FK Znojmo st. žáci - Sokol Tasovice 2:1 (0:1)

Góly: Krontorád Martin, Rytíř,

Sestava a hodnocení zápasu a celé zimní přípravy

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Hellinger, Mareček, Procházka, Dyml, Krontorádi M+M, Truhlář, Veselý, Rytíř, Tejkal,

Ve čtvrtek jsem odehráli poslední připravné utkání na ÚT v Tasovicích proti domácímu týmu. Přesto, že nás pronásleduje početnější marodka a museli jsme více improvizovat, kluci si počínali dobře. První poločas byl hodně vyrovnaný se spoustou šancí na obě strany, soupeř jednu ve 20. minutě proměnil 0:1 a protože naše šance zůstali nevyužity, poločas tak i skončil. Vzhledem k tomu, že lavička byla poloprázdná, kluky jsme nenutili soupeře tolik presovat, aby vydržely síly. A vyplatilo se to, v druhé půli už nebylo třeba se šetřit kluci více napadali po ztrátě míče a v 50. minutě zaslouženě vyrovnali z kopačky Martina Krontoráda 1:1. Kluci chtěli ztrhnout vítěství na svoji stranu, ale zahazovali jednu gólovku za druhou. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou a navíc v 70. minutě kopal soupeř rohový kop, míč však z rohu propadl k Martinu Veselému který dlouhou přihrávkou vybídl Ondru do brejku, ten se zbavil obránce a skóroval 2:1. Výborný kolektivní výkon který nám zase ukázal další možnosti tohoto týmu. Hráč Tejky zaskočil vypomoct a potvrdil, že je již plně připraven na celoplošný fotbal. A teď pár slov k zimní přípravě: Odtrénovali jsme šestnáct jednotek, zůčastnili tři halových turnajů a šesti zápasů na ÚT v Tasandě s celkovým skóre 103-77 slušná porcička. Někdo toho odtrénoval a odehrál víc někdo méně, ale celkově když byli hráči zdraví chtěli trénovat a hrát DYCKY MOC! Tyto statistiky nepřeceňujeme, ale věříme, že naši borci jsou na jarní část soutěže dobře připraveni. Ukázat nám to mohou hned v sobotu 30.3.2019 na domácí půdě, kde hostíme  soupeře Křenovice/Rousinov začátek 10:45 hodin.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř,