Starší žáci na turnaji OFS Znojmo

V sobotu 8.2. se naší starší žáci zúčastnili halového turnaje OFS ve kterém 3x zvítězili a 1x remizovali. V turnaji obsadili celkově druhé místo. Postupně jsme se utkali s týmy SC Znojmo U13, U14, Tasovice a Dobšice.

Sestava, výsledky a hodnocení

Rybníček,- Čańková, Sábliková, Tejkal, Vystrčil, Veselý, Lichevník, Škubal, Štancl,

FK – Dobšice  5:3    Veselý 2x, Lichevník 2x, Tejkal,

FK – SC U13    4:3    Veselý 2x, Vystrčil 2x,

FK – SC U14    2:2    Veselý, Rybníček,

FK – Tasovice  12:3   Lichevník 4x, Veselý 3x, Škubal 2x, Vystrčil, Škubal, Štancl,

Hodnocení

Dnešní turnaj byl příjemným zpestřením zimní přípravy. Dnes jsme z důvodu zranění a nemocí povolali dvě holky ročníku 2006 z našeho dívčího týmu a musím říci, že jejich výkon byl to pro mě velmi příjemným překvapením. Jak Bára tak Kristýna hrály důrazně v osobních soubojích, neměli problém v práci s míčem a navíc hráli velmi zodpovědně. První a poslední utkání jsme zvládli podle očekávaní. Ve třetím zápase proti týmu U13 jsme se trápili. Kluci utkání v hlavách proti mladším klukům podcenili a jen díky střelecké produktivitě jsme utkání dovedli do vítězného konce, ovšem tým U13 se celkově jak proti nám tak v celém turnaji prezentoval velmi dobrou hrou. S týmem U14 jsme se ujali vedení, ale v dalším průběhu utkání se soupeř dostal do vedení 2:1,ale v poslední minutě jsme dokázali vyrovnat. Náš gól vsítil gólman Vítek, který se v závěru vysunul na hrot a prokázal střeleckou pohotovost. K vítězství v turnaji nám nepomohl ani poslední zápas ve kterém jsme soupeře deklasovali dvouciferným výsledkem. O vítězství v turnaji nás dělilo jen horší skóre. Střelecky se dnes dařilo dvojici Veselý, Lichevník.

Milan Samek