1.kolo FK Znojmo C - Těšetice 8:1 (2:1)

Góly - Duhajský, Doválel, Pěnkava, Dočekal, Klaška, Pitour, Tretera, Holzbauer,

Mara Rehberger-Bendik,Kalimero,Kodl,Jeńa-Vašek Holzbauer,Kempa,Pěna,Čáp-Rohák,Lattas

Náhradníci:Lupen,Karlos,Dalda,Dan Ondra,Dejv Tretera).

Očima trenéra:V dnešním utkání jsme měli možnost využít hokejového střídání.Vypadá to,že nám tato varianta bude vyhovovat.V prvním poločase jsme si vytvořili řadu šancí.Uspěl však jen Čáp a Rohák,který lobem z 35 metrů navýšil skóre na 2:0.Hostům se podařilo snížit na 2:1.V samostatném nájezdu uspěl Hruška.Po faulu na Kempu jsme kopali penaltu.Kalimero však trefil pouze břevno.V poločase jsme vystřídali hned 5 hráčů najednou.Ve druhém půlce pokračoval festival zahozených šancí.V této disciplíně kraloval Dalda,který neproměnil nejméně 5 tutovek.Přesto všechno se nám nakonec podařilo vstřelit dalších 6 branek a deklasovat tak soupeře 8:1.Svůj premiérový gól vstřelil Karlos.Trvalo mu to přesně rok.Branku dal i Dejv Tretera,který k nám přestoupil z Konic.

Karlos:Jsem rád,že to mám za sebou.Už mě nebavilo neustále poslouchat Kalimerovi narážky kdy už vstřelím konečně branku.Musím podotknout,že velký podíl na mém gólu má trenér Sam,který mě v pátek v hospodě dokonale připravil na zápas.

Dalda:To je k nevíře co se mně dnes podařilo zahodit.Za tohle mě doma manželka asi nepochválí.Doufám,že vše vynahradím v příštím zápase v Havraníkách.

Lupen(za 5 sezon v céčku ještě nevstřelil branku).Tak to jsem v háji.Teď už si ze mě budou dělat srandu úplně všichni včetně Karlose.Kdybych dneska kopal penaltu místo Kalimera mohl jsem se dostat do pohody.Ale nebudu z toho panikařit.