Straší přípravka první na turnaji v Pohořelicích

V sobotu 8.12.2018 se náš tým starší přípravky zúčastnil posledního halového turnaje v tomto kalendářním roce. Tentokrát jsme si zajeli do Pohořelic, kde jsme se postupně utkali s týmy Starý Lískovec, Svratka Brno oranžová, Svratka Brno černá, Soběšice, Dosta Bystrc, Boskovice.

Sestava,výsledky a hodnocení

Hrálo se systémem 4 + 1, každý s každým, hrací doba 1 x 16 minut.

Sestava

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Železný David, Železná Natálie, Sekula Adam.

FK Znojmo - Starý Lískovec - 4:2    Góly: Vašíček, Zámostný, Vyroubal, Varga.

FK Znojmo - Svratka Brno oranžová - 4:0   Góly: Vašíček, Vyroubal, Zámostný, Sekula.

FK Znojmo - Svratka Brno černá - 6:2    Góly: Vyroubal 2, Varga, Železný, Železná, Zámostný.

FK Znojmo - Soběšice - 5:4    Góly: Vašíček 3, Varga, Železná.

FK Znojmo - Dosta Bystrc - 1:0   Góly: Vašíček.

FK Znojmo - Boskovice - 8:0     Góly: Zámostný 2, Vašíček 2, Sekula, Sokol, Železný, Vyroubal.

Celým turnajem jsme prošli bez ztráty bodu. Všechny hráče musím pochválit za vynikající nasazení při všech zápasech. V posledním utkání se rozhodovalo o vítězi celého turnaje. Narazili jsme na tým Boskovic, který měl dosud bilanci 4 výhry a 1 porážka a protože o konečném pořadí rozhodoval při rovnosti bodů vzájemný zápas, tak tento zápas měl být vyvrcholením celého turnaje. Všichni hráči byli již před začátkem utkání v dobré pohodě a viděl jsem jak moc se těší, jak si ten poslední zápas chtějí užít a udělat pro výhru maximum. A také se jim to podařilo. Na hřišti naprosto dominovali a téměř nepůjčili soupeři míč. Předvedli jsme nejlepší výkon na turnaji a bylo jen otázkou, kde se zastaví skóre zápasu. Po konečném hvizdu propukla na hřišti pravá fotbalová radost z celkového prvenství na turnaji, ke kterému všem hráčům GRATULUJEME !!!

Týmové ocenění pro nejlepšího hráče našeho mužstva na turnaji dostal Niky Vašíček, který během turnaje vsítil 8 branek.

Dalším oceněným byl Matyáš Ludvík, který od pořadatelů dostal cenu pro nejlepšího brankáře turnaje.

Trenér Leoš Ludvík, asistent Martin Vašíček