FK Znojmo st. žáci - SK Tatran Šatov 6:1 (3:0)

Góly: Rytíř 3, Gazsio, Krontorád Martin, Lichevník,

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Mareček, Procházka, Dyml, Krontorád M+M, Gazsio, Lichevník, Truhlář, Veselý, Rytíř, Balada, Laza,

Dnes jsme odehráli další přípravné utkání v Tasovicích na UT, tentokrát se soupeřem SK Šatov. Výsledky máme jak přes kopírák, ale dnes kluci předvedli kvalitnější výkon, dobře kombinovali a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, proti byl jen silný vítr, ale pojďme od začátku. Hned od úvodu zápasu jsme si vytvořili mírnou převahu, do vedení jsme šli v 7. minutě, kdy centr Marka Krontoráda do vápna našel Ondru 1:0. Další gólovka přišla v 15. minutě, kdy Prochy posunul míč do vápna který našel opět připraveného Ondru 2:0. Ve 30. minutě nabil Tade ke střele Gazimu a ten opět předvedl že se toho nebojí 3:0. Soupeř také trochu zlobil, ale obrana vše zvládla. Po přestávce ve 40. minutě kopal soupeř přímák, vítr si pohrál s balonem a Marťas se nestačil divit 3:1. Soupeř se na chvíli zvednul, ale přišli naše další šance a góly. V 40. minutě Gazi našel krásným pasem Ondru, ten si pohrál s obranou včetně golmana a bylo 4:1. Celý první poločas se zastřeloval Martin Krontorád a konečně v 51. minutě po pěkné kombinaci s bráchem Markem zvýšil na 5:1. Po další pěkné kombinaci v 59. minutě mezi Martinem Veselým a Tadem, kdy už se zdálo, že se soupeř to ubrání, míč opět vybojoval Lukyn nahrál Tademu a ten pěknou střelou nedal brankáři šanci 6:1. No a to bylo pro dnešek vše, neboť v 61. minutě musel rozhodčí předčasně ukončit zápas, né že by se fanoušci prali jak na Spartě, ale přišla sněhová bouře. Škoda kluci měli velkou chuť po gólech. Za předvedený výkon zaslouží celý tým pochvalu. Vyzdvihnout dnes musíme Jéňu Marečka, který si dnes při absenci Dvořky a Jardy střihnul předstopera a počínal si zde výborně a ukázal, že na tomto postě může kdykoliv zaskočit!

Trenéři: Prycl, Rytíř,