23. kolo FK Znojmo st.žáci - FKM Kahan 4:1 (3:0)

Góly: Rytíř, Balada, Martin Krontorád, Marek Krontorád,

Sestava a hodnocení

Prycl, Rybníček, Vojtěch, Hellinger, Mareček, Procházka, Gazsio, Krontorádi M+M, Truhlář, Lichevník Tadeáš, Rytíř, Balada, Dyml, Tejkal, Vystrčil Jan,

Toto kolo jsme přivítali na domácím hřišti tým FKM Kahan. Zápas začal ve vysokém tempu a po úvodním oťukávání a pár náznaků šancí z obou stran jsme ve 12. minutě udeřili, když Martin Krontorád našel ve vápně volného Ondru Rytíře a ten nezaváhal 1:0. Hned v 15. minutě po střele Martina Krontoráda brankář pouze vyrazil míč a to byla pro Davida Baliho již lahůdka 2:0. Po dlouhé době se nám podařilo dobře rozehrát zápas. Soupeř se snažil s průběhem zápasu něco udělat, ale ve 28. minutě jsme skórovali potřetí po přihrávce Lukáše Dymla se prosadil pěknou přízemní střelou kdo jiný než Martin Krontorád 3:0. Do poločasu jsme již udrželi nulu, ale lehké to rozhodně nebylo. V druhém poločase jsme již nenavázali na tak vysoké tempo a bylo daleko více nepřesností zranění a únava se také kupila, o to bylo důležitější mít zápas dobře rozehraný. Soupeři se v 65. minutě podařilo snížit na 3:1. Dramatickou koncovku zápasu jsme však dnes nepřipustili a v 68. minutě přidal pojistku pěknou střelou z poza šestnáctky tentokrát Marek Krontorád 4:1. Tým jako celek zaslouží pochvalu především první půle byla fotbalově na úrovni. To co dnes a nejen dnes předvádí na hřišti bráchové Martin a Marek Krontorádovi za pohledné akce to je fotbalová lahůdka a když se k ním přidají ostatní hned to vypadá jako fotbal. Na závěr bychom ještě vyzdvihli výkon mladších žáků Ivo Tejkala a Honzika Vystrčila, kteří nám pomáhají. Na kvalitní výkon Tejkyho v naších řadách jsme si již zvykli, dnes jsme v druhé půli dali více prostoru také Honzikovi a ten potvrdil, že je také již na celoplošný fotbal připravený, chce na hřiště chce balón běhá kombinuje a plní trenérské pokyny no co si víc přát.

V sobotu zajíždíme na hřiště Žijeme hrou (Kunštát) odjezd autobusu 7:45 výkop v 10:00 hodin.

Trenéři: Hellinger, Prycl, Rytíř