8. kolo FK Znojmo C - Těšetice 9:2 (2:1)

Góly: Kadla 4, Venca 2, Pěna, Jéňa S, vlastní

Sestava: Mara R, Čáp, Venca, Rohák, Truhlík, Kódl, Pěna, Jéňa S, Dalda, Kadla, Karlos(K),Jéňa K, Messi, Mandelka, Mara D.

Tak jak jsem psal v minulé reportáži,dnes to bylo od kluků úplně něco jiného a zápas měli od začátku zcela pod kontrolou. Je pravdou,že se nám dnes vyvedl výběr kapitána a do konce zápasu jím byli dokonce tři kluci. Všichni dnes přistoupili k utkání zodpovědně a hned od začátku jsme měli tlak,jen využívání šancí nám velice skřípalo. A že jich bylo. Nakonec to vzal na své operované a uzdravené bedra Kadla který nás dostal do dvoubrankového vedení. Soupeři se z ojedinělé šance podařilo snížit a chvíli to vypadalo na drama,především na začátku druhé půle,kdy nás asi na pět minut zatlačili. Zkušenost našeho týmu se ale nakonec projevila,vstřelili jsme dva rychlé góly a poté již byl zápas jen otázkou skóre. Dvě největší zpestření přišly až ke konci zápasu.A to když za stavu 7:2 opět přišel na hřiště Karlos a snažil se všemi možnými prostředky tento výsledek udržet jelikož měl na tento stav vsazeno.Což nechtěl dopustit Kadla, protože pivo nepije a chtěl nás za každou cenu pozvat na panáka a to se mu za čtyři vstřelené góly nakonec i povedlo! A druhé byly dvě obrovské tutovky Roháka,při kterých hrál opět hlavní roli Kadla,když se na hřišti téměř rozbrečel. Nebylo jen poznat,jestli smutkem nebo smíchy. Dnes pohodový zápas,který by mohl být každý týden.

Ohlasy:

Mandy: Zápas dnes rozhodli střídající hráči!

Karlos: Myslím,že dnes byl důležitý kapitán a střídající hráči.

Mandy: Po mém příchodu na hřiště v 65minutě vlastně padla většina branek,bylo to klíčové střídání.

Karlos: Kalimero je fakt hajzl.

Bendík: Úplně jsem v poločase zapomněl že mávám,skoro jsem si to pivo vylil jak jsem sprintoval k lajně.

Jéňa S: Na to že jsi vychlastal za zápas čtyři piva tak jsi mával slušně.

Bendík: Vole, byly jen dvě!

Jéňa K: Kluci,tady máte každý pivo,kapitánem jsem nebyl od žáků!