5. kolo - Křepice - FK Znojmo C - 1:1 (0:0)

Gól: Salava.

Sestava: Čech - Svoboda, Kostík, Benda, Holzbauer - Duhajský, Pitour, Kalina, Salava - Pěnkava, Dočekal

Náhradníci: Klaška, Stýblo, Železný Milan (ml.)

Dnes jsme zajížděli za odporného dusna na "výborný" pažit do Křepic, který ilustruje obrázek článku. Nespočet myších děr bylo nebezpečných především pro naše kotníky. To bylo ale pro obě mužstva stejné. Navzdory tomu jsme se snažili (pokud nám to terén dovolil) hrát kombinační hru. Žádnou vyloženou šanci jsme si ale nevytvořili. Naše akce končili většinou na hranici vápna. Ani soupeř se k žádné vážnější šanci nedostal, a tak první půle skončila bez gólu.

Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu, i když šance jsem si nějaké vypracovali. V 70. minutě nás soupeř potrestal za chvilkovou nepozornost a z dálky se trvdou střelou Pavla Kapitána ujal vedení 1:0. Zhruba za 5 minut se nám ale podařilo vyrovnat, kdy se krásně k tyči trefil Sali. Byl to jeho premiérový gól v našem dresu a tak to bude mít jistě při domácím zápase nějakou odezvu v kabině... Nějaké šance jsme si ještě vytvořili, ale remízový stav vydržel až do konce. Dnes to bylo asi spravedlivé rozdělení bodů.

Na závěr bych rád poděkoval všem, co dnes vyjeli za dusného počasí k venkovnímu zápasu a nevymlouvali se na kde co...