18.kolo FK Znojmo B - Rakšice 1:2 (0:1)

Gól - Pěnkava Tomáš ml.

Kotáb T. - Paseka J., Pěnkava T., Benda L., Adámek M., Pavlík R., Černý D., Kubále D., Čech M., Lehotský V., Poláček O.,

Náhradníci -  Neumann M., Trochta O., Wrana M., Servit Š., Vystrčil Š.,

Co říci k tomuto utkání, hra nebyla vůbec špatná a pro diváka se bylo na co koukat. Hráli jsme dobře organizovaně ze zadu roztahovali hru, šli do kombinace a zakončení. Jenže nás tradičně trápí koncovka. Bojovali jsme, hráli do těla a šli do vedení 1:0, ovšem další šance jsme bohužel neproměnili. V kabině, jsme si řekli, že budeme pokračovat v této hře. Opět jsme si vytvářeli herní převahu, ale na místo navýšení stavu na 2:0 nás soupeř trestal, navíc po našich chybách a to hned dvakrát v závěru utkání. I přes takto nepříznivý stav jsme si vytvořili závěrečný tlak, ale hostující gólman svůj tým podržel.

Naše hra nebyla vůbec špatná, ale co je to platné, když jsme opět bez bodu. Musíme proto dovést nějaké body z venku.

Trenér Lukáš Kalina a Jan Lattner