10. kolo FK Znojmo st. žáci - Žijeme hrou (Kunštát) 4:1 (1:0)

Gólý: Gazsio, Dvořák, Veselý, Rytíř,

Sestava a hodnocení

Prycl M., Rybníček, Vojtěch, Hellinger, Procházka, Mareček, Dvořák, Hýbler,Gazsio, Veselý, Lichevník T.,Krontorád M+M, Rytíř,

Dnešní výhra se nerodila vůbec lehce jak by výsledek napovídal.Soupeř byl velmi kompaktní do obrany, útoku se také nebál. Naši kluci si vypracovali několik slibných příležitostí ale né to prolomit,no a když to nejde ze hry pomož si stanradkou,ta přišla v 31.minutě po faulu na Martina Krontíka.K přímému kopu se postavil Gazi a trefil to parádně 1:0. Na tréninku střelbě věnujeme spoustu času,jsme rádi že nám to konečně dnes pomohlo. Do poločasu se již nic zásadního neudálo a tak jsme šli na přestávku. v druhé půli bylo vidět ,že soupeř se snaží vyrovnat,mi se zase snažili vstřelit nějakou pojistku.Soupeř nebezpečný hlavně při zahrávání rohových kopů, kdy měl výškovou převahu a když v 44. minutě Pryclik neudržel míč soupeř trestal 1:1. Dlouho se však soupeř neradoval ,neboť hned v 45.minutě napřáhl z 25 metrů Dvořka - rachna kachna toto letělo a bylo 2:1.To je přesně to co od Dvořky čekáme. Vzápětí měl soupeř loženku ,ale tentokrát Pryclik zasáhl bravůrně a odčinil předešlé zaváhání.Hra dále plynula se šancemi na obě strany nám se však přeci jen v 63.minutě po pěkné kombinaci Šimik- Marťas Veselý podařila vsítit pojistka kterou přízemní střelou potvrdil druhý jmenový Marťas Veselý 3:1.Když v 66.minutě pěkným pasem Mára Prochy poslal do šance Ondry R., mohli jsme pomalu slavit vítěství 4:1. Dnes nám chybělo více důrazu v osobkách, ale nutno dodat že s tímto soupeřem ztratili Drnky jediné body prohrou 1:2, a Tišnov obrali také o dva body 0:0. Trochu se v nohách projevili předešlé těžké zápasy. Body však bereme všemi deseti.V sobotu zajíždíme k soupeři Bohunice-Starý Lískovec výkop v 10:00 hod, a rádi bychom navázali na vítěznou vlnu !!!!! Pomalu stoupáme tabulkou a tudiž nás láká přezimovat na bedně (3.příčka), je to odvážné , ale tým jako náš si musí klást vyšší cíle.

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,