13. kolo Sokol Dobšice B - FK Znojmo B 1:0 (0:0)

Kotáb T. - Paseka J. Adámek M. Kafka J. Pavlík R. Černý D. Kubále D. Bálka M. Poláček O. Pěnkava T. Mossmer M.

Náhradníci: Čech M. Németh P. Blažíček J. Lehocký V. Obůrka L.

Řekli po utkání: Kalina L. - Lattner J.

K poslednímu podzimnímu utkání jsme zajížděli na derby do Dobšic. Sestava nebyla vůbec špatná a tak jsme doufali že předvedeme takový výkon jak posledních 15minut v zápase z Jevišovicemi. Nutno podotknout že soupeř byl kvalitní, terén byl taktéž na poslední podzimní kolo solidní, ovšem naše kombinace byla nepřesná a z tohoto důvodu jsme si nedokázali vytvořit šance. Naopak soupeř byl na tom lépe kombinačně a hlavně proto nás dokázal přehrávat. První půle byla z obou stran fotbalově neatraktivní a tak poločas skončil 0:0. Do druhé půle jsme šli beze změny v sestavě ,než do doby kdy se zranil Honza Paseka. V 55minutě se dostal na hřiště Bláža a museli jsme přeskupit rozestavení. Domácí nás od první minuty druhé půle přehrávali a vytvářeli si dobré šance a jen díky Herdovi jsme drželi čisté konto. V průběhu druhé půle jsme udělali další změny v sestavě. Do hry se dostal Michal Čech a Vojta Lehocký. V této fázi zápasu jsme dokázali sice udržet míč na svých kopačkách, ale nevytvořili jsme si žádnou šanci. V 74.min. přišel trest a domácí tým se ujal vedení. I přes inkasovaný gól bylo vidět, že kluci chtějí s výsledkem něco udělat.V 79.minutě jsme si po krásné kombinaci vytvořili velkou šanci na vyrovnání Danem Kubálem, ale brankář domácích byl na místě. Soupeř si pak zbytek zápasu pohlídal a dovedl tento zápas do vítězného konce.