9.kolo FKM Kahan-FK Znojmo st.žáci 1:2 (1:2)

Góly:Gazsio, Krontorád Martin,

Sestava a hodnocení

Prycl M.,Rybníček,Vojtěch,Hellinger,Mareček,Procházka,Gazsio,Hýbler,Veselý,

Krontorád M+M,Rytíř,Lichevník T.,Balada,Vystrčil J.,

Dnes jsme zajížděli k soupeři FK Kahan a vzhledem k postavení v tabulce (oba po 13 b.) jsme defakto hráli o 6 bodů, zápas jsme zvládli perfektně. Na hráčích od začátku zápasu bylo znát chuť po vítěství.Dobře kombinovali , připravovali si střelecké pozice a hlavně nezaostávali v osobních soubojích. Soupeř hrál také solidně a několikrát prověřil naší obranu i s brankářem. V 16.minutě po jednom z našich útoků, přišel centr do vápna míč se dostal k M. Veselému a ten nabyl Gazimu na střelu a i když měl v celém průběhu zápasu Gazi lepší střely tato skončila v brance 0:1. Hra měla dále rychlý spád z obou stran, naše šance byly však nebezpečnější a když v 25.minutě poslal do vápna balón M. Prochy ,Martin Krontorád již věděl jak se šanci naložit 0:2. Když už se zdálo že do kabin na poločas půjdeme s vedením dvou gólů soupeř snížil v 34.minutě na 1:2 po našem nedůrazu v obraně,také měl lepší šance než tuto.

Druhý poločas z naší strany již nebyl tak kvalitní fotbalově přesto hráči zaslouží pochvalu za velkou bojovnost. Soupeř nás začal lehce přehrávat, logicky se snažil vyrovnat nakopával dlouhé balóny za naší obranu a to nám dělalo problémy. Směrem dopředu jsme si připravili dobré šance k navýšení skóre, ale stejně jako soupeř jsme již vyšli na prázdno.V nastaveném čase ještě chtěl domácí tým po střetu v našem vápně pokutový kop, rozhodčí byl však proti, a mi mohli začít slavit vítěství.Hráči si z posledních sil zazpívali vítěznou píseň. Jako trenéři jsme rádi že naše hra se stále zlepšuje a kluci se snaží hrát pohledný fotbal a když to zrovna nejde tak se přidá týmová bojovnost přesně tak hraje dobrý tým jako FK Znojmo st.žáci. Po delší době se dostali pod tlak také naši brankáři a obstáli výborně,teď zkusíme v pondělí v 17:00 hod.,v dohrávce 7. kola potvrdit naší výkonnost proti vedoucímu týmu naší kategorie FK Drnovice. Na závěr bychom chtěli pochválit Honzika Vystrčila z ml. žáků,který i když do zápasu nezasáhl byl připraven našemu týmu pomoci.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř