13.kolo Křenovice/Rousínov - FK Znojmo st.žáci 2:6 (1:3)

Góly: Rytíř 3,Krontorád Martin 2,Hellinger,

Sestava a zhodnocení celé podzimní části

Rybníček,Prycl M., Vojtěch, Hellinger, Mareček, Procházka, Veselý, Rytíř, Balada, Krontorád M+M, Lichevník T.,Tejkal,

Dnes jsme zajížděli k poslednímu zápasu podzimu na půdu Křen./Rousínov, kde jsme chtěli plně bodovat ,což se nám podařilo.Od začátku zápasu jsme měli mírnou převahu a v 8. minutě po našem rohovém kopu, který ještě soupeř odvrátil se dostal míč znovu do vápna , kde se ho zmocnil Martin Veselý a pěknou přihrávkou vybídl k otevření skóre Jardu Hellingera 0:1. Dále jsme měli územní převahu, vytvářeli si slušné šance,ale také jsme je slušně zahazovali. Až v 15. minutě udeřilo naše duo já na bráchu brácha na mě kdy Marek K. nahrával a Martin K. skóroval 0:2. Další gólová šance se zrodila v 28. minutě kdy tentokrát Martin K. našel volného Ondru R., 0:3. Do poločasu se nám nula nakonec nepodařila udržet, když jsme na lávce udělali taktickou chybu při střídání a soupeř v 32. minutě toho využil 1:3, tato branka jde za námi (trenéři), soupeř měl také nějaké šancičky a tak se dočkal.V druhé půli jsme chtěli co nejrychleji navýšit skóre aby se soupeř nezvedl. To se nám perfektně podařilo,kdy hned v 36. minutě Martin Veselý našel Martina K., a ten nezaváhal a prostřelil brankáře 1:4. Poté jsme pevně převzali otěže přidali další dvě trefy a to v 58.minutě kdy šli Tade s Ondrou dva na jednoho, Tade našel přihrávkou ještě lépe postaveného Ondry 1:5, tato akce byla velmi pohledná především týmovou spoluprací , pro Tadeho velkej palec nahoru !!!!! Poslední naše branka přišla v 62. minutě kdy posunul Gazi míč opět na Ondru který před velkým vápnem napřáhl 1:6. Ke konci zápasu v 68. minutě nás soupeř v obraně pěkně rozebral a snížil brankou na konečných 2:6 (je těžké směrem dozadu udržet koncentraci za jasného výsledku).Vytoužené 3 body si kluci dnes vyhráli a celkově na podzim posbírali úctyhodných 27 bodů a tedy pojďme se poohlédnout trochu za podzimem.

Začátek sezóny byl pro nás těžký, kluci co přišli si museli zvyknout na celoplošný fotbal a větší fyzické nasazení. Netrvalo jim to však dlouho a postupem času se sehráli se staršími kluky v dobře fungující tým a předvedli jak individuální tak týmovou kvalitu a protože fotbal je týmová hra každý hráč může být úspěšný jen tak jak je úspěšný celý tým. Po podzimu jsme v první pětce a ztrácíme na vedoucí celek pouhé tři body 30,29,29,28 a mi 27 no nádhera pro jaro, ale buďme pokorní. Dali jsme 73 branek a dostali 22,je jasné kterým směrem hrajeme a těch šancí (ach) jen vedoucí tým dal o pět branek více, a co za tímto úspěchem vězí, tak pojďme si dát trochu statistik neb statistika nuda je má však cenné ú.... !! Jednotlivé body zálohy a útoku : Krontorád Martin 13 gólů 8 asistencí celkem 21,Martin Veselý 7+11 (18),Ondřej Rytíř 14+4 (18),David Gazsio 8+7 (15),Šimon Hýbler 5+8 (13),Marek Krontorád 3+7 (10),Tadeáš Lichevník 1+8 (9),David Balada 4+3 (7)Ivo Tejkal 4+1 (5) a je to jasný příprava a branky jsou rozloženy na všechny hráče směrem dopředu, dozadu umějí také zabrat. Obrana je hodnocena jiným způsobem a k počtu obdržených branek si počínala víc než dobře, a to máme nejmladší obranu v soutěži (kam jsme přijeli všude 180 cm sloupy v obraně, nevíme čím ty Brňáky krmijou). No a v neposlední řadě musíme dát na vědomí naši vyrovnanou brankářskou dvojici Martin Prycl a Vít Rybníček, vždy když je nejhůř tým podrží.Takže na závěr 27 bodů je dost nebo málo ? My myslíme že dost. A tak bychom toto hodnocení ukončily pro ostatní týmy nejen v naší soutěži Paroubkovým bonmotem " KDO Z VÁS TO MÁ "

Trenéři: Hellinger,Prycl,Rytíř,