Krajské starší přípravky

V sobotu zajížděla naše starší přípravka na 1. Kolo jarní částí Krajských přípravek do Hodonína, kde se naši borci utkali s týmem Hodonína a Spartou Brno.

Sestava, výsledky a hodnocení

Štěpán Vizingr, Matyáš Varga, Robin Hoang, Tomáš Střecha, Honza Hrála, Šimon Navrátil, Adam Miroš

Hodonín – FK Znojmo 5:14 (3:4)

Sparta Brno  - FK Znojmo 20:0 (5:0)

V zápase s Hodonínem jsme i přes absenci několika hráčů sehráli výbornou kombinační hru a zejména ve druhém poločase soupeře s přehledem rozstříleli. Gol si dali všichni hráči a někteří jako Vizi, Varga a Hrála vsítili hattrick. V zápase se  Spartou Brno jsme odolávali jen  první poločas a pak se naše hra rozdrobila a soupeř trestal naše chyby. Oproti podzimní části je vidět, že kluci myslí víc fotbalově a daří se jim kombinační hrou přehrávat soupeře. Posun vidíme také v rozvoji fyzické kondice a fotbalových dovedností.

Trenéři:

Kirschner, Střecha