18.kolo FK Znojmo st. žáci-AFK Tišnov 1:5 (1:3)

Gól: Gazsio

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Dvořák, Mareček, Hellinger, Procházka, Dyml, Krontorádi M+M, Lichevník, Truhlář, Veselý, Gazsio, Rytíř, Balada

V sobotu jsme hostili silný tým AFK Tišnov, přesto jsme chtěli uspět. Bohužel od začátku zápasu bylo patrné, že budeme tahat za kratší provaz. Soupeř nás třemi rychlými góly v 6, 13 a hned 14. minutě vyškolil z produktivity. Chytli jsme se až v 21. minutě po krásné střele z 25 metrů od Gaziho 1:3. Do konce poločasu byla hra již vyrovnaná pár šancí jsme si vytvořily, škoda nastřeleného břevna mohli jsme soupeře dostat více pod tlak. Po přestávce se kluci snažili se zápasem něco udělat, soupeř si však hru víceméně kontroloval a v 55. minutě zvýšil náskok 1:4. Vzápětí jsme snížili na 2:4 z přímého kopu z pravé strany velkého vápna kdy bylo 19 hráčů ve vápně a rozhodčí pískl ofsajd pro postavení hráče na brankové čáře kde se to hráči jen hemžilo, no nějakej bystroočko. Od tohoto momentu to kluci cítili jako velkou křivdu a již ze sebe nedokázali vyždímat závěrečný tlak, polevili a soupeř v 65. minutě dal na konečných 1:5. V žádném případě to však nebyl hlavní důvod naší prohry, soupeř nás předčil hlavně v osobních soubojích jeden na jednoho. My jsme někdy tak strašně hodní, obíháme soupeře jak baletky a soupeř nás řeže a ještě se válí po zemi, na tom budeme muset zapracovat. Přesto, že výkon hráčů nebyl špatný a brankáři nás také několikrát podrželi, takto silný tým se dá porazit jen když si všechno sedne. Hned ve středu 1. 5. 2019  nás čeká podobný silný soupeř TJ Start Brno, opět na domácím hřišti FK, výkop 10:45 hodin. Rádi by jsme 1. máj, Svátek práce oslavili konečně třeba domácí výhrou!!!!! Letś go to football.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř