15.kolo FK Znojmo C - Dyje B 2:2

Góly: Kadla, Jéňa

Sestava

Mara R, Pasec, Lupen, Václav, Rohák, Kódl, Jéňa, Dalda, Kadla, Karlos, Čechíňo(C), Čáp, Truhlí

Kluci z Dyje přijeli k zápasu s hráči, jejichž věkový průměr byl hodně podobný tomu našemu a právě tak si všichni představujeme, že by měla vypadat soutěž čtvrté třídy. První půle byla překvapivě vyrovnaná. Soupeř se dostal do vedení brankou z penalty. Poté vyrovnal krásnou střelou přímo z rohu Kadla a za chvíli strhl vedení na naši stranu Jéňa. Ve 40 minutě nastal rozhodující okamžik a to červená karta Václava. Úplně zbytečná a hloupá za kecy. Druhý poločas popíši bohužel jen zprostředkovaně. Zahodili jsme několik šancí, což nás stálo tři body. Nutno dodat, že nějaké šance měl i soupeř a nakonec se mu podařilo vyrovnat dvě minuty před koncem. Smekám před kluky, kteří odehráli padesát minut oslabení a sáhli si opravdu na dno svých sil,což po zápase i potvrdili. Pozitivum bylo Pasecovo nadšení z toho, že si může jít zahrát za céčko, což nás velmi potěšilo a vždy Tě rádi uvidíme mezi sebou.