6. kolo FK Jaroslavice - FK Znojmo B 4:1 (2:0)

Gól – Obůrka,

Kotáb T. - Adámek M. Paseka J. Kafka Jakub . Pavlík R. Blažíček J.Černý D. Kubále D. Bálka M. Čech M. Kafka Jan

Náhradníci: Benda L. Pěnkava T. Mossmer M. Obůrka L. Cileček M.

Řekli po utkání: Kalina L. - Lattner J.

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Jaroslavic. Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání. Ale hned od začátku nás soupeř nepustil k ničemu. My jsme nedokázali reagovat na kombinační hru domácích s rychlím přechodem do ofenzívy. Nedokázali jsme podržet míč na našich kopačkách a měli jsme hodně špatný pohyb. Dá se říct že jsme toto venkovní utkání prostě vůbec nezvládli. Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech, včetně zakončení. Koho dnes můžeme pochválit tak je náš gólman Tomáš Kotáb. Nám tak nezbývá nic jiného než se pokusit bodovat v dalším utkání na hřišti soupeře ve Višńovém.