11. kolo Olbramkostel - FK Znojmo C - 1:4

Gól: Kadla

Herda, Jéňa K, Čechíňo, Václav, Rohák, Truhlík, Kódl(K), Laďa, Cilda, Kadla, Dalda, Přema, Karlos, Jarda Hel.

Tohle kolo nám dalo hodně zabrat ještě dříve než jsme vůbec vyjeli k zápasu. Jedenáct omluvenek ze zápasu, z toho šest zranění ke kterým přibyly další tři během zápasu. Začíná z nás být FK Lazaret :-),ale teď bude víkend volný a tak věřím, že se dáme do zápasu s Konicemi aspoň trochu do kupy. Hned po příjezdu do Olbramu jsme zjistili, že nám chybí štulpny(moje chyba),domácí nám naštěstí ochotně půjčili. Hned vzápětí k nám vtrhl do kabiny vedoucí domácích s prosbou o půjčení rukavic ,divočina. Při vstupu na hřiště jsme se orosili hrůzou. Po minulém venkovním kole v Mašůvkách, kde je nejmenší fotbalové hřiště ve střední Evropě, bylo toto asi 4,26krát větší a bezkonkurenčně největší minimálně na Jižní Moravě. Při prohlídce jsme s Daldou zjistili, že bez brýlí nevidíme na tu dálku z vápna bránu. A to nás kluci upozornili, že se díváme na naši a soupeřova je úplně na druhé straně. A když Přema asi ve 30 minutě střídal a vřítil se na hřiště bez dresu jen v černém tričku, byl jsem přesvědčený, že náš zmar dosáhl vrcholu :-) :-)! Zápas se dá shrnout stručně. V první dvacetiminutovce jsme měli mírnou převahu a zahodili několik příležitostí, poté nám Olbram vstřelil dva góly. Po přestávce vstřelil třetí a nám bohužel na tom letišti docházely síly něco se zápasem udělat! I tak musím poděkovat všem kdo dnes dorazil na zápas. Celý náš tým by chtěl moc poděkovat domácím fanouškům za příkladné křupanské fandění okořeněné několika krásnými buranskými hláškami- nejlepší fans ve vesmíru!!! :-) :-) :-)