Starší přípravka 2 kolo okresní soutěž

Starší přípravka - oranžová

V neděli 12.09.2021 jsme odehráli dvojzápas okresní soutěže starších přípravek v Mikulovicích

Sestava,výsledky a hodnocení:

Nemešová - Kašparová, Šmerdová, Kuřitková, Horáková, Nováková, Mirošová, Klímová, Rozehnalová, Garajová, Buchmayer

1.zápas Mikulovice/Jevišovice - FK Znojmo oranžová 13:1 (gól: Garajová)

2.zápas Mikulovice/Jevišovice - FK Znojmo oranžová 6:3 (góly: Garajová, Horáková, Klímová)

V neděli dopoledne jsme zavítali na hřiště do Mikulovic, kde si holky posíleny Mathiasem Buchmayerem zahrály dva zápasy okresní soutěže starších přípravek. Již před vstupem do podzimní části jsme věděli, že nás nečeká po odchodu silného ročníku 2009 lehká úloha. Tým pro podzim máme promíchaný od ročníků 2010 až 2014. Přičemž některá děvčata kategorii starší přípravky ještě nehrála.

První zápas nás nachytal v nedbalkách, soupeře jsme nechávali hrát, nedostupovali jsme hráče a směrem dopředu se nám nevedlo. V druhém poločase prvního zápasu se naše hra alespoň opticky zlepšila, ale skóre se nám vylepšit nepodařilo. Před vstupem do druhého zápasu jsme si s děvčaty a Matesem vysvětlili, že takto pokračovat dále nemůžeme. Naše slova konečně nalezla posluchače a výkon mužstva v druhém zápase byl opravdu diametrálně odlišný oproti prvnímu zápasu. Začali jsme kombinovat a hra měla konečně potřebné parametry. Jen škoda řešení některých situací v útoku, ale pokud holky budou s takovým nasazením hrát v dalších zápasech, můžou pomýšlet i na lepší výsledky. Dnes bychom chtěli vyzvednout výkon Verči Nemešové v druhém zápase, kdy nastoupila v obraně a mužstvu hodně pomohla. Za výkon v druhém zápase ovšem musíme pochválit celý tým. Tak bychom si představovali hru i v dalších zápasech. Výstrahou nám může být výkon v zápase prvním, kdy jsme si mysleli, že se zápas odehraje sám. Poděkovat také musíme holkám, které nastupují již u mladších žáků a které nám dnes vypomohly.

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas a fandění!!!

Trenéři FK Jan Šmerda a Kamil Lavingr