Starší přípravka první na turnaji v Třebíči

V sobotu 1.12.2018 se náš tým starší přípravky zúčastnil halového turnaje v Třebíči, pořádaného tamní fotbalovou školou Třebíč. Turnaj byl rozdělen na dopolední a odpolední skupinu. My jsme byli zařazeni do dopolední skupiny, kde jsme se dvoukolově střetli s domácím týmem FŠ Třebíč, Velké Meziříčí a HFK Třebíč.

Sestava,výsledky a hodnocení turnaje

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Varga Patrik, Vyroubal Adam, Vašíček Nicolas, Zámostný Ondřej, Vasmanský Roman, Vomočil Patrik.

FK Znojmo - FŠ Třebíč - 3:1   Góly: Vašíček 2, Sokol.

FK Znojmo - Velké Meziříčí - 12:1  Góly: Vašíček 3, Vyroubal 2, Varga 2, Zámostný 2, Sokol, Vasmanský, Vomočil.

FK Znojmo - HFK Třebíč - 7:1   Góly: Varga 3, Vyroubal, Zámostný, Sokol, Vasmanský.

FK Znojmo - FŠ Třebíč - 4:4   Góly: Vomočil 2, Vašíček, Vyroubal.

FK Znojmo - Velké Meziříčí - 6:1  Góly: Vyroubal 2, Zámostný 2, Sokol, Vašíček.

FK Znojmo - HFK Třebíč - 6:1   Góly: Zámostný 2, Vašíček 2, Vasmanský, Vomočil.

Sobotní turnaj pro ročník 2008 a mladší pro nás dopadl vítězně. Ze 6 zápasů jsme pouze jednou remizovali. V remízovém zápase s domácím FŠ Třebíč jsme trochu zaspali začátek a celý zápas dotahovali. Trochu jsme usnuli na vavřínech z předchozích výsledků a snažili se prosazovat více individuálně, ale to se nám nedařilo. V tomto zápase nám chybělo více kombinace a pomoci si navzájem. Ostatní utkání byla jasně v naší režii a byly jsme to my, kdo určoval tempo hry. Vstřelili jsme spoustu gólů po krásných kombinacích. Skóre 38:9 je velice výrazné.

Pro tento turnaj nás posílili dva hráči a to Roman Vasmanský a Patrik Vomočil. Nutno říct, že ačkoliv byli v našem týmu nováčky, tak to nebylo vůbec znát, výborně zapadli do hry a předvedli výborné výkony. Zaslouženě jsme tak celý turnaj vyhráli, za což všem hráčům patří VELKÁ GRATULACE!!!!!!!! Odměnou všem za předvedenou hru byly medaile.

Trenér Leoš Ludvík