8. kolo FK Znojmo C - Olbramkostel 5:1 (2:0)

Goly: Gavoš 2, Dalda, Lupen (pen.), Miloš Řiháček.

Sestava hodnocení a komentáře k utkání

Mara Reh - Bendik, Kadla, Kodl, Čáp - Vašek Hol. Rohák, Pěna, Lupen - Gavoš, Dalda.

Náhradníci: Karlos,Lattas,Dejv,Kempa,Miloš Řiháček.

Očima trenéra:Pokud se chceme udržet na špici tabulky je povinností vyhrávat domácí zápasy.Zdá se že toto je pro nás svazující a má to negativní dopad na naší hru.Již po několikáté nejsme schopni na domácím hřišti předvést kvalitní výkon na který jsme zvyklí.Přestože hra byla nepřesná až křečovitá opět jsme si v první půlce vytvořili několik šancí.Soupeř ohrožoval naší branku jen sporadicky.Už to vypadalo,že poločas skončí 0:0.Ve 37. a 39. minutě jsme však dvakrát udeřili.První gól dal náš sni-per Gavoš hlavou a chvíli nato se prosadil Dalda.O přestávce jsme se rozhodli vystřídat všech 5 náhradníků. V 52. minutě došlo k historické události.Lupen proměnil penaltu a vstřelil tak svůj první gól za céčko.Viz. video na stránkách FK Znojmo.Mimochodem se nám všem neskutečně ulevilo uf. Hostům se podařilo za chvíli snížit na 3:1,ale to bylo z jejich strany vše.My jsme byli úspěšní ještě dvakrát.Na 4:1 upravil opět Gavoš a poslední slovo měl Miloš Řiháček 5:1.Závěr zápasu se odehrával v režii Kadly a Roháka,kteří tipovali výsledek 6:1 a seč se snažili co mohli branku jsme už nevstřelili.Tip(a 15 piv k tomu) nakonec vyhrál Jeńa Kavka.Gratulace.

Lupen: Přemo děkuji že jsi v minulém kole zastřílel dres číslo 4.Mám další výzvu a tou je dát branku hlavou.

Kadla:Lupene mě snad vomejou.To zase bude dřina nachystat ti to na hlavu.S ohledem na to že ses naučil hlavičkovat až letos na jaře a ještě k tomu temenem je to úkol přímo nadlidskej.

Bendik:Vrtá my hlavou,že Lattas nastoupil na druhou půlku do útoku a za celou dobu nebyl ani jednou v ofsajdu.Bud ztratil rychlost nebo dostal rozum.

Luboš Kaidl:(při focení celého céčka před zápasem) Tolik č ----ů pohromadě jsem v životě neviděl.Kluci sýr.

Karlos:(na střídačce během první půle prohodil směrem k Milošovi Řiháčkovi) Mildo ty máš na krku cucflek to ti udělala tvoje holka?

Jeńa Svoboda:Ne vole to má od vysavače.

Rohák:Same prosím tě ať je příště kapitán někdo jinej pokaždý mě to stojí 15 piv a ceny ve zdejší hospodě jsou docela

vysoký.Klidně ji předám třeba Kalimerovi.