4.kolo FK Znojmo st.žáci - Rájec-Jestřebí 14:1 (2:1)

Góly: Rytíř 3,Gazsio 2,Veselý 2,Krontorád Martin 2,Lichevník

T.,Balada,Hýbler,Dvořák,Tejkal,

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Rybníček,Dvořák,Hellinger,Procházka,Mareček,Gazsio,Hýbler,Veselý, Balada, Rytíř,

Krontorád M+M, Lichevník T.,Tejkal,Prycl F.,

Dnes jsme hostili tým ze dne tabulky.Od úvodu zápasu jsme udávali tempo hry a šance střídala šanci,ve 4.minutě po chytré přihrávce od Šimika H., na Ondru R.,jsme šli do vedení 1:0. Poté jsme dále udávali tempo hry ,ale nemohli jsme se střelecky prosadit. Až ve 23. minutě skončil v brance dlouhý pas na útočníky od Gaziho ,který již nikdo netečoval 2:0. Soupeř se v 27.minutě dostal do ojedinělé šance a hned z toho byla penalta 2:1. Z poločasové převahy jsme vytěžili pouze 2 branky,doufali jsme však ,že kluci v druhé půli ještě přidají a zápas zvládnou. To se potvrdilo ,kdy soupeř po třetí brance odpadl. Poté se ze zápasu stala střelnice a podle výsledku je znát ,že skoro každý dal gól a kdo né, tak zase nahrával - výborně. Škoda jen že jsme si více nezakombinovali. No pořád si to sedá a tak každá zkušenost dobrá. Příští týden nás čeká těžký soupeř z opačného pólu tabulky AFK Tišnov na který se musíme dobře připravit.