16. kolo FK Znojmo C - Pavlice 3:0 (1:0)

Góly: Kadla, Bláža ml., Pěna

Mara - Bendík, Bláža ml., Rohák (K), Truhlík, Kódl, Kempa, Laďa, Dalda, Jarda, Kadla, Bláža st., Lupen, Pěna, Karlos, Čechíňo, Laťas.

V sobotu k nám přijel první tým tabulky. Čekali jsme, že na nás hned od začátku vlítne. A to se také stalo! Mara Svoboda předvedl hned po odpískání začátku neskutečný sprint přes celé hřiště a... Tím to vše skončilo. Kluci začali makat hned od první minuty a je nutno podotknout, že se vzepjali k fantastickému výkonu. Ne že by nás hráči Pavlic přehrávali, ale vyloženě na nás nestačili. K tomu jsme díky Kadlovi dali poměrně brzy gól. Samozřejmě jsme se chvílemi strachovali, abychom o vedení nepřišli nějakou zbytečnou chybou, ale v těchto okamžicích nás podržel Mara. Za první půli si zaslouží velkou poklonu Laďa, takový výkon jsem od něj ještě neviděl. Do druhé půle naskočil Pěna a naše hra se ještě víc zklidnila a zpřesnila. Téměř ve stejnou dobu jako v prvním poločase jsme udeřili i ve druhém. Bláža ml. po průniku přes půl hřiště zakončil chladnokrevně podél brankáře k tyči. To byl asi rozhodující moment. Poté ještě Mara vytáhl jednu nebezpečnou střelu a to bylo z pohledu Pavlic úplně vše. Jejich zmar dokládá i situace na půlce, kde Kódlik usnul na zemi a borec do něj po patnáctimetrovém sprintu narazil i s míčem - stoprocentně nejlepší obranný zákrok víkendu! Zhruba v sedmdesáté minutě nastal historický okamžik, když na hřiště vyběhl Bláža st. a napodobili Pěnkavovi, kteří spolu nastoupili v Mašůvkách. Za zmínku ještě stojí situace, kdy Lupen soupeři (téměř na stejném místě co si ustlal Kódl) ukopl málem hlavu, ta rána byla slyšet až na lavku. Poslední gól padl na samém konci, Pěna rozebral téměř celou obranu a po ose Bláža st.- Laťas - Pěna dával posledně jmenovaný do prázdné. Dnes určitě nejlepší výkon jaký jsem kdy u Céčka viděl, nemůžu vyzdvihnout nikoho zvlášť, dnes jste byli perfektní úplně všichni!!!!!

Hlášky:

Před zápasem:

Bláža ml. na Laťasa: Tady sedím já

Laťas: Co? Já se poseru - následoval hurónský smích celé kabiny

Po zápase:

Laďa: Po jednom souboji mi borec povídá, pane promiňte, já jsem do vás nechtěl strčit. Ty vole, to jsem ještě nezažil

Kadla: Viděli jste ten poslední gól? Tam byl věk 150 let :-)

Jarda: Počkej já to spočítám

Lupen: Jardo vole, do tolika tady bez kalkulačky neumíme počítat nikdo

Jarda: 147 let, to je vole 49 na jednoho

Pěna: Blážo vole, vidíš jak jsi starej

Bláža st.: Lubi proč jsi kurnik střídal mladýho?

Kaidlík: Protože jste to hráli jen na sebe a nechtěli jste nikomu půjčit míč

Kódl: Tiki taka

Jarda: Tak jsem spočítal dnešní věkový průměr týmů- Pavlice 26  My 40,5.

Karlos: Lupen to je MMA zápasník... Lubomír Vémola - kat Pavlic - není kat jako Kat

Kódl: SUPER MARTIN - To je borec... ten dojel až na konec kruhového objezdu

Kódl: Já jsem Svatý Martin Pavelka Kódl já mám čtyři jména

Karlos: Sváča ten je nervózní, ten už neměl čtrnáct dní reklamaci