2.kolo Krajských přípravek

V sobotu 21.4.2018 proběhlo 2. jarní kolo krajské soutěže mladších přípravek. Tentokrát jsme hráli v Husových Sadech městské derby s týmem 1.SC Znojmo a druhým týmem, se kterým jsme se utkali byl tým SK Líšeň.

Sestava,výsledky a hodnocení

Sestava starší přípravka

Pavel Sokol, - Tomáš Horecký, Petr Nguyen, Filip Prycl, Tomáš Říha, Lukáš Bureš, Ondřej Zámostný, Matyáš Sýkora, Adam Vyroubal, Jakub Phung,

Výsledky

1.SC Znojmo – FK Znojmo 11:1  Gól – Prycl,

Líšeń – FK Znojmo 9: 5  Góly – Prycl 2x, Vyroubal 3x

Trenér Martin Prycl, Kamil Horecký,

Sestava mladší přípravka

Ludvík Matyáš, Plavec Michal - Marečková Denisa, Sekula Adam, Jakeš Oliver, Vašíček Nicolas, Železná Natálie, Železný David, Chaloupka Dominik.

Výsledky

FK ZNOJMO - 1.SC Znojmo 9:7   Góly: Vašíček 3, Železný 3, Železná, Chaloupka, Ludvík.

FK ZNOJMO - SK Líšeň 7:6  Góly: Vašíček 3, Železný 2, Chaloupka 2.

I ve druhém jarním kole jsme zůstali neporaženi. I bez dvou opor naší sestavy jsme dokázali odehrát oba zápasy velmi kvalitně. V prvním utkání s domácím SC jsme od začátku vedli a měli zápas pod kontrolou. Drželi jsme si neustále náskok ve skóre, které domácí začali trochu stahovat až ke konci druhé půle. Obě mužstva předváděla pěkné kombinace a pro diváky rodiče to byl určitě pěkný zápas. Druhé utkání jsme začali opačně. Obdrželi jsme první branku a pak jsme se soupeřem neustále přetahovali. Soupeř hrál bez klasického brankáře, pouze s hráčem, což nám od začátku dělalo problémy při napadání jeho rozehrávky. Postupně nám ubývali síly a museli jsme častěji střídat, ale tento vyrovnaný souboj jsme nakonec dokázali bojovností, nasazením a kvalitou urvat pro sebe.

Trenéři Leoš Ludvík, Milan Samek