9. kolo - FK Znojmo C - Křepice - 5:3 (1:0)

Góly: Pěnkava, Dočekal, Mossmer, Koňařík, Poláček

Sestava - Svoboda - Tretera, Kostík, Pavelka, Poláček - Mossmer, Dočekal, Salava, Pitour - Pěnkava, Vecheta

Náhradníci - Náprava, Benda, Stýblo, Koňařík.

V sobotním krásném odpoledni jsme chtěli potvrdit vedoucí pozici v tabulce proti nepříjemným Křepicím. Od začátku bylo jasné, že to nebude jednoduché utkání. Soupeř sice přijel v menším počtu, než který by si přál, ale i tak bylo znát, že nám nic nenechají zadarmo. Naštěstí se už v 15. minutě pěkně umístěnou střelou k tyči trefil Pěna a šli jsme do vedení. Tím jsme se trošku zklidnili, ale vedení 1:0 nic neznamená. Obzvlášť pro nás. Do poločasu jsme ale tento stav udrželi.

Po nástupu do druhé půle se toho moc nedělo, až do 58. minuty, kdy se po skrumáži trefil Dalda - 2:0. Ovšem aby se nám tak lehce nedýchalo, hned za 2 minuty snížili hosté na jednobrankový rozdíl. Za dalším 10 minut se ale naštěstí trefil Mesány a za další 4 minuty se perfektně ukázal mladý Koňas a po své akci zvýšil naše vedení již na 4:1. Hosté pak sice snížili na 4:2, ale my hned kontrovali Drdovou hlavou na 5:2. V závěru ještě sice hosté zkorigovali stav na 5:3, ale na vyrovnání už nebyl čas.