13. kolo FK Znojmo C - Konice  6:0  (0:0)

13. kolo FK Znojmo C - Konice 6:0 (0:0)

Góly: vlastní, Trochta, Pěnkava 3x, Pitour

Sestava a kometář k utkání

Kotáb, Duhajský, Benda, Holzbauer, Doválel, Pavelka, Pěnkava, Svoboda (C), Kubále, Kalina, Klaška, Trochta, Pitour, Hellinger

V dnešním kole jsme hráli derby s týmem z Konic. První půle skončila bez branek i když šance byly na obou stranách. Konice nastřelily tyč, my zahodili asi tři tutovky a je potřeba vyzvednout výkon konického brankáře, který předvedl dva úžasné zákroky. V druhé půli měli kluci již od začátku převahu a bylo jen otázkou času, kdy padne gól. Sice se nám to nepodařilo, přesto jsme se dostali do vedení. Po našem přečíslení se obránce soupeře, ve snaze ukopnout míč Danďovi, trefil nechytatelně do šibenice vlastní brány. Je pravda, že kluci mají tak kvalitní zimní přípravu, že by je asi utavili, ale vlastní branka Konice zlomila:-). Od teď byl už na hřišti jen jeden tým. Druhý gól přidal krásným dloubáčkem Ondra a byl to jeho premiérový za céčko. Potom úřadoval Pěna! Čistý hattrick během šesti minut, přičemž branka z přímáku a zpoza vápna do šibenice byly výstavní. Vše zakončil Karlos akcí, kdy si míč asi 38 krát narazil o soupeře a jeho levačka, zdůrazňuji levačka, byla nechytatelná. Za zmínku ještě stojí dlouhý výlet Herdy přes několik protihráčů, který zastavil až na půlce úlek z Kadly,takhle se snad nelekla ani Karkulka v lese vlka, Herda má možná z toho úleku opar. Jediné negativum je opět zranění některých hráčů (Bendík a Jéňa).

Řekli po utkání

Kaidlik: Nechci poslouchat Čápa, hraje pravou zálohu u tribuny

Venca: Co když prohrajeme los?

Kaidlik: Tak hraje levou, hlavně ať je co nejdál!

Po zápase:

Kempa: Jdeme si zařvat, Pidra ty odsuď vypadni :-)

Pidra: Klucííí nechte mě tady.

Pěna: Chlapi ať to neteplá.

Stýblo: Lubo a ty máš Céčko a přípravku?

Kaidlík: Jo a není v tom vůbec žádný rozdíl

Stýblo: Aspoň tady za tebou nechodí rodiče

Rohák: Pošlu mamku, Proč ten můj Alešek nehraje v útoku, když tak dře a poctivě chodí na tréninky?

Karlos: Protože je pomalej