1. kolo FK Znojmo C" - Vranov nad Dyjí 3:4

Góly: Holzbauer 2, Kalina pk.

Sestava a kometář k utkání

Sestava: Rehberger Marek, Kalina Lukáš, Dočekal Dalibor, Pavelka Martin, Benda Martin, Tretera David, Duhajský František, Klaška Petr, Pěnkava Tomáš, Pitour Karel, Skopal Přema, Holzbauer Venca, Trochta Ondřej, Berka Laďa, Svoboda Jan, Pavlů Lubomír, Prycl Martin

Očima Luboše Kaidla trenéra

Dnešní tropický den nám moc herně nevyšel. Bylo vidět,že mladí kluci z Vranova se vypořádali s teplem lépe. Vázla nám kombinace a chvílemi vypadala naše hra zmateně. I když se kluci zlepšovali,tak nám pořád chyběl klid v rozehrávce a to stačilo soupeři aby s námi držel krok. Po velkých chybách jsme je pustili do dvoubrankového vedení. V druhé půli jsme výsledek otočili na 3:2 a vypadalo to na klidné dohrání zápasu,bohužel jsme po velkých chybách zápas ztratili. I přesto bych chtěl vyzvednout výkon všech kluků, nikdo z nich nezkolaboval a to bylo teplo jako v pr.(deli). Někteří byli na zápase s béčkem a nastoupili i do tohoto zápasu, klobouk dolů. Nechtěl bych nijak hodnotit hráče, protože dnes to měli opravdu všichni těžké, takže vyzvednu jen dva, Venca dal zápas za béčko a byl spolehlivý a Dalda, nejen podle mne, nejlepší hráč zápasu.

Řekli k utkání

Lupen: Blbe, kdyby jsi mě nevystřídal,tak jsme to udrželi (souhlasím)

Karlos: (mlčí a čumí)

Jéňa: (umřel ještě před zápasem)

Čáp: Vy blbci,vždyť jsme zase o rok starší

Pěna: Chybí balón!

Kadla: Proč?

Laďa: Hraji v základu - samozřejmě-

Přema: Kam mě dáš, tam budu, klidně v bráně!

Kempa: Mám zlomený prst, chceš vidět rentgén?