3.kolo FK Znojmo C - Vrbovec/Dyjákovičky B 4:3 (2:3)

Střelci:Pěna 2,Kropec 2.

Sestava komentář a ohlasy po utkání

Mara Reh.-Jeńa,Kadla,Truhlik,Lupen,-Dalda,Pěna,Rohák,Bendik,-Gavoš,Kropec.

Náhradníci:Přema,Venca Hol,Laťťas,Pryclík,Miloš Řiháček.

Očima trenéra:V dnešním utkání se utkal první celek tabulky s druhým.Chtěli jsme vstřelit první branku a vnést tak klid do naší hry.Bohužel byli to hosté,kteří dali první gól 0:1.Po faulu na Gavoše mohl z penalty vyrovnat Lupen,ale neproměnil.Naštěstí uspěli Pěna a Kropec a rázem jsme vedli 2:1.Do poločasu však soupeř dvěma brankami strhl vedení opět na svoji stranu 2:3.Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zvrátit vývoj utkání a zvítězit.Byla to dřina,ale nakonec se to povedlo.Soupeř se soustředil převážně na bránění výsledku.Šancí jsme si vytvořili několik.Uspěli však jen dva střelci.Pěna převzal ve vápně přihrávku od Jeńi(klasická česká ulička) pohrál si z brankařem hostí a skóroval do prázdné branky.Rozhodující gól pak dal Kropec povedenou střelou z poza velkého vápna.4:3.

Lupen:Kopl jsem penaltu stejně jako Tonda Panenka v Bělehradě ve finále mistrovství Evropy v roce 1976.Brankář hostí však zapomněl skočit na stranu a míč mu přistál v náručí.Když to nejde nohou tak dám svůj premiérový gól hlavou,akorát si budou muset spoluhráči ještě nějaký čas počkat(když už čekali 5 let ).

Kropec:Dal jsem dvě branky svým bývalým spoluhráčům z Vrbovce,teď abych nechodil půl roku u nás do hospody na pivo.

Kadla:Byl to fyzicky velmi těžký zápas.Od 70. minuty jsem tak trošku nemohl.

Karlos:(toho času na dovolené na Krétě).Zápas jsem sledoval on line na euro-sportu a gratuluji k vítězství.A ty Lupene nevěš hlavu( cha cha cha).

Sam:V zápase jsme dnes nepodali výkon na jaký jsme na našem hřišti zvyklí.Proto si cením vítězství.Bylo opravdu vydřené.

Míša Kulička:Chtěl bych poděkovat klukům z céčka,že dnes vyhráli a nepokazili mi tak oslavu mých 40. narozenin.