5.kolo FK Znojmo B -  Rakšice  3 : 2   (1:0)

Góly – Lehocký, Vašíček, Koňařík

Sestava:Vaněk-Havliš, Slabý, Vystrčil, Salava, Železný M.,Fryš, Németh, Ondra, Pěnkava, Neumann

Náhradníci:Lehocký, Vašíček, Koňařík, Kolařík

Řekli po utkání trenéři:Železný P.,Ondra Daniel

Důležité body získali naši mladíci proti týmu z Rakšic,který měl stejně bodů jako my.Do zápasu postupně nastoupili kluci,kteří si dopoledne užili výhru za Áčko proti Svratce 6 : 1.Těmto klukům patří velké dík,že pomohli a doplnili naše béčko (Fryš,Vašíček,Lehocký,Slabý).Utkání s Rakšicemi bylo celý zápas vyrovnané.První poločas jsme vyhráli 1:0. Branku vstřelil Vojta Lehocký po pěkné průnikové nahrávce od Pavla Slabýho.Právě Vojta střídal za zraněného Michala Neumanna, ktrému přejeme brzké uzdravení.V druhém poločase gól na 2:0 dal opět střídající hráč Martin Vašíček.Po této brance jsme si mysleli,že je vše hotovo a máme vítězství doma.Hosté,ale během jedné minuty srovnali stav na 2:2.V závěru zápasu byla hra na obě strany otevřená a bylo vidět,že obě mužstva chtěli vyhrát.V 94 min.se prosadil opět střídající hráč Dominik Koňařík,když dorazil do prázdné brány střelu Martina Vašíčka.

Dobrou práci a velké díky patří dnes  suplujiícímu  trenérovi  Petrovi  Železnýmu a jeho asistentovi Danovi Ondrovi, hlavně dnes ukázali šťastnou volbu při střídání.Nejlepšími  hráči utkání byli jednoznačně náš stoper Pavel Slabý a záložník Martin Fryš.Oba navíc odehráli dvě celé utkání.Klobouk dolů.Pochvalu zaslouží celý tým za odmakaný celý zápas.

Super vítězství borci !!!!!

Další zápas sehrajeme na hřišti v Dobšicích.Utkání se hraje v neděli 12.9. v 10:15.