14. kolo - Hostěradice - FK Znojmo B - 1:1 (1:0)

Gol: Rolník

Sestava a komentář k utkání:

Vaněk - Vecheta, Fryš, Bálka, Benda - Rolník, Blažíček, Németh, Pěnkava - Balík, Tejkal.

Náhradníci: Železný, Lehocký, Kolařík, Procházka, Koňařík.

Poslední zápas této sezony jsme chtěli vyhrát abychom si zachovali šanci na záchranu. Proto jsme nasadili do utkání několik hráčů z kádru A mužstva. Nakonec jsme pouze remizovali a jelikož i Jaroslavice vybojovali v Suchohrdlech bod, sestupujeme po 12 letech z okresního přeboru. Domácí skórovali hned ve 2. minutě. Celý první poločas jsme se trápili. Ve druhé půli jsme se zlepšili a podařilo se nám vyrovnat. V samém závěru utkání jsme si vytvořili drtivý tlak. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit vítězný gól.

Přesto, že jsme sestoupili, musím před celým týmem smeknout. V jarní části jsme vybojovali 20 bodů. 5 zápasů jsme vyhráli, 5 remizovali a pouze třikrát jsme prohráli. Posledních 8 utkání jsme nenašli přemožitele. Rvali jsme se o záchranu až do posledního kola. V podzimní části soutěže jsme získali pouze 8 bodů a to nás nakonec doběhlo. Děkuji všem dorostencům a hráčům z kádru áčka, kteří nám pomohli v naší záchranářské misi. Želi tobě děkuji spolu s Radkem Trulářem za to co jsi pro béčko udělal. Nominoval jsi hráče na utkání, vložil do systému, zajistil auta na venkovní zápasy a když bylo třeba tak jsi pomohl i jako hráč. Bylo mně ctí, že jsem s vámi všemi mohl strávit tenhle půlrok sezony.

Jiří Samek