FK Znojmo st.žáci – Ivančice st.žáci  7:0 (4:0)

FK Znojmo st.žáci – Ivančice st.žáci 7:0 (4:0)

Góly:  Lichevník 2x,Tejkal 2x, Krontorád Martin, Krontorád Marek, vlastní

Přípravné utkání na umělé trávě Nový Šaldorf.

Sestava a hodnocení

Rybníček, - Vystrčil, Rytíř, Krontorád Marek, Dyml - Tejkal,Veselý, Garzio, Lichevník, Krontorád Martin, Škubal, - Štancl, Rolník,

Hodnocení

Dnes jsme odehráli utkání proti týmu Ivančic. Šestému celku Krajského přeboru. Kluci byli od začátku velmi aktivní, hráli s obrovskou chutí a nasazením. Soupeř velmi dobře takticky stlačoval hru do malého prostoru, ale naši kluci se s tím vypořádali velmi dobře. Výborně kombinovali, byli silní na míči a měli velmi dobrý pohyb jak směrem do obranné fáze tak do ofenzívy. V předfinální fázi se nám dařili průnikové přihrávky za obranu, ze kterých jsme se dostávali do náběhových situací a většinu z nich jsme dokázali zužitkovat v góly.  S výkonem všech hráčů jsme nadmíru spokojeni, těší nás  dobrá střelecká produktivita a čisté konto. Jsme rádi, že se po dlouhé době vrátil do sestavy po zranění Lukáš Dyml a zvládl skoro celé utkání. Naopak trochu vrásek nám dělá koleno Martina Krontoráda, kterého jsme ve druhé půli nechali raději odpočívat.

Trenéři Milan Samek a Petr Štancl.