5.kolo FK Znojmo St.žáci – Boskovice B 9:0 (4:0)

Gól –Krontorád Marek 2x,, Lichevník 2x, Procházka, Veselý, Krontorád Martin 2x, Škubal,

Rybníček (8) – Balada (7), Procházka (8), Mareček (9), Dyml (8), -, Lichevník (8), Krontorád Marek (8), Veselý (8), Škubal (7) -, Krontorád Martin (8), Rolník (7),

Střídání – Baran (7),Vystčil (7), Štancl (7),

Hodnocení výkonu

1 – katastrofální, 2- podprůměrný, 3- průměrný, 4 - nadprůměrný, 5 - uspokojivý,  6 –dobrý, 7 velmi dobrý, 8 - výborný, 9- vynikající, 10- exeletní mimořádný,

Hodnocení utkání

Další domácí utkání jsme opět výsledkově i herně zvládli na výbornou. Kluci ve 13 minutě vedli o tři branky a pak už se bavili fotbalem a hráli s velkou chutí a nasazením. Padali hezké branky některé po pěkných kombinacích, střelách z dálky i samostatných akcích. Dnes se trefil hlavou i jeden z našich stoperů Mara Procházka a krásnou poslední branku přidal Kuba Škubal bombou do šibenice. Jinak se trefovali naši osvědčení střelci. První gól připravil po pěkné kombinaci náš nováček Bořel Rolník. Dnes dostali větší časový prostor i další hráči z širšího kádru a určitě svým výkonem nezklamaly. Koho bychom z posledních kol chtěli vyzvednou je určitě výkon Honzy Marečka, který ve všech zápasech předvádí nadstandardní výkony. Ted se budeme chtít pečlivě připravit na následující tři důležitá utkání, která nás čekají.

Trenéři

Milan Samek a Petr Štancl,