logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

22.kolo FC Boskovice - FK Znojmo st. žáci 3:6 (1:3)

Góly: Krontorád Martin 2, Rytíř, Tejkal, Dvořák, Hellinger,

Sestava a hodnocení
 
Prycl, Rybníček, Vojtěch, Hellinger, Mareček, Procházka, Gazsio, Krontorádi M+M, Truhlář, Dvořák, Rytíř, Lichevník, Balada, Dyml, Tejkal,
 
Tento zápas měl všechno co může fotbal nabídnout šance, góly, emoce, karty a napětí až do konce, tak si to dáme od začátku. Obě mužstva začala zápas ve vysokém tempu. Po úvodních šancích na obou stranách však byli šťastnější domácí a v 5. minutě, kdy jsme příliš vytáhly obranu soupeř trestal 1:0. To už je taková naše tradice že ty začátky nezachytáváme, asi si to dáme patentovat, přitom si to pořád připomínáme. Moc to s hráči nepohnulo ba jsou na to zvyklí (malá výhoda) a tak v 11. minutě zavelel k útoku Marek Krontorád našel centrem Ondru Rytíře ten sklepl ještě na Martina Krontoráda a bylo vyrovnáno 1:1. Další gól přišel v 21. minutě, kdy dobrým presinkem jsme donutili soupeřovu obranu k chybě míč se dostal k Ondrovi Rytíři a bylo 1:2. Než se stačil domácí tým vzpamatovat hned v 23. minutě opět dobrým presinkem ke kterému se přidal také David Balala palec nahoru soupeř udělal opět chybu v rozehrávce míč se dostal tentokrát k Ivo Tejkymu a ten zvýšil na 1:3. Poté jsme přečkali pár nebezpečných akcí soupeře, bylo však důležité že jsme udrželi vedení do přestávky. Po přestávce na nás soupeř vletěl, ale nám se přesto hned v 37. minutě podařilo po pěkné přihrávce z kopačky Davida Gazsiho zvýšit druhým gólem Martina Krontoráda na 1:4. Když z nevinně vypadající střely Martina Dvořky v 41. minutě jsme zvýšili na 1:5 zdálo se být hotovo, ale nebylo. Soupeř stále útočil jako by vyhrával a dočkal se v 51. minutě kdy rozhodčí nařídil pokutový kop 2:5. V téže minutě domácí snížili na 3:5. To už se na hřišti pěkně jiskřilo a bojovalo se o každý metr. Několikrát nás museli podržet brankáři to platilo i v první půli ale tentokrát oproti jiným zápasům  i to potřebné fotbalové štěstíčko nedovolilo soupeři ještě snížit a že mohli? Uklidnění přišlo až v 66. minutě kdy po faulu ve vápně na Ondru Rytíře nařídil rozhodčí pokutový kop a emoce přelil na domácí tým. Penaltu s přehledem proměnil Jarda Hellinger a mohli jsme slavit 3:6. Takový zápas musel bavit každého ať byl odkudkoliv. A to jsme popsali jen góly a co dalších šancí bylo na obě branky, samo že šance rodí také chyby a tak je pořád co zlepšovat.
Tým za předvedený výkon zaslouží jistě pochvalu! V sobotu hostíme na domácím hřišti tým FKM Kahan a budeme  opět chtít zvítězit. Výkop 10:45 hodin, sraz 9:45-10:00.
 
Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř,

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

23. srpen 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok