logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Jihomoravský kraj - I.B třída dospělých skupina B

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

muzi a 2021 08

Všechny články této kategorie:

Znojemské pivo III. třída skupina A

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

Všechny články této kategorie:

Znojemské pivo IV. třída skupina A

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

IE Znojmo C Havraniky 20042019b

Muži C - duben 2019

Všechny články této kategorie:

Jihomoravský kraj - I. třída dorostu skupina B

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

Všechny články této kategorie:

Jihomoravský kraj - I.třída starších žáků skupina A

Rozlosování, výsledky i tabulku najdete na oficiálních stránkách Fotbal.cz

  • Pokud zde nenajdete u některých mužstev některou sezónu, nebyly tyto články vřevzaty z původních stránek. 
  • U některých kategorií vidíte nulový počet článků. U těchto kategorií je vše shrnuto přímo v popisu této kategorie.
  • U kategorií, kde vidíte i symbol + má tato kategorie ještě další podkategorie.

Kompletní výsledky muži A sezóny 2004-2005, po které se postupovalo do I. A třídy.......


Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Góly našich
1 14.8. So 16,30 MR - Popice 5:2 (2:2) ?
2 22.8. Ne 14,30 Bohunice "B" - MR 0:4 (0:1) ?
3 28.8. So 16,30 MR - Střelice u Brna 4:0 (1:0) ?
4 5.9. Ne 16,30 Újezd u Brna - MR 2:1 (1:0) ?
5 11.9. So 16,30 MR - Šaratice 2:0 (0:0) ?
6 19.9. Ne 16,00 Křenovice - MR 3:2 (0:0) ?
7 25.9. So 16,00 MR - Moravská Slávia 2:3 (0:2) ?
8 3.10. Ne 15,30 Únanov - MR 3:4 (2:3) ?
9 9.10. So 15,30 MR - Popůvky u Brna 5:2 (3:0) ?
10 16.10. So 15,00 MR - Zastávka 5:4 (4:3) ?
11 24.10. Ne 15,00 Kohoutovice - MR 0:5 (0:2) ?
12 30.10. So 14,00 MR - Hatě 3:0 (0:0) ?
13 7.11. Ne 13,30 Zbýšov - MR 0:6 (0:3) ?
14 25.6. Ne 16,30 Popice - MR 3:3 (1:1) Doválel, 2x Samek
15 2.4. So 16,00 MR - Bohunice "B" 1:1 (0:0) Kalina
16 10.4. Ne 16,00 Střelice u Brna - MR 1:1 (1:1) Samek
17 16.4. So 16,30 MR - Újezd u Brna 4:3 (4:3) 2x Vacek, Samek, Krška
18 23.4. So 16,30 Šaratice - MR 1:0 (0:0)  
19 30.4. So 16,30 MR - Křenovice 4:1 (1:0) 2x Řeřucha, 2x Samek
20 7.5. So 16,30 Moravská Slávia - MR 0:1 (0:0) Řeřucha
21 14.5. So 16,30 MR - Únanov 6:0 (4:0) 3x Vacek, Samek, Doválel, Poláček
22 21.5. So 16,30 Popůvky u Brna - MR 2:2 (1:0) Vacek, Samek
23 29.5. Ne 16,30 Zastávka - MR 4:0 (1:0)  
24 4.6. So 16,30 MR - Kohoutovice 6:1 (5:0) 2x Vacek, 2x Samek,Poláček, Kalina (pen)
25 11.6. So 16,30 Hatě - MR 3:2 (0:1) Vacek, Řeřucha
26 18.6. So 16,30 MR - Zbýšov 3:5 (2:5) ?

 

Konečná tabulka sezóny 2004 - 2005 - muži A

konecna_tabulka_-_muzi_a_2004-2005.jpg
 
 
 
Statistiky sezóny - zpracoval Milan Samek 
 
NEJAKTIVNĚJŠÍ HRÁČI
JMÉNO Záp GOLY ASIST CELKEM
SAMEK Milan 26 20 17 37
KALINA Lukáš 26 5 4 9
BÁRTA Laďa 26 3 5 8
DOVÁLEL Aleš 26 3 5 8
ELIÁŠ Lumír 26 0 3 3
VACEK David 25 21 6 27
ŘEŘUCHA Pavel 25 12 6 18
BUDRA David 25 1 0 1
TRUHLÁŘ Radek 25 0 1 1
POLÁČEK Ondřej 20 3 2 5
KRŠKA Václav 18 8 13 21
KUBOŠNÝ Rudolf 18 3 2 5
OSTRÝ Tibor 17 0 1 1
KRIŠTOF Jaroslav 8 1 0 1
DOHNAL Marek 6 1 0 1
MEISTER Luboš 5 0 0 0
BURŠA Vlastimil 3 0 0 0
KRČÁL Petr 3 0 0 0
MOSSMER Michal 3 0 0 0
SVOBODA Pavel 2 0 0 0
VYORÁLEK Robin 2 0 2 2
BERKA Ladislav 1 0 0 0
DOČEKAL Dalibor 1 0 0 0
DVOŘÁK Roman 1 0 0 0
PAPAI Filip 1 0 0 0
LINHART Jiří 1 0 0 0
SVOBODA Jan 1 0 0 0
 
PODZIM 2004 (2. místo)
  Zápasů Výhry Remízy Prohry SKORE BODY
DOMA 7 6 0 1 26:11 18
VENKU 6 4 0 2 22:08 12
CELKEM 13 10 0 3 48:19 30
JARO 2005 (7. místo)
  Zápasů Výhry Remízy Prohry SKORE BODY
DOMA 6 4 1 1 24:11 13
VENKU 7 1 3 3 9:14 6
CELKEM 13 5 4 4 33:25 19
Sezóna 2004 - 2005 (2. místo)
  Zápasů Výhry Remízy Prohry SKORE BODY
DOMA 13 10 1 2 50:22 31
VENKU 13 5 3 5 31:22 18
CELKEM 26 15 4 7 81:44 49

Kompletní rozlosování sezóny 2005-2006 a konečná tabulka....


Sezóna 2005-2006 - muži A všechny zápasy 

Kolo
Den
Datum
Utkání
Výsledek
Góly našich
1. So 13.08. FK Moulin Rouge Znojmo - Fotbal Jevišovice 0:1 (0:1)  
2. So 20.08. Sokol Tasovice - FK Moulin Rouge Znojmo 1:0 (0:0)  
3. So 27.08. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Moravský Krumlov 1:4 (1:1) Vacek
4. So 03.09. 1.SC Znojmo B - FK Moulin Rouge Znojmo 1:1 (1:1) Vacek
5. So 10.09. FK Moulin Rouge Znojmo - AFK Tišnov 2:4 (1:3) Krška, Štáb
6. So 17.09. FC Kuřim - FK Moulin Rouge Znojmo 1:1 (0:1) Štáb
7. So 24.09. FK Moulin Rouge Znojmo - FK Apos Blansko 1:1 (1:0) Štáb
8. So 01.10. FC Čebín - FK Moulin Rouge Znojmo 0:1 (0:0) Štáb
9. So 08.10. FK Moulin Rouge Znojmo - FK SK Bosonohy 0:1 (0:1)  
10. So 15.10. Sokol Novosedly - FK Moulin Rouge Znojmo 1:0 (0:0)  
11. So 22.10. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Ivančice 2:2 (1:0) Vacek, Poláček
12. So 29.10. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Veverská Bítýška 2:0 (1:0) Štáb. Krška
13. So 05.11. FC Best Kunštát - FK Moulin Rouge Znojmo 1:5 (0:0) 3x Poláček, Krška, Štáb
14. Ne 13.11. Fotbal Jevišovice - FK Moulin Rouge Znojmo 1:3 (0:1) 3x Štáb
18. Ne 09.04. AFK Tišnov - FK Moulin Rouge Znojmo 1:1 (0:1) Kubále
19. Ne 16.04. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Kuřim 1:2 (0:0) Kubále
20. So 22.04. FK Apos Blansko - FK Moulin Rouge Znojmo 3:1 (1:1) Doválel
21. Ne 30.04. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Čebín 0:2 (0:0)  
17. St 03.05. FK Moulin Rouge Znojmo - 1.SC Znojmo B 1:0 (1:0) Štáb
22. So 06.05. FK SK Bosonohy - FK Moulin Rouge Znojmo 2:0 (1:0)  
24. Ne 21.05. FC Ivančice - FK Moulin Rouge Znojmo 3:1 (0:0) Kubále
25. Ne 28.05. FC Veverská Bítýška - FK Moulin Rouge Znojmo 3:3 (1:3) Samek, 2x Štáb
26. Ne 04.06. FK Moulin Rouge Znojmo - FC Best Kunštát 2:1 (0:1) Štáb, Dohnal
23. St 07.06. FK Moulin Rouge Znojmo - Sokol Novosedly 3:0 (2:0) Ostrý, Černý, Kalina (pen)
15. Ne 11.06. FK Moulin Rouge Znojmo - Sokol Tasovice 2:0 (0:0) ?, ?
16. Ne 18.06. FC Moravský Krumlov - FK Moulin Rouge Znojmo 2:0 (0:0)  
 

Konečná tabulka sezóny 2005-2006 

Pořadí Tým PZ V R P VG : OG PB
1 Moravský Krumlov 26 18 4 4 65 : 27 58
2 Blansko 26 15 4 7 54 : 35 49
3 Jevišovice 26 14 4 8 47 : 24 46
4 Kuřim 26 13 5 8 44 : 30 44
5 Tasovice 26 13 3 10 53 : 44 42
6 Ivančice 26 12 6 8 37 : 30 42
7 Čebín 26 13 2 11 38 : 35 41
8 Novosedly 26 9 8 9 44 : 45 35
9 MR Znojmo 26 8 6 12 34 : 38 30
10 Veverská Bitýška 26 6 11 9 33 : 43 29
11 SC Znojmo "B" 26 8 5 13 47 : 68 29
12 Bosonohy 26 8 4 14 35 : 46 28
13 Tišnov 26 6 8 12 40 : 53 26
14 Kunštát 26 3 2 21 23 : 76 11


Sezóna 2005-2006 - muži B všechny zápasy

Kolo Den Datum Čas Utkání Výsledky Góly našich
1. So 13.8. 16:30 Sokol Blížkovice - FK Moulin Rouge Znojmo B 1:1 Burša
2. So 21.08. 16:30 FK Moulin Rouge Znojmo B - Inter Winter Havraníky 5:1 2xVyorálek, 2xMeister, Michal Pojer
3. Ne 28.08. 10:15 Sokol Přímětice - FK Moulin Rouge Znojmo B 0:3 (0:1) Michal Pojer, Vyorálek, Štancl
4. So 4.09. 16:30 FK Moulin Rouge Znojmo B - Sokol Bantice 4:0 (2:0) 3x Vyorálek, Pojer Michal
5. Ne 11.09. 16:30 FK Hatě B - FK Moulin Rouge Znojmo B 3:1 (2:0) Meister
6. Ne 18.09. 16:00 FK Moulin Rouge Znojmo B - Sokol Dobšice B 5:1 (2:1) Dohnal, Vyorálek, Linhart, Meister, Krejčí
7. Ne 25.09. 16:00 SK Bayern Křepice - FK Moulin Rouge Znojmo B 2:2 (0:1) Burša, Linhart
8. So 1.10. 15:30 FK Moulin Rouge Znojmo B - Micmanice 2:5 (0:1) 2x Meister (hráno v Konicích)
9. Ne 9.10. 15:30 Mikulovice - FK Moulin Rouge Znojmo B 4:1 (2:1) Vyorálek
10. Ne 16.10. 15:00 FK Moulin Rouge Znojmo B - Družstevník Konice 0:1 (0:0)  
11. Ne 23.10. 15:00 Sokol Štítary - FK Moulin Rouge Znojmo B 4:0 (2:0)  
12. Ne 30.10. 10:15 SK Chvalovice - FK Moulin Rouge Znojmo B 3:2 (1:2) Logr, Linhart
13. Ne 6.11. 13:30 FK Moulin Rouge Znojmo B - FC Mramotice 3:1 (2:0) Vyorálek, Ostrý, Pojer Miloš
17. So 1.04. 16:00 Sokol Bantice - FK Moulin Rouge Znojmo B 2:3 (0:3) Berka, Štancl, Pojer Michal
18. So 8.04. 16:00 FK Moulin Rouge Znojmo B - FK Hatě B 6:1 (3:1) Poláček M.,2xPojer Ml.,Pojer Mc.,Matějíček, Burša
19. So 15.04. 16:30 Sokol Dobšice B - FK Moulin Rouge Znojmo B 2:0 (1:0)  
20. So 22.04.   FK Moulin Rouge Znojmo B - SK Bayern Křepice 3:2 (3:2) Ostrý P., Poláček M., Hudec
21. So 29.04.   Micmanice - FK Moulin Rouge Znojmo B 2:2 (1:1) Meister, Logr
22. So 6.05.   FK Moulin Rouge Znojmo B - Mikulovice 1:0 (1:0) Samek J.
16. Po 8.05. 15:00 FK Moulin Rouge Znojmo B - Sokol Přímětice 1:2 (1:0) Meister
23. So 13.05.   Družstevník Konice - FK Moulin Rouge Znojmo B 3:1 Logr
24. So 20.05.   FK Moulin Rouge Znojmo B - Sokol Štítary 1:3 (0:1) Papai
25. So 27.05.   FK Moulin Rouge Znojmo B - SK Chvalovice 2:2 (2:2) ?
26. So 3.06.   FC Mramotice - FK Moulin Rouge Znojmo B 2:3 (1:3) ?
15. So 10.06. 16:30 Inter Winter Havraníky - FK Moulin Rouge Znojmo B 4:6 (2:2) ?
14. So 17.06. 16:30 FK Moulin Rouge Znojmo B - Sokol Blížkovice 1:1 (1:0) ?

 

 

Podzim 2006

Kolo
Datum
Den
Čas
Utkání - muži "A"
Výsl.
Góly.
1.
12.8.
So
16.30
IE Znojmo „A“ - Novosedly
1:1
Ostrý
2.
19.8.
So
16.30
Bosonohy- IE Znojmo „A“
2:1
Samek
3.
26.8.
So
16.30
IE Znojmo „A“ - Kuřim
1:2
Kubále
4.
2.9.
So
16.30
IE Znojmo „A“ - Mor. Slávie Brno
2:1
Samek, Kalina
5.
9.9.
So
16.30
IE Znojmo „A“-Kohoutovice
3:1
Samek, Štáb, Kubále
6.
16.9.
So
16.00
Vev. Bytíška- IE Znojmo „A“
1:2
Kubále, Štáb
7.
23.9.
So
16.00
IE Znojmo „A“-Jevišovice
1:3
Doválel
8.
30.9.
So
15.30
Rajhrad- IE Znojmo „A“
2:1
Doválel
9.
7.10.
So
15.30
IE Znojmo „A“-1.SC Znojmo ,,B‘‘
1:0
Samek
10.
15.10.
Ne
15.30
Čebín - IE Znojmo „A“
2:1
Kubále
11.
21.10.
So
15.00
IE Znojmo „A“-Ivančice
5:0
2xKubále, 2xEliáš,Krejčí
12.
29.10.
Ne
14.00
Tasovice - IE Znojmo „A“
0:1
Černý
13.
4.11.
So
13.30
IE Znojmo „A“-Tišnov
2:0
Černý, Kubále
14. 11.11. So 13,30 Novosedly - IE Znojmo A 2:1 Kubále

 

Jaro 2007
Kolo
Datum
Den
Čas
Utkání - muži "A"
Výsl.
Góly
16.
31.3.
So
15,00
Kuřim - IE Znojmo „A"
3:0
 
17.
7.4.
So
16,00
Mor. Slávie Brno - IE Znojmo"A"
1:1
Kubále
18.
14.4.
So
10,15
Kohoutovice - IE Znojmo „A"
0:1
Černý
19.
22.4.
Ne
16,30
IE Znojmo „A" - Vev. Bytíška
1:1
Zika
20.
29.4.
Ne
16,30
Jevišovice - IE Znojmo „A
1:1
Černý
21.
6.5.
Ne
16,30
IE Znojmo „A" - Rajhrad
6:0
3xŠtáb, 2xHolík, Samek
22.
13.5.
Ne
16,30
1.SC Znojmo ,,B‘‘- IE Znojmo „A
1:2
2xKubále
23.
20.5.
Ne
16,30
IE Znojmo „A" - Čebín
2:2
?
24.
27.5.
Ne
16,30
Ivančice - IE Znojmo „A
2:0
 
25.
3.6.
Ne
16,30
IE Znojmo „A" - Tasovice
0:1
 
26.
10.6.
Ne
16,30
Tišnov - IE Znojmo „A"
1:3
Doválel, Kubále, Šťava
15.
17.6.
Ne
16,30
IE Znojmo „A" - Bosonohy
4:3
3xKubále, Samek

Kompletní výsledky sezóny 2006-2007 - dorost

Kolo Den Datum Utkání Výsledek
1. So 26.08. IE Znojmo - Jezeřany 2:1 
2. So 02.09. Micmanice - IE Znojmo 5:2 (5:2)
3. So 09.09. IE Znojmo - Šatov 2:1 (2:1)
4. So 16.09. Hrádek - IE Znojmo 2:1 (1:1)
5. So 23.09. IE Znojmo - Bantice 6:1 (3:1)
6. So 30.09. Olbramovice - IE Znojmo 1:0 (0:0)
7. So 07.10. IE Znojmo - Mikulovice 3:0 
8. So 14.10. Suchohrdly - IE Znojmo 4:4 (2:2)
9. So 21.10. IE Znojmo - Pavlice 5:1 (2:0)
11. So 07.04. IE Znojmo - Micmanice 1:1 
12. So 14.04. Šatov - IE Znojmo 0:1 
13. So 21.04. IE Znojmo - Hrádek 6:0 
14. So 28.04. Bantice - IE Znojmo 3:1 (1:0)
15. So 05.05. IE Znojmo - Olbramovice ?
16. So 12.05. Mikulovice - IE Znojmo 2:1 (2:1)
17. So 19.05. IE Znojmo - Suchohrdly 15:0 (0:0)
18. So 26.05. Pavlice - IE Znojmo 0:6 
10. So 02.06. Jezeřany - IE Znojmo 4:0 
Kompletní výsledky sezóny 2006-2007 - žáci

 Kolo Den Datum Utkání Výsledek
1. Ne 27.08. IE Znojmo - Višňové 1:0 
2. Ne 03.09. Šatov - IE Znojmo 1:3 (0:3)
3. Ne 10.09. IE Znojmo - Šanov 2:1 (1:1)
4. Ne 17.09. Prosiměřice - IE Znojmo 4:1 (2:0)
5. Ne 24.09. IE Znojmo - Pavlice 3:0 
6.     volno  
7. Ne 08.10. IE Znojmo - Únanov 0:3 
8. Ne 15.10. Hevlín - IE Znojmo 0:1 (0:1)
9. Ne 22.10. IE Znojmo - Mikulovice 1:0 (1:0)
10. Ne 29.10. Jevišovice - IE Znojmo 2:1 
11. Ne 05.11. IE Znojmo - Dyjákovice ?
12. So 31.03. Višňové - IE Znojmo 1:4 
13. So 07.04. IE Znojmo - Šatov 0:2 
14. So 14.04. Šanov - IE Znojmo 0:0 
15. So 21.04. IE Znojmo - Prosiměřice 0:6 
16. So 28.04. Pavlice - IE Znojmo 0:3 
17.     volno  
18. So 12.05. Únanov - IE Znojmo 10:2 (4:2)
19. So 19.05. IE Znojmo - Hevlín 3:1 
20. So 26.05. Mikulovice - IE Znojmo 3:2 (2:0)
21. So 02.06. IE Znojmo - Jevišovice 1:5 
22. So 09.06. Dyjákovice - IE Znojmo 11:2 

Rozlosování - muži A - jaro 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly našich
15. 22.3. So 15.00 IE Znojmo A - Novosedly   1:0 Kubále
16. 29.3. So 15.00 1.SC Znojmo B - IE Znojmo A   1:2 Tkadlec, Kubále
17. 5.4. So 15.30 IE Znojmo A - Bosonohy   3:2 Samek, Kubále, Štáb
18. 13.4. Ne 15.30 Jevišovice - IE Znojmo A   1:1 Kubále
19. 19.4. So 16.00 IE Znojmo A -Tasovice   1:3 Ostrý Tibor
20. 26.4. So 16.00 Ivančice - IE Znojmo A 14,00 1:2 Kubále
21. 3.5. So 16.30 IE Znojmo A - Čebín   0:2  
22. 11.5. Ne 16.30 Vev. Bitýška- IE Znojmo A 14,15 2:2 Černý, Kubále
23. 17.5. So 16.30 IE Znojmo A - Doubravník     Doubravník odstoupil ze soutěže
24. 24.5. So 16.30 Medlánky - IE Znojmo A 14,30 2:2 2x Kubále
25. 31.5. So 16.30 IE Znojmo A - Kohoutovice   3:0 Kontumace
26. 7.6. So 14,3 Slovan Brno - IE Znojmo A 12,30 3:3 Doválel, Urválek, Samek
14. 14.6. So 16.30 IE Znojmo A - Mor. Slávie Brno   3:2 2xSamek, Eliáš

Rozlosování - muži A - podzim 2007

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly našich
1. 11.8. So 17.00 Mor.Slavia Brno - IE Znojmo A 15.00 1:2 Černý, Kubále
2. 18.8. So 16.30 Novosedly - IE Znojmo A 14.30 2:0  
3. 25.8. So 16.30 IE Znojmo A – SC Znojmo B   2:1 Kubále, Šťava
4. 1.9. So 16.30 Bosonohy - IE Znojmo A 14.30 0:5 3xKřišťál, Samek, Kubále
5. 8.9. So 16.30 IE Znojmo A - Jevišovice   1:1 Samek
6. 16.9. Ne 16.00 Tasovice - IE Znojmo A   2:0  
7. 22.9. So 16.00 IE Znojmo A - Ivančice   1:3 Kubále
8. 30.9. Ne 16.00 Čebín - IE Znojmo A 13.50 1:0  
9. 6.10. So 15.30 IE Znojmo A - Vev. Bitýška   3:5 Doválel, Samek, Štáb
10. 14.10. Ne 15.30 Doubravník - IE Znojmo A 13.00 0:6 Šťava, Kubále, Černý, Kalina, Štáb
11. 20.10. So 15.00 IE Znojmo A - Medlánky   2:3 Křišťál, Samek
12. 27.10. So 10,15 Kohoutovice - IE Znojmo A 8.15 4:1 Samek
13. 3.11. So 13.30 IE Znojmo A - Slovan Brno   3:0 2xSamek, Kubále

Rozlosování - muži B - jaro 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži B Výsl. Góly našich
15. 22.3. So 15.00 Blížkovice- IE Znojmo B 1:1 Vašíček
16. 29.3. So 15.00 IE Znojmo B – Mramotice 5:0 Pojer Mil., 2x Jakub, Vašíček, Ostrý M.pen.
17. 6.4. Ne 10,15 Jevišovice B - IE Znojmo B 3:6 3x Meister (1 pen), 3x Kabátek
18. 12.4. So 15.30 IE Znojmo B – Přímětice 0:2  
19. 19.4. So 16.00 Starý Petřín- IE Znojmo B 3:1 Pojer Miloš
20. 26.4. So 16.00 IE Znojmo B – Dobšice B 3:1 Kubále, Poláček O., Ostrý M.
21. 4.5. Ne 16.30 Křepice – IE Znojmo B 0:3 2x Kubále, Černý
22. 10.5. So 16.30 IE Znojmo B – Chvalovice 3:0 Štáb, Vašíček, Ostrý M.
23. 18.5. Ne 10,15 Unanov B - IE Znojmo B 0:4 Vašíček, Jakub, Ostrý M, Štáb
24. 24.5. So 16.30 IE Znojmo B – Micmanice 6:2 2x Dočekal, 2x Vašíček, Štáb, Pěnkava
25. 1.6. Ne 16.30 Mikulovice - IE Znojmo B 2:4 3x Kubále, Meister
26. 7.6. So 14.30 IE Znojmo B – Šťítary 5:1 2x Kubále, 2x Štáb, Jakub
14. 15.6. Ne 14,30 Konice - IE Znojmo B 1:2 Holzbauer, Vašíček

Rozlosování - muži B - podzim 2007

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži B Výsl.

Góly našich

1. 11.8. So 16.30 IE Znojmo B – Konice 5:0 2xOstrý M.,Krejčí, Vyorálek, Dočekal
2. 19.8. Ne 10.15 IE Znojmo B – Blížkovice 2:2 Jakub, Štáb
3. 26.8. Ne 16.30 Mramotice- IE Znojmo B 3:2 2xOstrý M.
4. 2.9. Ne 10.15
IE Znojmo B – Jevišovice B
0:1  
5. 9.9. Ne 10.15 Přímětice- IE Znojmo B 1:9 2xMeister,Pavelka, 2xDočekal,Ostrý M,Logr,Vyorálek, Jakub
6. 15.9. So 16.00 IE Znojmo B – Starý Petřín 1:3 Ostrý M.
7. 22.9. So 16.00 Dobšice B- IE Znojmo B 3:3 Ostrý M., Vyorálek, Meister
8. 29.9. So 16.00 IE Znojmo B – Křepice 6:1 2xOstrý M., 2xŠťava, Meister, Vyorálek
9. 7.10. Ne 10.15 Chvalovice - IE Znojmo B 2:3
2x Štáb, Ostrý M.
10. 13.10. So 15.30 IE Znojmo B – Unanov B 6:0
Grec, Meister, Ostrý M.,Vašíček, Vyorálek(pen), ?
11. 21.10. Ne 15.00 Micmanice - IE Znojmo B 0:4
2x Meister, Křišťál, Dočekal
12. 27.10. So 14.00 IE Znojmo B – Mikulovice 2:1
Kalina, Vyorálek
13. 4.11. Ne 13.30 Štířaty - IE Znojmo B 2:1 Ostrý M.

Konečná tabulka
konenatabulkamuzib2007-2008.jpg

Rozlosování - dorost - jaro 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Bus Výsl. Góly našich
13 23.3. Ne 10,15 IE Znojmo - Dobšice   1:6 Mossmer
14 29.3. So 15,00 Hatě - IE Znojmo (Vrbovec) 14,00 1:5  
15 6.4. Ne 10,15 IE Znojmo - Šatov   3:1 Sovjak 2x, Šperl
16 12.4. So 15,30 Vranov - IE Znojmo 14,15 3:4 2xKafka, Hagendorfer, Hanzal
17 20.4. Ne 10,15 IE Znojmo - Hl. Mašůvky   5:3 2xKafka,Sovjak,Šperl,Chlubna
18 26.4. So 13,30 Blížkovice - IE Znojmo 12,15 1:0  
19 4.5. Ne 10,15 IE Znojmo - Suchohrdly u Zn.   5:2 2xMossmer,Hagendorfer, Soukup,Hanzal
20 10.5. So 16,30 Jaroslavice - IE Znojmo 15,30 5:4 Samek, Hanzal, Mossmer, Dufek
21 18.5. Ne 10,15 IE Znojmo - Micmanice   0:4  
22 25.5. Ne 10,15 Šťítary - IE Znojmo 9,00 1:4 2x Chlubna, Mossmer, Kafka
12 1.6. Ne 10,15 IE Znojmo - Pavlice   5:4 Samek, Šperl, Ocelák, Chlubna, Sovjak

Rozlosování - dorost - podzim 2007

Kolo Datum Den Čas Utkání – dorost Výsl.
1 25.8. So 16,30 Pavlice - IE Znojmo 2:14
2 1.9. So 16,30 Dobšice - IE Znojmo 3:0
3 9.9. Ne 10,15 IE Znojmo - Hatě 2:2
4 15.9. So 16,00 Šatov - IE Znojmo 1:1
5 23.9. Ne 10,15 IE Znojmo - Vranov 14:0
6 29.9. So 16,00 Hl. Mašůvky - IE Znojmo 1:6
7 7.10. Ne 10,15 IE Znojmo - Blížkovice 2:3
8 13.10. So 15,30 Suchohrdly u Zn. - IE Znojmo 1:2
9 21.10. Ne 10,15 IE Znojmo - Jaroslavice 6:2
10 28.10. Ne 10,15 Micmanice - IE Znojmo 7:2
11 4.11. Ne 10,15 IE Znojmo - Štítary 9:1

 

Rozlosování - žáci - jaro 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Bus Výsl. Góly našich
14. 30.3. Ne 10.15 Jevišovice - IE Znojmo žáci   2:2 Lacko, Hruška
15. 5.4. So 14,15 IE Znojmo žáci – Prosiměřice   2:2 Reindl, Dorňák
16. 12.4. So 14.15 Mikulovice - IE Znojmo žáci 13,00 0:4 2xDorňák, Hruška, Švéda
17. 19.4. So 14,15 IE Znojmo žáci – Hostěradice   3:1 Kahaj, Dorňák, Lacko
18. 27.4. Ne 14.15 Dobšice - IE Znojmo žáci   2:3 Dufek, Dorňák, Kahaj
19. 3.5. So 14,15 IE Znojmo žáci – Dyjákovice   4:3 2x Zifčák, Kahaj, Dorňák
20. 11.5. Ne 14,15 Únanov - IE Znojmo žáci 13,15 1:5 3xDorňák, Benda, Kahaj
21. 17.5. So 14,15 IE Znojmo žáci – Jaroslavice   8:0 4xHruška, 2xBenda, Dufek, Baláž
22. 25.5. Ne 8,15 Přímětice - IE Znojmo žáci 7,30 3:6 3x Hruška, Dorňák, Kahaj, Baláž,
12. 31.5. So 14.15 IE Znojmo žáci – Božice   2:2 Hruška, Baláž
13. 7.6. So 12,35 IE Znojmo žáci – Šatov   4:0 2x Dufek, Kahaj, Reindl

Rozlosování - žáci - podzim 2007

Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Výsl. Góly našich
1. 11.8. So 14.15 Božice - IE Znojmo „žáci“ 3:0  
2. 19.8. Ne 14,15 Šatov - IE Znojmo „žáci“ 0:0  
3. 25.8. So 14.15 IE Znojmo „žáci“ – Jevišovice 1:0 Dufek
4. 2.9. Ne 14,00 Prosiměřice - IE Znojmo „žáci“ 3:1 Dorňák
5. 8.9. So 14.15 IE Znojmo „žáci“ – Mikulovice 5:0 ?
6. 16.9. Ne 13,45 Hostěradice - IE Znojmo „žáci“ 3:0  
7. 23.9. So 13,45 IE Znojmo „žáci“ – Dobšice 2:10 ?
8. 30.9. Ne 13,45 Dyjákovice - IE Znojmo „žáci“ 4:1 Kafka
9. 7.10. So 13,15 IE Znojmo „žáci“ – Únanov 3:0 Zifčák, Benda, Dorňák
10. 14.10. Ne 13.15 Jaroslavice - IE Znojmo „žáci“ 0:1 ?
11. 20.10. So 12,45 IE Znojmo „žáci“ – Přímětice 6:1 3xDorňák, Reidl, Baláž, Benda

Rozlosování - přípravka - jaro 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Sraz Výsledky + góly
8 13.4. Ne 9,45 IE Zn. A – Štířaty A, Štířaty B IE Znojmo 8,15 4:1 8:0
8 13.4. Ne 9,00 IE Zn. B – Štířaty B, Štířaty A IE Znojmo 9,00 4:0 0:7
9 19.4. So 9,00 IE Zn. A – Šatov, Hatě IE Znojmo 8,15 5:3 1:1
9 19.4. So 9,45 IE Zn. B – Hatě, Šatov IE Znojmo 9,00 0:6 0:7
10 27.4. Ne 9,00 IE Zn. A – SC Znojmo, Pavlice SC Znojmo 8,15 3:3 6:0
10 27.4. Ne 9,45 IE Zn. B – Pavlice,SC Znojmo SC Znojmo 9,00 1:4 0:8
11 3.5. So 9,00 IE Zn. A – Štířaty A, Štířaty B Šťítary 7,45 1:1 11:2
11 3.5. So 9,45 IE Zn. B – Štířaty B, Štířaty A Šťítary 7,45 2:0 0:6
12 11.5. Ne 9,00 IE Zn. A – Šatov, Hatě Šatov 8,00 3:2 3:1
12 11.5. Ne 9,45 IE Zn. B – Hatě, Šatov Šatov 8,00 0:6 1:7
13 17.5. So 9,00 IE Zn. A – SC Znojmo, Pavlice IE Znojmo 8,15 0:1 5:1
13 17.5. So 9,45 IE Zn. B – Pavlice,SC Znojmo IE Znojmo 9,00 0:4 1:8
14 25.5. So 9,00 IE Zn. A – IE Zn B IE Znojmo 8,30 15:0  
14 25.5. So 10,00 IE Zn. B – IE Zn A IE Znojmo 8,30 1:13  

Rozlosování - přípravka - podzim 2007

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Sraz Výsledky +góly
1 8.9. So 9,45 IE Zn. A – Štítary A, Štítary B, Štítary 7,15 2:0 ? 4:0 ?
1 8.9. So 9,00 IE Zn. B – Štítary B, Štítary A Štítary 7,15 1:2 ? 1:4 ?
2 16.9. Ne 9,00 IE Zn. A – Hatě, Šatov Šatov 8,15 2:2 Blažiček, Chlubna 0:3  
2 16.9. Ne 9,45 IE Zn. B – Šatov, Hatě Šatov 8,15 0:13   0:7  
3 22.9. So 9,00 IE Zn. A – SC Znojmo B, Pavlice, IE Znojmo 8,15 2:5 ? 7:1 ?
3 22.9. So 9,45 IE Zn. B – Pavlice, SC Znojmo B IE Znojmo 9,00 0:2   0:10  
4 30.9. Ne 9,00 IE Zn. A – Štítary A, Štítary B, IE Znojmo 8,15 2:2 ? 3:0 k.  
4 30.9. Ne 9,45 IE Zn. B – Štířaty B, Štířaty A IE Znojmo 9,00 3:0 ? 0:3  
5 6.10. So 9,00 IE Zn. A – Šatov, Hatě, IE Znojmo 8,15 3:0 ? 1:1 ?
5 6.10. So 9,45 IE Zn. B – Hatě, Šatov IE Znojmo 9,00 0:0   0:7  
6 13.10. So 9,00 IE Zn. A – SC Znojmo, Pavlice Pavlice 7,45 1:1 ? 9:0 ?
6 13.10. So 9,45 IE Zn. B – Pavlice,SC Znojmo Pavlice 7,45 2:4 ? 0:5  
7 20.10. So 9,00 IE Zn. A – IE Zn B IE Znojmo 8,30 11:0 ? ?  

Rozpis utkání a výsledky - muži A - jaro 2009

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Bus Střelci
16 29.3. Ne 15,00 Miroslav- IE Znojmo „A 0:0 13,30
17 4.4. So 15,30 IE Znojmo „A“ – Rajhrad 1:2

Tkadlec
18 12.4. Ne 15,30 Vev. Bitýška- IE Znojmo „A 0:3 13,00
19 18.4. So 16,00 IE Znojmo „A“ – Slovan Brno 3:2 2x Kubále, Samek M.
20 26.4. Ne 16,00 Dobšice- IE Znojmo „A 2:0
21 2.5. So 16,30 Mor. Slávie Brno- IE Znojmo „A 0:0 14,30
22 9.5. So 16,30 IE Znojmo „A“ – Čebín 1:1 Tkadlec
23 16.5. So 16,30 Bosonohy - IE Znojmo „A 4:0 14,30
24 23.5. So 16,30 IE Znojmo „A“ – Jevišovice 2:1 Samek M., Urválek
25 31.5. Ne 16,30 Kohoutovice - IE Znojmo „A 0:5 14,30 Tkadlec,Šťava, Urválek, 2xSamek
26 6.6. So 16,30 IE Znojmo „A“ – Újezd u Brna 3:1 2x Černý, Urválek
15 13.6. So 10,15 IE Znojmo „A“ – Novosedly 1:2

Aktuální tabulka a další výsledky (odkaz na stránky www.vysledky.com)

Soupiska

Všechny články této sezóny

Muži A - podzim 2008

Kolo Den Datum Čas Utkání Bus Výsl. Střelci
1. Ne 10.8.
16,30
IE Znojmo - 1.SC Znojmo B 1:1
Černý
2. So 16.8.
16,30
Sokol Novosedly - IE Znojmo 14,15
4:1
Šťava
3. So 23.8. 16,30
IE Znojmo - FC Miroslav 1:3
Štáb
4. So 30.8. 16,30 RAFK Rajhrad - IE Znojmo 14,30
2:1
Pavelka
5. So 6.9. 16,30
IE Znojmo - FC Veverská Bítýška 2:2
Štáb, Samek (p)
6. So 13.9.
16,00
FC Slovan Brno - IE Znojmo 13,45
1:1
Štáb
7. So 20.9.
16,00
IE Znojmo - Sokol Dobšice 2:0
Kubále. Urválek
8. So 27.9.
16,00
IE Znojmo - SK Moravská Slavia Brno 1:1
Ostrý T.
9. Ne 5.10.
15,30
FC Čebín - IE Znojmo 13,00
0:3
2x Samek, Štáb
10. So 11.10. 15,30
IE Znojmo - FK SK Bosonohy 4:0
3x Kubále, Samek
11. Ne 19.10. 15,00
Fotbal Jevišovice - IE Znojmo 1:2
Samek, Kubošný
12. So 25.10.
14,00
IE Znojmo - Tatran Kohoutovice 3:3
Štáb, Kubále, Eliáš
13. Ne 2.11. 13,30
Újezd u Brna - IE Znojmo 11,00 0:3
2xKubále, Samek (p)
14. So 8.11. 13,30
1.SC Znojmo B - IE Znojmo 2:0
Rozpis utkání a výsledky- muži B - jaro 2009
 
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Střelci
16 28.3. So 15,00 IE Znojmo „B“ – Únanov B 3:1 Meister, Poláček O., Vyorálek
17 4.4. So 15,30 Dobšice B - IE Znojmo „B 1:0  
18 11.4. So 15,30 IE Znojmo „B“ – Micmanice 1:2 Meister, Pavelka
19 19.4. Ne 16,00 Bantice - IE Znojmo „B 0:3 KONTUMACE
20 25.4. So 16,00 IE Znojmo „B“ – Starý Petřín 4:3 2x Meister (2xpen), Pavelka, Drmota
21 3.5. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ – Chvalovice 3:1 Meister, Cakl, Čech P.
22 10.5. Ne 16,30 Mikulovice - IE Znojmo „B 2:0  
23 17.5. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ – Śtítary 2:3 ?, Cakl
24 24.5. Ne 10,15 Jevišovice B - IE Znojmo „B 3:1 ?
25 30.5. So 16,30 IE Znojmo „B“ – Mramotice    
26 7.6. Ne 16,30 Křepice - IE Znojmo B 6:3 ?
15 14.6. Ne 16,30 Slup - IE Znojmo B 4:1 Meister

 

Aktuální výsledky celé soutěže a tabulka (odkaz na stránky www.vysledky.com)

Muži B - podzim 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži B Výsl. Góly
1. 10.8. Ne 10,15 Přimětice A - IE Znojmo B 1:2 Poláček, Cakl
2. 17.8. Ne 10,15 IE Znojmo B - Slup A 3:1 2x Kabátek, Cakl
3. 24.8. Ne 10,15 Únanov B - IE Znojmo B 4:3 2x Vyorálek, Vašíček
4. 31.8. Ne 10,15 IE Znojmo B - Dobšice B 1:3 Vyorálek
5. 7.9. Ne 16,30 Micmanice - IE Znojmo B 1:2 Poláček, Kabátek
6. 14.9. Ne 10,15 IE Znojmo B - Bantice 6:0  
7. 20.9. So 16,00 Starý Petřín - IE Znojmo B 1:1 vlastní
8. 27.9. So 16,00 Chvalovice A - IE Znojmo B 4:0 2xVašíček, 2xMeister
9. 4.10. So 15,30 IE Znojmo B - Mikulovice 2:1 Pavelka, Kabátek
10. 12.10. Ne 15,30 Štítary A - IE Znojmo B 2:0  
11. 18.10. So 15,00 IE Znojmo B - Jevišovice B 5:1 2xCakl, Poláček, Doválel, Meister
12. 26.10. Ne 14,00 Mramotice - IE Znojmo B 1:1 Veselý
13. 2.11. Ne 10,15 IE Znojmo B - Křepice 3:3 Vyorálek, Meister, Poláček
14. 9.11. Ne 10,15 IE Znojmo B - Přimětice A 2:3  

 

Rozpis utkání a výsledky - dorost A - jaro 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost A Výsl Bus Střelci
16 29.3. Ne 10,15 Štítary - IE Znojmo 0:9
9,00 Chlubna 2x Mossmer 2x Samek 2x Čech M. Kír Sovjak,
17 5.4. Ne 10,15 IE Znojmo - Mikulovice 6:1 Chlubna Mossmer Samek Čech P. Šperl Dufek L.
18 11.4. So 15,30 Jaroslavice - IE Znojmo 2:4 14,15 Mossmer, Čech P., Drmota
19 19.4. Ne 10,15 IE Znojmo - Suchohrdly 6:1 2x Drmota, Chlubna, Čech P. Dufek L. Kafka Jakub
20 25.4. So 13,30 Božice - IE Znojmo 1:1 12,15 Mossmer
21 2.5. So 16,30 Lechovice - IE Znojmo 0:12 15,15
15 8.5. Pa 10,15 IE Znojmo - Micmanice 5:1 2x Kafka, Drmota, Čech P. Mossmer
22 10.5. Ne 10,15 IE Znojmo - Šatov 9:1 4x Mossmer, 2x Drmota, Chlubna, Kafka, Sovjak
23 16.5. So 16,30 Dobšice - IE Znojmo 4:1 Drmota
24 23.5. So volno
25 30.5. So 16,30 Vranov n /D - IE Znojmo 0:1 15,00 Kafka
26 7.6. Ne 10,15 IE Znojmo - Pavlice 12:1 4x Samek, 2x Mossmer, 2x Drmota, Sovjak, Čech P. Čech M. Hagenhofer
Dorost A - podzim 2008
Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost A Výsl. Góly
1. 10.8. Ne 10,15 IE Znojmo - Hatě 12:0 5x Čech, 3x Mossmer, 2x Samek, Sovjak, Chlubna
2. 16.8. So 16,30 Micmanice - IE Znojmo 1:3 Mossmer, Kafka, Samek
3. 24.8. Ne 10,15 IE Znojmo - Štítary 18:1 7xKafka,5xČech,Chlubna,Šperl,Samek,Mossmer,Dufek L.,Dufek J.
4. 30.8. So 16,30 Mikulovice - IE Znojmo 0:4 2x Kafka, Mossmer, Čech P.
5. 7.9. Ne 10,15 IE Znojmo - Jaroslavice 9:1
3xDufek J., 2xMossmer, 2xChlubna, Sovjak, Samek
6. 14.9. Ne 13,30 Suchohrdly - IE Znojmo 1:6 2x Mossmer, Čech P. Kafka, Chlubna, Soukup
7. 21.9. Ne 10,15 IE Znojmo - Božice 6:0 2x Čech, Moosmer, vlastní, Chlubna, Kafka
8. 28.9. Ne 10,15 IE Znojmo - Lechovice 15:0
5xKafka, 3xMossmer,2xHagendorfer, Čech P., Vavříček, Šperl, Kir, Samek
9. 4.10. So 15,30 Šatov - IE Znojmo 2:6 2xMossmer, Čech P., Kafka, Kir, Vavříček
10. 12.10. Ne 10,15 IE Znojmo - Dobšice A 4:2 3x Čech P. Kafka
11. 18.10. So volno
12. 26.10. Ne 10,15 IE Znojmo - Vranov 6:2 3xChlubna, 2xSamek, Kafka
13. 1.11. So 13,30 Pavlice - IE Znojmo 0:4 Šperl, Chlubna, Čech P., Mossmer
14. 8.11. So 13,30 Hatě - IE Znojmo 2:2 Čech P. Mossmer
Rozpis utkání a výsledky - dorost B - jaro 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost B Výsl Bus
16 28.3. So 15,00 Oleksovice - IE Znojmo 2:1 13,45
17 5.4. Ne 13,00 IE Znojmo - Hor. Kounice 4:0
18 11.4. So 15,30 Jezeřany - IE Znojmo 3:2 14,00
19 19.4. Ne volno
20 25.4. So volno
21 3.5. Ne 10,15 Jiřice - IE Znojmo 2:5 8,45
15 8.5. Pa 13,30 IE Znojmo - Višnové 4:3
22 10.5. Ne 14,00 IE Znojmo - Šanov 6:2
23 16.5. So 16,30 Hrádek - IE Znojmo 15,15
24 24.5. Ne 14,00 IE Znojmo - Jamolice 11:0
25 30.5. So 16,30 Dyjákovice - IE Znojmo 15,15
26 7.6. Ne 14,00 IE Znojmo - Hostěradice
Ostatní výsledky a tabulka (odkaz na stránky www.vysledky.com)
Dorost B - podzim 2008
Kolo Datum
Den
Čas
Utkání - dorost B Výsl. Góly
1. 9.8. So 14,15
IE Znojmo B - Olbramovice
2:2 Kahai, Dřevojan
2. 16.8. So 10,15 IE Znojmo B - Višňové 1:1
3. 24.8. Ne
14,00 IE Znojmo B - Oleksovice 3:5
4.
31.8. Ne 12,30 Hor. Kounice - IE Znojmo B 2:1
5.
7.9. Ne
14,00 IE Znojmo B - Jezeřany
4:1
6.
13.9. So volno
7.
21.9. Ne 14,00 IE Znojmo B - Dobšice B
8.
28.9. Ne 13,30 IE Znojmo B - Jiřice 7:5
9.
5.10. Ne 10,15 Šanov - IE Znojmo B
5:6
10.
12.10. Ne
13,00 IE Znojmo B - Hrádek 3:5
11.
19.10. Ne 10,15 Jamolice - IE Znojmo B 4:2
12.
26.10. Ne
11,45 IE Znojmo B - Dyjákovice 2:7
13.
2.11. Ne 13,30 Hostěradice - IE Znojmo B
2:0
14.
8.11. So 13,30 Olbramovice - IE Znojmo B ODLOŽENO

 

Rozpis utkání a výsledky - žáci - jaro 2009

Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Výsl. Bus Góly
10 12.4. Ne 13,15 Hostěradice - IE Znojmo žáci 2:2 12,00 2x Hruška
11 18.4. So 13,45 IE Znojmo žáci – Hatě 5:2 2x Hruška, Benda, Zifčák, Vopravil
12 25.4. So 13,15 Jevišovice - IE Znojmo žáci 1:2 12,00 2x Hruška
13 3.5. Ne 13,00 IE Znojmo žáci – Přímětice 0:10
14 10.5. Ne 14,15 Božice - IE Znojmo žáci 1:3 13,00 3x Hruška
15 17.5. Ne 8,15 Šanov - IE Znojmo žáci 4:0 7,00
16 23.5. So 14,15 IE Znojmo žáci – Šatov 2:2
17 31.5. Ne 13,00 Prosiměřice - IE Znojmo žáci 12,00
18 6.6. So 14,15 IE Znojmo žác – Dyjákovice

Rozpis utkání a výsledky - žáci - podzim 2008

Kolo Datum
Den
Čas
Utkání - žáci Výsl. Góly
2.
31.8. Ne 14,15 Hatě - IE Znojmo 0:8
3x Benda, 2x Zifčák, Lacko, Hruška, Baláž
3.
6.9. So 14,14 IE Znojmo - Jevišovice
2:1
Baláž, Hruška
4.
14.9. Ne 10,00 Přimětice - IE Znojmo 3:1
Zifčák
5.
20.9. So 13,45 IE Znojmo - Božice 7:2
2x Benda, 3x Hruška, Baláž, Blažíček
6.
27.9. So 13,45 IE Znojmo - Šanov 3:5
2x Benda, 2x Hruška
7.
4.10. So
14,30
Šatov - IE Znojmo 3:6
2x Benda, Baláž, Blažíček, Camfrla, Zifčák
8.
11.10. So 13,45 IE Znojmo - Prosiměřice 2:2
Baláž, Zifčák
9. 19.10. Ne 12,45
Dyjákovice - IE Znojmo 5:2 Baláž, Zifčák(p)
1.
25.10. So 11,45 IE Znojmo - Hostěradice 1:6
Pospíchal
Rozpis utkání a výsledky - přípravka - jaro 2009

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Bus Výsledky
8 19.4. Ne 8,00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo
19.4. Ne 9,00 IE Znojmo B - IE Znojmo A IE Znojmo
9 25.4. So 9,00 Pavlice - IE Znojmo A Pavlice 8,00
25.4. So 9,45 Blížkovice - IE Znojmo B Pavlice
10 2.5. So 9,00 IE Znojmo A - Štítary A IE Znojmo
2.5. So 9,45 IE Znojmo B - Štítary B IE Znojmo
11 10.5. Ne 9,00 Jevišovice - IE Znojmo B Jevišovice 8,00
10.5. Ne 9,45 SC Znojmo B - IE Znojmo A Jevišovice
12 17.5. Ne 9,00 Štítary A - IE Znojmo A Štítary 8,00 1:0
17.5. Ne 9,45 Štítary B - IE Znojmo B Štítary 7:0
13 24.5. Ne 9,00 IE Znojmo B - Pavlice IE Znojmo
24.5. Ne 9,45 IE Znojmo A - Blížkovice IE Znojmo
14 31.5. Ne 9,00 IE Znojmo A - SC Znojmo B IE Znojmo
31.5. Ne 9,45 IE Znojmo B - Jevišovice IE Znojmo

Rozpis utkání a výsledky - přípravka - podzim 2008

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Sraz Výsledky
1 7.9. Ne 9,00 IE Zn. A – Blížkovice, Pavlice Blížkovice 7,45 4:0 3:1
9,45 IE Zn. B – Pavlice, Blížkovice 0:3
1:2
2 13.9. So 9,45 IE Zn. A – Štířaty A, B IE Znojmo 8,15 1:2
7:1
9,00 IE Zn. B – Štířaty B, A 0:0
0:14
3 21.9. Ne 9,45 IE Zn. A – SC Znojmo B, Jevišovice SC Znojmo 8,15 8:0
3:0 k
9,00 IE Zn. B – SC Znojmo B, Jevišovice 2:2
3:0 k
4 27.9. So 9,45 IE Zn. A – Štířaty A, B Štítary 7,45 1:0 8:0
9,00 IE Zn. B – Štířaty B, A 0:3 0:9
5 4.10. So 9,45 IE Zn. A – Blížkovice, Pavlice IE Znojmo 8,15 14:0
5:0
9,00 IE Zn. B – Pavlice, Blížkovice 1:3
1:0
6 11.10. So 9,45 IE Zn. A – SC Znojmo B, Jevišovice IE Znojmo 8,15
9,00 IE Zn. B – SC Znojmo B, Jevišovice
7 19.10. Ne 9,45 IE Zn. A - IE Zn. B IE Znojmo 8,15
9,00 IE Zn. A - IE Zn. B

Muži A - I. A třída JmKFS, skupina A

Rozlosování + výsledky - jaro 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly
15. 28.3. Ne 15.00 Čebín - IE Znojmo A 12,45 0:1 Kapitán
16. 4.4. Ne 15,30 IE Znojmo A – Zbýšov   2:0 Ostrý, Černý
17. 10.4. So 15,30 Miroslav – IE Znojmo A 14,00 1:2 Ostrý T. Kubále
18. 17.4. So 16,00 IE Znojmo A – Slovan Brno   2:0 Tkadlec, Kapitán
19. 25.4. Ne 16,00 Vev. Bitýška - IE Znojmo A 13,30 0:0  
20. 1.5. So 16,30 IE Znojmo A – Rajhrad   1:0 Veselý
21. 9.5. Ne 16,30 Hrušovany – IE Znojmo A 14,45 0:0  
22. 16.5. Ne 16,30 IE Znojmo A – Jevišovice   6:1 Kubále, 2x Samek, 2x Kapitán, Rolník
23. 22.5. So 16,30 IE Znojmo A – Dobšice   1:0 Kalina
24. 29.5. So 16,30 Novosedly - IE Znojmo A 14,30 1:3 Kapitán, Urválek, Vašíček
25. 6.6. Ne 16,30 IE Znojmo A – Soběšice   3:3 Kapitán, Kubále, Ostrý
26. 12.6. So 16,30 Mor.Slávie Brno - IE Znojmo A 14,30 0:4 Kapitán, Urválek,Štava,Jakub Lukáš
14. 19.6. So 10,15 IE Znojmo A – Bosonohy   5:1 Kapitán 2x, Ostrý, Rolník, Mossmer
Rozlosování + výsledky - podzim 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání – muži "A" Bus Výsl. Góly
1. 8.8. So 16.30 Bosonohy - IE Znojmo A 14,30 3:1 Šťava
2. 16.8. Ne 16.30 IE Znojmo A – Čebín   1:0 Kapitán
3. 23.8. Ne 16.30 Zbyšov - IE Znojmo A 14,15 2:1 Kalina pen.
4. 30.8. Ne 16.30 IE Znojmo A – Miroslav   2:2 2x Kapitán
5. 5.9. So 16.30 Slovan Brno - IE Znojmo A 14,30 1:2 Kapitán, Rolník
6. 13.9. Ne 16.00 IE Znojmo A – Vev. Bitýška   7:0 3xKapitán, 3xRolník, Kubále
7. 19.9. So 16.00 Rajhrad – IE Znojmo A 14,15 2:5 2x Kubále, Rolník, Kapitán, Kalina pen.
8. 27.9. Ne 16.00 IE Znojmo A – Hrušovany   4:1 Rolník, 2xKubále, Kapitán
9. 4.10. Ne 15.30 Jevišovice - IE Znojmo A   0:4 Šťava, Kalina pen,Rolník, Černý
10. 11.10. Ne 15.00 Dobšice - IE Znojmo A   1:1 Urválek
11. 18.10. Ne 15.00 IE Znojmo A – Novosedly   1:2 Kubále
12. 24.10. So 14.30 Soběšice - IE Znojmo A 12,15 2:3 2x Černý, Kapitán
13. 1.11. Ne 14.00 IE Znojmo A – Mor. Slávie Brno   6:1 Železný P,Černý, Kalina (p),2xKapitán, Rolník
14. 8.11. Ne 14.00 IE Znojmo A – Bosonohy     tato předehrávka odlož.na jaro

Hráči pro sezónu 2009-2010

Brankáři
Polasek-160x200 Krcal-160x200 Vitamvas-160x200
Polášek Zdeněk 1984 Krčál Petr 1988 Vítámvás Luboš

 

 

Hráči
Dovalel-160x200 Cerny-160x200
Kalina-160x200
Doválel Aleš 1978 Černý Daniel 1983 Kalina Lukáš 1980
Kubale-160x200 Ostry-Tibor-160x200 Samek-Milan-160x200
Kubále Daniel 1981

Ostrý Tibor 1987

Samek Milan 1972
Vesely-160x200 Stava-160x200 Kubosny-160x200
Veselý Martin 1981 Šťáva Pavel 1983

Kubošný Rudolf 1986

Pavelka-160x200 Urvalek-160x200 Tkadlec-160x200
Pavelka Martin 1978 Urválek Michal 1982

Tkadlec Stanislav 1985

Zelezny-Milan-160x200 Zelezny-Petr160x200 Rolnik-160x200
Železný Milan 1976
(pouze podzim)
Železný Petr 1978
(pouze podzim)
Rolník Petr 1982
   
  Kapitán Pavel 1981  

Realizační tým

Penkava-160x200
Trenér - Tomáš Pěnkava (1971)


Ludvik-160x200
Asistent trenéra - Jaroslav Ludvík (1976)


Miloslav Železný
Ved. mužstva: Železný Milan st. (1948)
Spolecna-muzi-A-1024x681

 

Společná fotografie - září 2009

 

Muži B - III. třída, skupina A

Rozlosování + výsledky - jaro 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B" Výsl. Góly
14. 28.3. Ne 10,15 Pavlice – IE Znojmo B 0:4 Vašíček 2x,Doválel, Hagenhofer
16. 3.4. So 15,30 Jevišovice B – IE Znojmo B 5:2 Vašíček, Urválek - pen.
17. 11.4. Ne 10,15 IE Znojmo B – Křepice 7:0 3xPoláček, 2xVašíček,2x Ostrý T.
18. 18.4. Ne 16,00 Mramotice – IE Znojmo B 2:5 2xDoválel, Poláček, Samek, Mossmer
19. 24.4. So 10,15 IE Znojmo B – Mikulovice 7:3 3xUrválek, Doválel, Moosmer, Pojer Mil.,Ostrý T.
20. 2.5. Ne 16,30 Slup – IE Znojmo B 0:6 Urválek, Poláček, Pojer Miloš, Jakub, Vašíček, Kalina
21. 8.5. So 10,15 IE Znojmo B – Přímětice 5:1 Hagenhofer, Vašíček, Mossmer, Ostrý, Petrla
22. 15.5. So 16,30 Starý Petřín – IE Znojmo B 0:1 Urválek
23. 23.5. Ne 16,30 Hostim – IE Znojmo B 3:4 Holzbauer, Mossmer, Ostrý, Hagenhofer
24. 30.5. Ne 10,15 IE Znojmo B – Šatov B 9:1 Vašíček 3x, Pojer Michal 3x, Poláček, Pojer Miloš, Doválel
25. 5.6. So 16,30 Chvalovice – IE Znojmo B 2:1  
26. 13.6. Ne 10,15 IE Znojmo B – Štítary 4:1 Holzbauer, Vašíček, Mossmer, vlastní
15. 20.6. Ne 16,30 Micmanice – IE Znojmo B 6:4 2x Vyorálek, Holzbauer,Jakub
Rozlosování + výsledky - podzim 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
2. 16.8. Ne 10,15 IE Znojmo B - Micmanice 1:2 Čech
3. 23.8. Ne 10,15 IE Znojmo B – Jevišovice 5:1 3x Vašíček, Čech, Pojer Mil.
4. 30.8. Ne 16,30 Křepice – IE Znojmo B 0:6 2x Kubále, Čech, Vyorálek, Gretz, Truhlář
5. 6.9. Ne 10,15 IE Znojmo B – Mramotice 3:1 Doválel, Vašíček, Pojer Mil.
6. 13.9. Ne 16,00 Mikulovice – IE Znojmo B 1:0  
7. 20.9. Ne 10,15 IE Znojmo B – Slup 7:0 2x Železný P.2xSamek, Urválek, Doválel, Jakub
8. 27.9. Ne 10,15 Přímětice – IE Znojmo B 0:4 Vyorálek, Samek, Doválel, Vašíček
9. 4.10. Ne 10,15 IE Znojmo B – Starý Petřín 10:1 3x Vašíček, 3x Poláček, 2xSamek Mil.,Samek Jan, Drmota
10. 11.10. Ne 10,15 IE Znojmo B – Hostim 4:1 Samek M., Vašíček, Doválel, Ostrý T.
11. 18.10. Ne 12,00 Šatov B – IE Znojmo B 2:8 3xDoválel, 2xUrválek, 2xVašíček, Tkadlec
12. 25.10. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ – Chvalovice 3:1 Vašíček, Doválel, Železný P.
13. 1.11. Ne 14,00 Štítary – IE Znojmo B 1:3 Vyorálek, Urválek, Vašíček
1. 8.11. Ne 10,15 IE Znojmo B – Pavlice 4:0 2x Urválek, Vašíček, Železný Petr

Hráči sezóny 2009-2010

Brankář
Krcal-160x200
Krčál Petr 88

Hráči
Polek_Ondej_78 Petrla_Jindich_75 Pavelka-160x200
Poláček Ondřej 78 Petrla Jindřich 75 Pavelka Martin 78
Dovalel-160x200 Pojer_Milo_82 Pojer_Michal_84
Doválel Aleš 78 Pojer Miloš 82 Pojer Michal 84
Vasicek Martin 80 Jakub_Luk_87 ech_Petr_90
Vašíček Martin 1980 Jakub Lukáš 87 Čech Petr 90
Samek-Milan-160x200 Penkava-160x200  
Samek Milan 72 Pěnkava Tomáš 71  

Spolecna-muzi-B-2009-10

Realizační tým

Ludvik-160x200

Trenér - Ludvík Jaroslav 1976

Dohnal_Marek

Asistent trenéra - Dohnal Marek

Dorost - Okresní soutěž, skupina A

První kvalifikační zápas - Božice - IE Znojmo dorost - 0:3 (góly - Zimek, Samek, Drmota)

Druhý kvalifikační zápas - IE Znojmo dorost - Božice - 6:2 (góly - Dufek, Jelínek, Samek, Čech, Drmota, Zimek)

Naši dorostenci postupují do krajské soutěže!

Rozlosování + výsledky - jaro 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Bus Výsl. Góly
10. 3.4. So 13,00 Štítary - IE Znojmo 11,50 0:1 Drmota
11. 10.4. So 15,30 IE Znojmo - Šatov   1:1 Šperl
12. 17.4. So   Volno      
13. 24.4. So 16,00 IE Znojmo - Jaroslavice   6:0 2xSamek, 2xŠperl, Drmota,Zimek
14. 1.5. So 16,30 Pavlice - IE Znojmo 15,15 0:9 Zimek 3x, Drmota 2x, Samek, Jelínek, Šperl,  Dufek
15. 8.5. So 16,30 IE Znojmo - Dyjákovice   4:1  
16. 16.5. Ne 10,15 Micmanice- IE Znojmo 9,15 2:3 Jelínek, Samek, Zimek
17. 22.5. So 10,15 IE Znojmo - Hrádek   4:1 Drmota, Kír, Šperl, Dufek
18. 29.5. So 14,00 Blížkovice - IE Znojmo 12,50 2:3 Drmota, Soukup, Raindl
Rozlosování + výsledky - podzim 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání – dorost Výsl. Góly
1. 23.8. So 16,30 IE Znojmo - Štítary 7:2 3xDrmota, 2xSoukup, Samek, Raindl
2. 29.8. So 16,30 Šatov - IE Znojmo 0:1 Zimek
3. 5.9. So 16,30 IE Znojmo - Hatě    
4. 13.9. Ne 13,15 Jaroslavice - IE Znojmo 0:6 Šperl 2x, Zimek 2x, Samek, Drmota
5. 19.9. So 16,00 IE Znojmo - Pavlice 7:1 2xDrmota, 2xZimek, Samek, Sedlák, Zmeko
6. 28.9. Po 14,00 Dyjákovice - IE Znojmo 1:3 2x Šperl, Zimek
7. 3.10. So 15,30 IE Znojmo - Micmanice 0:2  
8. 10.10. So 15,00 Hrádek - IE Znojmo 1:4 2x Zimek, Drmota, Šperl
9. 17.10. So 15,00 IE Znojmo - Blížkovice 4:3 2x Šperl, Dufek, Drmota

Hráči sezóny 2009-2010

Brankář
Jelnek_Tom_93
Jelínek Tomáš 93

Hráči
ech_Michal_91 Kr_Vitomr_92 Soukup_Luk_93
Čech Michal 91 Kir Vitomir 92 Soukup Lukáš 93
Drmota_Tom_91 perl_Michal_92 Samek_Jan_91
Drmota Tomáš 91 Šperl Michal 92 Samek Jan 91
Benda_Libor_94 Dufek_Ji_93 Kov_tpn_93
Benda Libor 94 Dufek Jiří 93 Kováč Štefan 93
Raindl_Robin_93 Zimek_Ondej_92 Zmeko_Patrik_92
Raindl Robin 93 Zimek Ondřej 92 Zmeko Patrik 92
Kafka_Jakub_1993 Sedlk_jan_1991  
Kafka Jakub 1993 Sedlák Jan 1991  

Realizační tým

Samek_Ji_Trenr_65
Jiří Samek - trenér
Zelezny-Petr-asistent-trenera
Petr Železný - asistent trenéra

Svoboda-Jan-vedouc-tmu-do
Jan Svoboda - vedoucí týmu
Spolecna-dorost2009-10

Žáci - Okresní přebor

Rozlosování + výsledky - jaro 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Bus Výsl. Góly
12. 4.4. Ne 13,15 IE Znojmo žáci – Přímětice   0:5  
13. 11.4. Ne 13,15 Mor. Krumlov B - IE Znojmo žáci 12,15 3:3 Michlovič, Vystavěl, Chlubna
14. 17.4. So 13,45 IE Znojmo žáci – Hatě   4:2 4x Švéda
15. 25.4. Ne 13,45 Prosiměřice - IE Znojmo žáci 12,45 11:0  
16. 1.5. So 14,15 IE Znojmo žáci – Šanov   2:8 Švéda, Michlovič
17. 8.5. So 14,30 Šatov - IE Znojmo žáci 13,45 3:1 Švéda p.k.
18. 16.5. Ne 14,15 IE Znojmo žáci – Hostěradice   11:1 Pospíchal 3x,Švéda 2x, Baláž 2x, Doleček, Doubek, Moravec,Blažíček
19. 22.5. So 14,15 IE Znojmo žáci – Dobšice   1:4 Baláž
20. 30.5. Ne 10,15 Božice - IE Znojmo žáci 9,15 0:4  
21. 6.6. Ne 14,15 IE Znojmo žáci – Blížkovice   0:4  
22. 13.6. Ne 10,15 Jevišovice - IE Znojmo žáci 9,15 1:0  
Rozlosování + výsledky - podzim 2009
Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Bus Výsl. Góly
1. 23.8. Ne 8,15 Přímětice - IE Znojmo 7,30 10:1 Michlovič
2. 30.8. Ne 14,30 IE Znojmo – Mor. Krumlov B   0:10  
3. 6.9. Ne 10,15 Hatě - IE Znojmo 9,15 1:1 Doubek Jan
4. 13.9. Ne 14,00 IE Znojmo– Prosiměřice   1:5 Babínek
5. 19.9. So 14,00 Šanov - IE Znojmo 13,00 5:1 Michlovič
6. 27.9. Ne 14,00 IE Znojmo – Šatov   2:3 2x Michlovič
7. 4.10. Ne 13,30 Hostěradice - IE Znojmo 12,30 1:0  
8. 11.10. Ne 13,00 Dobšice - IE Znojmo 12,15 7:0  
9. 18.10. Ne 13,00 IE Znojmo – Božice   1:3 Pospíchal
10. 25.10. Ne 12,30 Blížkovice - IE Znojmo 11,30 7:0  
11. 1.11. Ne 12,00 IE Znojmo – Jevišovice   0:1  

Hráči sezóny 2009-2010

Brankáři

KroupaJakub1996 RehbergerMarek1998
Jakub Kroupa 1996 Rehberger Marek 1998

Hráči

BabinekAles1995 BlazicekJaroslav1999 ChlubnaFilip1997
Babínek Aleš 1995 Blažíček Jaroslav 1999 Chlubna Filip 1997
DoubekJan1996 DoubekMilan1997 GrexaDaniel1996
Doubek Jan 1996 Doubek Milan 1997 Grexa Daniel 1996
jakub1998 MichlovicPetr1995 PenkavaTomas1999
Jakub 1998 Michlovič Petr 1995 Pěnkava Tomáš 1999
PfaiferTomas1995 PospichalMarek1998 SeverinRadek1998
Pfaifer Tomáš 1995 Pospíchal Marek 1998 Severín Radek 1998
RoznovskyLukas1998 StaskovaAndrea2000 VopravilJakub1995
Rožnovský Lukáš 1998 Stašková Andrea 2000 Vopravil Jakub 1995
ZalesakMichal1995 RehbergerTomas1999  
Zálešák Michal 1995 Rehberger Tomáš 1999  

Realizační tým

trenr_Sam-1-jaro2009
Trenér - Milan Samek 1971

ChlubnaFrantisekAsistentTrenera1991
Vedoucí mužstva - František Chlubna 1991


Spolecna-zaci-podzim2009
Společná fotografie - podzim 2009

 

Přípravka - Okresní soutěž, skupina A
přípravka A i B

Rozlosování + výsledky - jaro 2010
Kolo Datum Den Utkání - přípravka Hřiště Bus Výsl. Góly
8 18.4. Ne IE Znojmo B - Vranov IE Znojmo   1:2 Válek J.
IE Znojmo A - Blížkovice 2:1 Stašková Pěnkava
IE Znojmo B - Blížkovice 2:8 Válek J. Auer Den
IE Znojmo A - Vranov 11:0 3xPěnkava, 3xStašková,Blažíček, Cihlář, Pigal, Servit E. vlastní
9 25.4. Ne SC Znojmo B - IE Znojmo A 1.SC Znojmo 8,00 0:8 Stašková3x,Pigal,Pěnkava,
Blažíček,Rehberger T.,Válek J.
Práče - IE Znojmo B 6:1 Auer Denis
SC Znojmo B - IE Znojmo B 1:0  
Práče - IE Znojmo A 2:3 2x stašková, Pigal
10 2.5. Ne IE Znojmo A - Pavlice IE Znojmo   2:2 Stašková, Blažíček
IE Znojmo B - Jevišovice 0:4  
IE Znojmo A - Jevišovice 8:1 Stašková 3x,Blažíček 2x, Novák,Pigal,Pěnkava
IE Znojmo B - Pavlice 0:12  
11 9.5. Ne IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo   2:0 Stašková, Pěnkava
IE Znojmo B - IE Znojmo A 0:12 Stašková 6x, BLažíček 2x, Cihlář 2x,Neumann, Pěnkava
12 16.5. Ne Blížkovice - IE Znojmo A Blížkovice 7,50 0:5 Blažíček3x,Pigal2x
Vranov - IE Znojmo B 2:0  
Blížkovice - IE Znojmo B 0:1 Válek D.
Vranov - IE Znojmo A 0:6 Stašková 2x ,Blažíček 2x,Neumann,Synek
13 23.5. So IE Znojmo A - SC Znojmo B IE Znojmo   2:3 Stašková, Pěnkava
IE Znojmo B - Práče 0:4  
IE Znojmo A - Práče 5:1 Stašková3x, Blažíček, Pěnkava
IE Znojmo B - SC Znojmo B 0:7  
14 30.5. Ne Jevišovice - IE Znojmo B Jevišovice 8,00 4:0  
Pavlice - IE Znojmo A 0:0  
Jevišovice - IE Znojmo A 0:4 Stašková.Blažíček, Pěnkava, Neumann
Pavlice - IE Znojmo B 3:1 Auer Denis
Rozlosování + výsledky - podzim 2009
Kolo Datum Den Utkání - přípravka Hřiště Bus Výsl. Góly
1 13.9. Ne IE Znojmo A- Blížkovice IE Znojmo   2:0 Blažíček,Pigal
IE Znojmo B - Blížkovice 0:1  
IE Znojmo A - Vranov 5:0 Blažíček,Pěnkava,Auer Denis,Stašková,Pigal
IE Znojmo B- Vranov 2:0 2x Válek
2 20.9. Ne Práče - IE Znojmo A Práče 8,00 1:1 Pěnkava
SC Znojmo B - IE Znojmo B 0:3 Preiss,Šouc,Fabián
Práče - IE Znojmo B 5:1 Komínková
SC Znojmo B -IE Znojmo A 0:4 Stašková, 2x Rehberger, Pigal
3 27.9. Ne IE Znojmo A - Pavlice IE Znojmo   0:3  
IE Znojmo B - Jevišovice 0:0  
IE Znojmo A - Jevišovice 2:0 2x Blažíček
IE Znojmo B- Pavlice 0:15  
4 4.10. Ne IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo   6:0 3x Pigal, Blažíček, Klaška, Pěnkava
     
     
IE Znojmo B -IE Znojmo A 0:4 2x Blažíček, Pigal, Pěnkava
5 11.10. Ne Vranov - IE Znojmo A Vranov 7,50 0:5 2x Stašková, Pěnkava,Pigal,Blažíček
Blížkovice - IE Znojmo B 1:1 David
Vranov - IE Znojmo B 2:0  
Blížkovice - IE Znojmo A 3:6 2x Blažíček, Stašková, Pěnkava, Cihlář, Rehberger
6 17.10. So IE Znojmo A - Práče IE Znojmo   4:1 3xStašková, Blažíček
IE Znojmo B - SC Znojmo B 0:7  
IE Znojmo A - SC Znojmo B 1:3 Komínková
IE Znojmo B - Práče 0:2  
7 25.10. Ne Pavlice - IE Znojmo A Pavlice 8,00 5:0  
Jevišovice - IE Znojmo B 0:1 Válek Jan
Pavlice - IE Znojmo B 5:0  
Jevišovice - IE Znojmo A 0:6 2xPigal, 2xStašková, Blažíček, Cihlář

 

Realizační tým

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér

Klaka-Petr-trenr

Petr Klaška - trenér

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

spolen-A-tm

Přípravka - A-tým - podzim 2009

spolen-B-tm

Přípravka - B-tým - podzim 2009

Hráči přípravky

Auer-David-2002 Auer-Denis-1999 Blaek-Jaromr-1999 Cihl-Pavel-2000 Klaka-Ji-2000
David Auer 2002 Denis Auer 1999 Jaromír Blažíček 1999 Pavel Cihlář 2000 Jiří Klaška 2000
Komnkov-Nicola-1999 Koryk-Tom-2002 Neumann-Michal-2001 Pigal-Tom-2000 Pnkava-Tom-1999
Nikola Komínková 1999 Tomáš Koryťák 2002 Michal Neumann 2001 Tomáš Pigal 2000 Tomáš Pěnkava 1999
Preiss-Jaroslav-1999 Rehberger-Tom-1999 Servt-imon-2002 Servt_Erik_2000 Soukup-Patrik-2001
Jaroslav Preiss 1999 Tomáš Rehberger 1999 Šimon Servít 2002 Erik Servít 2000 Patrik Soukup 2001
Spurn-Petr-2001 Stakov-Andrea-2000 Vesel-Daniel-2000 Vlek-David-1999 Vlek-Jan-2000
Petr Spurný 2001 Andrea Stašková 2000 Daniel Veselý 2000 David Válek 1999 Jan Válek 2000
Vopravil-Tom-2001 elezn-Milan-2001      
Tomáš Vopravil 2001 Milan Železný 2001      

 

 

 

 

Stašková3x,Blažíček,Pěnkava

Muži A - krajský přebor Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly
18 26.3. So 15:00 Rousínov -IE Znojmo 12,30 1:1 Kalina
19 2.4. So 15:30 IE Znojmo - Ivančice   1:1  Vašíček
20 9.4. So 10:30 Židenice -IE Znojmo 8,30 1:5 3xRolník, Ostrý T., Vašíček
21 16.4. So 16:00 IE Znojmo - Velká n/Vel.   4:2 Rolník, Kalina, Procházka, Vašíček
17 20.4. St 17:00 IE Znojmo - Bzenec   4:1 2xOstrý T.,Vašíček,Šťáva
22 24.4. Ne 16:00 Ráj-Jestřebí -IE Znojmo 13,20 2:0  
23 30.4. So 16:30 IE Znojmo - Bohunice   1:1 Černý
24 7.5. So 16:30 Kuřim -IE Znojmo 14,15 4:0  
25 14.5. So 16:30 IE Znojmo - 1.SC Znojmo   3:2 2x Kalina, Procházka
26 21.5. So 16:30 Novosedly - IE Znojmo 14,45 1:3 Procházka 2x, Mařík 
27 28.5. So 16:30 Boskovice -IE Znojmo 14,05 4:1 Procházka
28 4.6. So 16:30 IE Znojmo - Zbýšov   0:1  
29 11.6. So 16:30 Vracov -IE Znojmo   4:2  Ostrý T. Šťáva
30 18.6. So 10:15 IE Znojmo - Ráječko   6:2 Poláček, Ostrý, Kalina, Šťava, 2x Rolník
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání – muži "A" Výsl. Góly
2 14.8. So 16,00 Bzenec - IE Znojmo A 1:2 Ostrý T. Kalina
3 21.8. So 16,30 IE Znojmo A – Rousínov 3:0 Ostrý T.,Mařík, Rolník
4 28.8. So 16,30 Ivančice - IE Znojmo A 6:0  
1 1.9. St 17,30 IE Znojmo A – Mor. Krumlov 2:1 2x Procházka
5 4.9. So 16,30 IE Znojmo A – Židenice 8:1 Kalina p,2xRolník, 2xProcházka, Tkadlec, Šťáva, Černý
6 12.9. Ne 16,00 Velká n/Vel - IE Znojmo A 0:0  
7 18.9. So 16,00 IE Znojmo A – Rájec-Jestřebí 2:0 Rolník, Černý
8 25.9. So 16,00 Bohunice - IE Znojmo A 3:1 Rolník
15 28.9. Ut 16,00 Ráječko - IE Znojmo A 0:0  
9 2.10. So 15,30 IE Znojmo A – Kuřim 2:1 Švejdík, Kapitán
10 9.10. So 15,00 1.SC Znojmo B - IE Znojmo A 2:0  
11 16.10. So 15,00 IE Znojmo A – Novosedly 3:4 Samek M., Procházka, Kalina p.k.,
12 23.10. So 14,30 IE Znojmo A – Boskovice 2:1 Procházka, Ostrý T.
13 31.10. Ne 14,00 Zbýšov - IE Znojmo A 1:2 Štava, Procházka
14 6.11. So 14,00 IE Znojmo A – Vracov 0:3  
16 13.11. So 13,30 Mor. Krumlov - IE Znojmo A 2:1 Kapitán

 

Hráči pro sezónu 2010-2011

Brankáři
Polasek-160x200 Vitamvas-160x200
Polášek Zdeněk 1984 Vítámvás Luboš

 

Hráči
Adamek Cerny-160x200 Kalina-160x200
Adámek Michal 1983
Černý Daniel 1983 Kalina Lukáš 1980
Kubale-160x200 ostry-t Samek-Milan-160x200
Kubále Daniel 1981 Ostrý Tibor 1987 Samek Milan 1972
Vesely-160x200 Stava-160x200 Kubosny-160x200
Veselý Martin 1981 Šťáva Pavel 1983 Kubošný Rudolf 1986
Prochazka Rolnik-160x200 Tkadlec-160x200
Procházka Martin 1989
Rolník Petr 1982 Tkadlec Stanislav 1985
marik svejdik
Kapitán Pavel 1981 Mařík Miroslav 1990 Švejdík David 1982

Realizační tým

Penkava-160x200
Trenér - Tomáš Pěnkava (1971)

Ludvik-160x200
Asistent trenéra - Jaroslav Ludvík (1976)

Miloslav Železný
Ved. mužstva: Železný Milan st. (1948)

Muži B - okresní přebor Znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
14 27.3. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ - Blížkovice 1:3 Samek M.
15 3.4. Ne 15,30 Mor.Krumlov B – - IE Znojmo B 5:3  Kubošný, Samek, Zach
16 10..4. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ - Tasovice B 2:2 Poláček, Adámek 
17 17.4. Ne 10,15 Dobšice B – IE Znojmo B 0:6 Pojer Miloš 2x, Samek M. 2x, Rolník, Kubošný
18 24.4. So 10,15 IE Znojmo B - Hostěradice 3:2 Mossmer, Mařík, Pojer Michal
19 1.5. Ne 16,30 Hrádek - IE Znojmo B 0:5  Poláček 2x, Vašíček, Zach, Hauerland
20 8.5. Ne 10,15 IE Znojmo B - Šanov 5:0 Samek M. 2x, Mossmer 2x, Černý
21 15.5. Ne 16,30 Božice - IE Znojmo B 1:2 Samek M., Mossmer
22 22.5. Ne 10,15 IE Znojmo B - Miroslav B 5:3 Zach 2x, Soukup 2x, Mossmer
23 29.5. Ne 16,30 Oleksovice - IE Znojmo B 2:1 Kalina
24 5.6. Ne 10,15 IE Znojmo B - Bohutice 2:1 Zach, Mossmer (PK)
25 12.6. Ne 10,15 IE Znojmo B - Jezeřany 4:0 2x Vašíček, Mossmer, Poláček
26 18.6. So 16,30 Horní Kounice - IE Znojmo B 4:1 Hauerland
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
1. 15.8. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ – Mor. Krumlov B 3:5 Meister, Pojer Mil., Šperl
2. 21.8. So 16,30 Tasovice B – IE Znojmo B 2:1 Hagenhofer
3 29.8. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ – Dobšice B 2:1 Vašíček, Samek Milan
4 5.9. Ne 16,30 Hostěradice – IE Znojmo B 4:2 Bálka, Samek Milan
5 12.9. Ne 10,15 IE Znojmo B – Hrádek 2:1 Samek Jan, Vašíček
6 18.9. So 16,00 Šanov – IE Znojmo B 2:1 Meister
7 26.9. Ne 10,15 IE Znojmo B - Božice    
8 3.10. Ne 15,30 Miroslav B – IE Znojmo B 0:3 Pojer Miloš 2x, Bálka
9 10.10. Ne 10,15 IE Znojmo B – Oleksovice 5:1 Samek Milan 3x, Pavelka, Pojer Miloš
10 17.10. Ne 15,00 Bohutice – IE Znojmo B 3:1 Vašíček
11 24.10. Ne 14,30 Jezeřany – IE Znojmo B 0:3 Ostrý Tibor 2x, Vyorálek
12 31.10. Ne 10,15 IE Znojmo B – Horní Kounice 1:4 Samek Jan
13 7.11. Ne 14,00 Blížkovice – IE Znojmo B 3:0  

Hráči sezóny 2010-2011 (bude upraveno)

Brankář

Krcal-160x200
Krčál Petr 88

Hráči
Polek_Ondej_78 Petrla_Jindich_75 Pavelka-160x200
Poláček Ondřej 78 Petrla Jindřich 75 Pavelka Martin 78
Dovalel-160x200 Pojer_Milo_82 Pojer_Michal_84
Doválel Aleš 78 Pojer Miloš 82 Pojer Michal 84
Vasicek Martin 80 Jakub_Luk_87 Samek-Milan-160x200
Vašíček Martin 1980 Jakub Lukáš 1987 Samek Milan 1971

Spolecna-muzi-B-2009-10

Realizační tým

Ludvik-160x200

Trenér - Ludvík Jaroslav 1976

Dohnal_Marek

Asistent trenéra - Dohnal Marek

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída sk. A

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
14 26.3. So 15,00 Štítary B – IE Znojmo C 0:3 Holzbauer, Ostrý, Dočekal
15 2.4. So 12,30 IE Znojmo C - Blížkovice B  0:1  
16 10.4. Ne 15,30 Grešlovo Mýto – IE Znojmo C 1:7 4x Dočekal, 2x Náprava, Peca
17 16.4. So 13,00 IE Znojmo C - Přímětice B 5:1 3x Meister, Ostrý M., Holzbauer 
18 24.4. Ne 16,00 Suchohrdly – IE Znojmo C (hř. Bantice)  4:3 2x Ostrý M., Holzbauer
19 30.4. So 13,30 IE Znojmo C - Mikulovice B 4:0 2x Ostrý M., Truhlář, Meister
20 8.5. Ne 16,30 Konice – IE Znojmo C 1:1 Meister
21 14.5. So 13,30 IE Znojmo C - Olbramkostel 2:3 Holzbauer, Truhlář
22 22.5. Ne 16,30 Hl. Mašůvky – IE Znojmo C 0:4 Ostrý Mir., Dočekal 2x, Peca
23 28.5. So 13,30 IE Znojmo C - Slatina 4:1  Petrla, Štancl, Ostrý M.,Holzbauer
24 5.6. Ne 16,30 Vranov n/D – IE Znojmo C 2:5 Drmota, Meister, 2x Dočekal, Holzbauer
25 11.6. So 15,00 Těšetice – IE Znojmo C 3:3 2x Kubále, Vlček
26 18.6. So 13,30 IE Znojmo C - Chvalovice B 6:2 3x Dočekal, Náprava, Benda, Klaška
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
1 14.8. So 10,15 Blížkovice B – IE Znojmo C 3:5 2xNáprava Jiří, Vyorálek, Poláček M. Ostrý M.
2 21.8. So 13,30 IE Znojmo C – Grešlovo Mýto 10:1 Ostrý M.4x, Náprava 2x, Čech M.2x, Hagenhofer, Klouda
3 29.8. Ne 14,00 Přímětice B – IE Znojmo C 5:4 3x Sovják, Ostrý M.
4 4.9. So 13,30 IE Znojmo C – Suchohrdly 0:2  
5 11.9. So 16,00 Mikulovice B – IE Znojmo C 2:5 3xKubále, Ostrý M. Pojer Mich.
6 18.9. So 13,00 IE Znojmo C – Konice 4:3 4x Kubále
7 28.10. Čt 10,15 Olbramkostel – IE Znojmo C 1:6 2xKubále, Ostrý (PK), Zika, Poláček M., Čech P.
8 2.10. So 12,30 IE Znojmo C – Hluboké Mašůvky 11:2 vlastní, 6x Vyorálek, Sovják, Hagenhofer, Kubále, Peca
9 10.10. Ne 14,00 Slatina – IE Znojmo C 1:2 Poláček O. Kubále
10 16.10. So 12,00 IE Znojmo C – Vranov n/D 5:1 Berka, Kubále, Dočekal, vlastní, Benda (PK)
11 23.10. So 11,30 IE Znojmo C – Těšetice 0:4  
12 30.10. So 14,00 Chvalovice B – IE Znojmo C 3:1 Čech P.
13 6.11. So 11,00 IE Znojmo C – Štítary B 3:0 2x Samek Jan ml., Peca


Hráči


Berka Ladislav


Burša Vlastimil


Samek Jiří

Benda Martin

Náprava Jiří

Klaška Petr

Samek Jan

Šperl Ivo

Klouda Petr

Štancl Petr

Suchánek František


Poláček Martin


Pavlů Luboš

Vlček Vladimír

Sovják Tomáš

Čech Michal

Zika Jaroslav
 

Společná fotografie - podzim 2010

spolecna-muzi-c3

Dorost - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Bus Výsl. Góly
15 3.4. Ne 13:15 Miroslav - IE Znojmo 12,00 1:1 Soukup
16 10.4. Ne 15:30 IE Znojmo -Unanov 1:3 Dufek
17 16.4. So 16:00 Dobšice - IE Znojmo 3:1 Dufek
18 24.4. Ne 16:00 IE Znojmo -Ivančice 2:3 Šperl 2x 
19 1.5. Ne 14:15 Zbýšov - IE Znojmo 12,45 2:1 Šperl
20 8.5. Ne 16:30 IE Znojmo -Oslavany 1:1 Hruška
21 15.5. Ne 14:15 Kohoutovice-IE Znojmo 12,15 12:1  Šperl
22 22.5. Ne volno
13 29.5. Ne 16:30 Zastávka -IE Znojmo 14,30 4:3
24 5.6. Ne 16:30 IE Znojmo - Přímětice 3:1 Hruška, Kír, Soukup
25 12.6. Ne 16:30 IE Znojmo -Novosedly 1:0 Soukup
26 18.6. So 14:15 Horní Kounice -IE Znojmo 12,45 9:2 Kafka, Hruška

Rozlosování + výsledky - podzim 2010

Kolo Datum Den Čas Utkání – dorost Bus Výsl. Góly
2 14.8. So 14,15 IE Znojmo- Miroslav 3:0 kont.
3 21.8. So 14,15 Unanov - IE Znojmo 13,15 1:2 Kahaj, Doubek
4 29.8. Ne 16,30 IE Znojmo- Dobšice 6:0 Šperl 2x, Soukup 2x, Kahaj, Doubek
5 5.9. Ne 14,15 Ivančice - IE Znojmo 12,30 4:0
6 12.9. Ne 16,00 IE Znojmo- Zbýšov 1:3 Kahaj
7 18.9. So 13,45 Oslavany - IE Znojmo 11,45 1:1
8 26.9. Ne 16,00 IE Znojmo- Kohoutovice 1:6 Kahaj
9 3.10. Ne 13,00 Hrušovany - IE Znojmo 12,00
10 10.10. Ne 15,00 IE Znojmo- Zastávka 1:2 Šperl
11 16.10. So 12,45 Přímětice - IE Znojmo 4:0
12 23.10. So 12,15 Novosedly - IE Znojmo 10,45 5:1 Kropáček
13 31.10. Ne 14,00 IE Znojmo- Hor.Kounice 1:4 Berka
1 6.11. So 11,45 Pohořelice - IE Znojmo 11,45 0:2 Šperl, Dufek
14 13.11. So 11,15 IE Znojmo- Pohořelice 0:3

Hráči (bude upraveno)

Brankář
Jelnek_Tom_93
Jelínek Tomáš 93

Hráči
ech_Michal_91 Kr_Vitomr_92 Soukup_Luk_93
Čech Michal 91 Kir Vitomir 92 Soukup Lukáš 93
Drmota_Tom_91 perl_Michal_92 Samek_Jan_91
Drmota Tomáš 91 Šperl Michal 92 Samek Jan 91
Benda_Libor_94 Dufek_Ji_93 Kov_tpn_93
Benda Libor 94 Dufek Jiří 93 Kováč Štefan 93
Raindl_Robin_93 Zimek_Ondej_92 Zmeko_Patrik_92
Raindl Robin 93 Zimek Ondřej 92 Zmeko Patrik 92
Kafka_Jakub_1993 Sedlk_jan_1991
Kafka Jakub 93 Sedlák Jan 91

Realizační tým

Samek_Ji_Trenr_65
Jiří Samek - trenér

Zelezny-Petr-asistent-trenera
Petr Železný - asistent trenéra



Spolecna-dorost2009-10

Starší žáci - Okresní přebor

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Bus Výsledek Góly
12 10.4.2011 Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Blížkovice   5:0  Doleček 2x. Švéda, Raška, Rehberger Tom.
13 17.4.2011 Ne 14,00 Mikulovice - IE Znojmo žáci 12,30 2:0  
14 24.4.2011 Ne 14,00 IE Znojmo žáci – Hatě   2:4 Švéda, Chlubna
15 1.5.2011 Ne 10,15 Božice - IE Znojmo žáci 9,15 4:1 Švéda
16 8.5.2011 Ne 14,30 IE Znojmo žáci – Jevišovice   7:2 Moravec Zdeněk 3x,Moravec Jiří 2x, Švéda,Grexa
17 15.5.2011 Ne 14,30 Mramotice - IE Znojmo žáci 13,30 2:0  
18 22.5.2011 Ne 14,30 IE Znojmo žáci – Tasovice   3:2 Švéda 3x
19 29.5.2011 Ne 14,30 Unanov - IE Znojmo žáci 13,30 1:3

Švéda 2x, Moravec J.

20 5.6.2011 Ne 14,30 IE Znojmo žáci – Dobšice   3:2 Moravec Jiří 2x,Doubek Jan
21 12.6.2011 Ne 14,30 IE Znojmo „žáci“ – Šatov   4:0 Švéda 2x,Stašková, Rehberger T.
22 19.6.2011 Ne 10,15 Prosiměřice - IE Znojmo „žáci“ 9,15 1:1 Doleček
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání – starší žáci Výsl. Góly
1. 22.8. Ne 14,30 Blížkovice - IE Znojmo žáci 1:16 Lacko 7 , Doleček 2 , Baláž, Švéda, Pospíchal, Moravec J., Vystavěl, Humpolík, Chlubna
2. 29.8. Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Mikulovice 2:2 Doleček, Lacko
3 5.9. Ne 10,15 Hatě - IE Znojmo žáci 1:6 Švéda 3x, Moravec, Baláž, Lacko
4 12.9. Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Božice 4:0 Baláž 2x, Vystavěl, Lacko
5 19.9. Ne 8,30 Jevišovice - IE Znojmo žáci 4:1 Švéda
6 26.9. Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Mramotice    
7 3.10. Ne 13,30 Tasovice - IE Znojmo žáci 1:6 Moravec Zdeněk
8 10.10. Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Unanov 3:3 Chlubna 2x, Švéda
9 17.10. Ne 13,00 Dobšice - IE Znojmo žáci 1:2 Švéda, Moravec Jiří
10 23.10. So 12,30 Šatov - IE Znojmo žáci 0:6 Švéda 3x, Bulín, Haimlich,Raška
11 31.10. Ne 8,15 IE Znojmo žáci – Prosiměřice 2:0 Baláž, Haimlich

Rozlosování + výsledky - jaro 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší žáci Bus Výsl. Góly
10 9.4.2011 So 10,00 Šatov - IE Znojmo žáci 9,00 2:2 Stašková, Vystavěl
11 16.4.2011 So 10,00 IE Znojmo žáci – Višňové   4:3 Stašková,  Vystavěl, Pospíchal 2x 
12 24.4.2011 Ne 14,30 Bohutice - IE Znojmo žáci 13,15 1:4 Stašková 2x, Špaček, Kopečný
13 1.5.2011 Ne 14,30 IE Znojmo žáci – Tasovice   5:3 Stašková 2x, Pěnkava 2x, Vystavěl
14 8.5.2011 Ne 15,00 Oleksovice - IE Znojmo žáci 14,00 1:7 Pěnkava 2x, Blažíček 2x,Pospíchal 2x, Stašková
15 14.5.2011 So 10,00 IE Znojmo žáci – Pavlice   12:1  Pěnkava 3x, Stašková 2x, Vystavěl 2x, Pospíchal, Blažíček, Kopečný, Nový, Rehberger T.
16 21.5.2011 So 10,00 Hevlín - IE Znojmo žáci 8,45 1:8 Pospíchal 3x, Vystavěl 2x, Auer, Kopečný, Válek
17 28.5.2011 So 15,00 Šanov - IE Znojmo žáci 13,45 1:4

Pospíchal 2x, Stašková, Blažíček

18 4.6.2011 So 10,00 IE Znojmo žáci – Práče   7:1 Stašková 3x, Pěnkava 2x, Pospíchal, Válek

Rozlosování + výsledky - podzim 2010

Kolo Datum Den Čas Utkání – žáci mladší Bus Výsl. Góly
1 4.9. So 10,00 IE Znojmo žáci ml. – Šatov   10:1 Pěnkava 4x, Blažíček 3x, Stašková 2x, Preiss
2 12.9. Ne 13,15 Višnové - IE Znojmo žáci ml 8,50 5:0  
3 18.9. So 10,00 IE Znojmo žáci ml. – Bohutice   16:1 Pospíchal 4x, Vystavěl 4x, Stašková 3x, Kopečný 3x, Novák, Špaček
4       Volno      
5 2.10. So 10,00 IE Znojmo žáci ml. – Oleksovice   2:1 Baláž,Novák
6 10.10. Ne 8,30 Pavlice - IE Znojmo žáci ml 7,30 1:5 Blažíček, Vystavěl, Novák, Auer, Pospíchal
7 16.10. So 10,00 IE Znojmo žáci ml. – Hevlín   9:1 Vystavěl 3x, Novák 2x, Stašková 2x, Pospíchal, Rehberger T
8 23.10. So 10,00 IE Znojmo žáci ml. – Šanov   2:2 Novák, Pospíchal
9 31.10. Ne 10,00 Práče - IE Znojmo žáci ml 9,00 4:2 Rehberger T.,vlastní

Hráči sezóny 2010-2011

rehberger_marek
Rehberger Marek
auer-denis balaz-lukas blazicek-jarda
Auer Denis Baláž Lukáš Blažíček Jarda
kopecny-jakub novy-mario penkava-tomas
Kopečná Jakub Nový Mário Pěnkava Tomáš
pospchal_marek rehberger-tomas staskova-andrea
Pospíchal Marek Rehberger Tomáš Stašková Andrea
vystavel-nicolas
Vystavěl Nicolas
Samek-Milan-160x200
Milan Samek - trenér
pospichal-marek-asistent-trenera
Pospíchal Marek - asistent trenéra
rehberger-marek-vedouci-muzstva
Rehberger Marek - vedoucí mužstva
spolecna-ml-zaci
ml-zaci-spolecna-06-2011

Přípravka A i B - okresní soutěž znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2011 

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Bus Výsl. Góly
9 10.4.2011 Ne 9,00 Jevišovice - IE Znojmo A Jevišovice 8,00    
9,45 Vranov - IE Znojmo B    
10 17.4.2011 Ne 9,30 IE Znojmo B - Jaroslavice IE Znojmo 8,00 1:3 Havliš
10,30 IE Znojmo A- Jaroslavice 7:1 Stašková 6x,Cihlář
11 24.4.2011 Ne 9,00 SC Znojmo B - IE Znojmo A 1.SC Znojmo   3:1 Stašková
9,45 SC Znojmo C - IE Znojmo B   0:2 Havliš,Železný M.
12 1.5.2011 Ne 10,00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo      
13 7.5.2011 So 9,00 IE Znojmo B - Vranov IE Znojmo      
9,45 IE Znojmo A - Jevišovice      
14 15.5.2011 Ne 9,00 Jaroslavice - IE Znojmo A ŠTÍTARY 8,00    
9,45 ŠTÍTARY - IE Znojmo B    
15 21.5.2011 So 9,00 IE Znojmo A - SC Znojmo B IE Znojmo      
9,45 IE Znojmo B - SC Znojmo C      
16 29.5.2011 Ne 10,00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo      

Rozlosování + výsledky - podzim 2010

Kolo Utkání Den Datum Čas Hřiště Výsl. Góly
1 kolo IE Znojmo A - Jevišovice NE 5.9.2010 9:00 IE Znojmo 3:0 Stašková 2x,Válek
IE Znojmo B - Vranov n. D NE 5.9.2010 9:45 1:7 Janák
IE Znojmo B - Jevišovice NE 5.9.2010 10:45 2:1 2x Kazatel
IE Znojmo A -Vranov n. D . NE 5.9.2010 11:30 7:2 Válek4x,Stašková2x,Synek
2 kolo Jaroslavice - IE Znojmo A NE 12.9.2010 9:00 Jaroslavice 1:2 Stašková, Válek
Jaroslavice - IE Znojmo B NE 12.9.2010 10:00 8:2 Servit Š., Drozd
3 kolo IE Znojmo B - 1. SC Znojmo C NE 19.9.2010 9:00 IE Znojmo 3:1 Koryťák 2x,Drozd
IE Znojmo A - 1 SC Znojmo B NE 19.9.2010 9:45 1:1 Stašková
IE Znojmo A - 1 SC Znojmo C NE 19.9.2010 10:45 13:0 Válek 6x,Stašková 4x,Neumann 2x,Cihlář
IE Znojmo B - 1 SC Znojmo B NE 19.9.2010 11:30 0:6  
4 kolo IE Znojmo A - IE Znojmo B NE 26.9.2010 9:00 IE Znojmo 7:0 Stašková 4x, Válek 2x, Synek
5 kolo Jevišovice - IE Znojmo B NE 3.10.2010 9:00 Jevišovice 2:0  
Vranov n. D. - IE Znojmo A NE 3.10.2010 9:45 1:4 Stašková 2x,Válek,Cihlář
Jevišovice - IE Znojmo A NE 3.10.2010 10:45 1:6 Stašková 3x,Válek 3x
Vranov n. D. - IE Znojmo B NE 3.10.2010 11:30 1:0  
6 kolo IE Znojmo A - Jaroslavice SO 9.10.2010 9:00 IE Znojmo 5:3 Stašková 2x, Válek 2x, Synek
IE Znojmo B - Jaroslavice SO 9.10.2010 10:00 1:5 Koryťák
7 kolo 1. SC Znojmo B - IE Znojmo A SO 16.10.2010 9:00 1.SC Znojmo 4:3 Stašková 2x,Cihlář
1. SC Znojmo C - IE Znojmo B SO 16.10.2010 9:45 1:1 Novotný
1. SC Znojmo C - IE Znojmo A SO 16.10.2010 10:45 0:12 Stašková 3x,Válek 3x,Pigal 2x,Cihlář 2x,Neumann,Veselý
1. SC Znojmo B - IE Znojmo B SO 16.10.2010 11:30 7:0  
8 kolo IE Znojmo B - IE Znojmo A NE 24.10.2010 9:00 IE Znojmo 1:15 A:Stašková 6x,Neumann 2x,Cihlář 2x,Válek 2x,Servit Š.,Železný M.,Balík
B:Havliš

 

Realizační tým (bude pro novou sezónu 2010-2011 upraveno)

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér

Klaka-Petr-trenr

Petr Klaška - trenér

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

spolen-A-tm

Přípravka - A-tým - podzim 2009

spolen-B-tm

Přípravka - B-tým - podzim 2009

Hráči přípravky

Auer-David-2002 Auer-Denis-1999 Blaek-Jaromr-1999 Cihl-Pavel-2000 Klaka-Ji-2000
David Auer 2002 Denis Auer 1999 Jaromír Blažíček 1999 Pavel Cihlář 2000 Jiří Klaška 2000
Komnkov-Nicola-1999 Koryk-Tom-2002 Neumann-Michal-2001 Pigal-Tom-2000 Pnkava-Tom-1999
Nikola Komínková 1999 Tomáš Koryťák 2002 Michal Neumann 2001 Tomáš Pigal 2000 Tomáš Pěnkava 1999
Preiss-Jaroslav-1999 Rehberger-Tom-1999 Servt-imon-2002 Servt_Erik_2000 Soukup-Patrik-2001
Jaroslav Preiss 1999 Tomáš Rehberger 1999 Šimon Servít 2002 Erik Servít 2000 Patrik Soukup 2001
Spurn-Petr-2001 Stakov-Andrea-2000 Vesel-Daniel-2000 Vlek-David-1999 Vlek-Jan-2000
Petr Spurný 2001 Andrea Stašková 2000 Daniel Veselý 2000 David Válek 1999 Jan Válek 2000
Vopravil-Tom-2001 elezn-Milan-2001      
Tomáš Vopravil 2001 Milan Železný 2001      

 

Muži A - krajský přebor Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2012
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly
16 24.3. So 15:00 IE Znojmo - Rájec Jestřebí   1:3 Vašíček
18 31.3. So 15:30 IE Znojmo - Podivín   1:2 Kubále
19 8.4. Ne 15:30 Mor. Krumlov - IE Znojmo 14,00 1:0  
20 14.4. So 16:00 IE Znojmo - Vracov   5:1 Vašíček, Procházka, Veselý, Kubále, Samek
21 21.4. So 16:00 Rajhrad - IE Znojmo 14,15 2:3 Procházka, Kubále, Kalina (pen)
22 28.4. So 16:00 IE Znojmo - Zbýšov   2:1 Kalina (pen), Kubále
23 5.5. So 16:30 Kuřim - IE Znojmo 14,15 0:5 2x Kubále, Kalina (pen), Rolník, Šperl
30 8.5. UT 16:30 Novosedly - IE Znojmo 14,45 3:0  
24 12.5. So 16:30 IE Znojmo - Ráječko   4:1 2x Procházka, Kubále, Škvařil
25 19.5. So 16:30 Rousínov - IE Znojmo 14,15 0:0  
26 26.5. So 16:30 IE Znojmo - Kyjov   2:3 Rolník, Škvařil
27 3.6. Ne 16:30 Ivančice - IE Znojmo 15,00 2:3 21. Rolník, 31. Šťáva, 69. Ostrý
28 9.6. So 16:30 IE Znojmo - Bzenec   2:0 Rolník Šperl
29 16.6. So 10:15 IE Znojmo - Boskovice   3:1 Rolník, Procházka, Berka
Rozlosování + výsledky - podzim 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Bus Výsl. Góly
1 7.8. Ne 16:30 Rájec-Jestřebí - IE Znojmo 13,45 0:1 Procházka
2 14.8. Ne 16:30   IE Znojmo - Blansko   0:0  
3 20.8. So 16:30 Podivín - IE Znojmo 14,15 2:6 Kalina, 2x Procházka, Škvařil, Tkadlec, Vašíček
4 27.8. So 16:30   IE Znojmo - Mor. Krumlov   0:0  
5 3.9. So 16:30 Vracov - IE Znojmo   4:1 Procházka
6 10.9. So 16:00   IE Znojmo - Rajhrad   5:3 Procházka, Vašíček, Kalina(pen), Černý, Šťáva
7 18.9. Ne 16:00 Zbýšov - IE Znojmo 14,00 0:2 2x Mařík
8 24.9. So 16:00   IE Znojmo - Kuřim   3:3 2x Vašíček, Černý
15 28.9. ST 16:00   IE Znojmo - Novosedly   3:4 2xRolník (1xPK), Černý
9 2.10. Ne 15:30 Ráječko - IE Znojmo   0:3 Černý, Procházka, Samek
10 9.10. Ne 15:00   IE Znojmo - Rousínov   3:1 Vašíček, Procházka, Šťava
11 16.10. Ne 10:15 Kyjov - IE Znojmo 7,15 0:0  
12 22.10. So 14:30 IE Znojmo - Ivančice   2:1 Rolník, Šťáva
13 29.10. So 14:00 Bzenec - IE Znojmo   0:1 Procházka
14 5.11. So 14:00 Boskovice - IE Znojmo   1:4  3x Procházka, Kubošný
17 12.11. So 13:30 Blansko - IE Znojmo   6:0  

 Hráči pro sezónu 2011-2012

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987
Hráči
Adamek Cerny-160x200
Kalina-160x200
Adámek Michal 1983 Černý Daniel 1983 Kalina Lukáš 1980
Marik_Miroslav ostry-t Samek-Milan-160x200
Mařík Miroslav 1990 Ostrý Tibor 1987 Samek Milan 1972
Vesely-160x200 Stava-160x200 Kubosny-160x200
Veselý Martin 1981 Šťáva Pavel 1983 Kubošný Rudolf 1986
Prochazka Rolnik-160x200 Tkadlec-160x200
Procházka Martin 1989 Rolník Petr 1982 Tkadlec Stanislav 1985
silueta Skvaril_Jan Vasicek_Martin_80
Slušný Jaroslav 1992 Škvařil Jan 1991 Vašíček Martin 1980

Realizační tým

Penkava-160x200

Trenér - Tomáš Pěnkava 1971

Ludvik-160x200

Asistent trenéra - Jaroslav Ludvík 1976

zeleznymilan60-let-10-2008

Ved. mužstva: Železný Milan starší, 1948

Muži B - okresní přebor Znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2012
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
16 1.4. Ne 15:30 Olekosovice – IE Znojmo B 3:6 Čech, Zach, 4x Kubále
17 8.4. Ne 10:15 IE Znojmo B - Bohutice 1:1 Šperl
18 15.4. Ne 15:30 Mor.Krumlov B – IE Znojmo B 3:2 Ostrý, Samek
19 22.4. Ne 10:15 IE Znojmo B - Rakšice 4:1 Mossmer, 3x Ostrý T.
20 29.4. Ne 16:00 Višnové – IE Znojmo B 3:7 Kubále 2x, Šperl 2x, Mossmer 2x, Soukup
21 6.5. Ne 10:15 IE Znojmo B - Šanov 5:0 Drmota 2x, Ostrý Mirek, Rolník, Černý
22 13.5. Ne 16:30 Jezeřany – IE Znojmo B 3:3 Samek, Bálka, Škvařil
23 20.5. Ne 10:15 IE Znojmo B - Božice 6:1 Logr, 4x Ostrý T., Kubále
24 27.5. Ne 10:15 Dobšice B – IE Znojmo B 2:5 Vašíček 3x, Samek, Mossmer
25 3.6. Ne 10:15 IE Znojmo B - Miroslav B 4:3 2x Černý, 2x Samek
26 10.6. Ne 16:30 Blížkovice – IE Znojmo B 1:4 2x Samek, Ostrý T., Černý
15 17.6. Ne 10:15 Suchohrdly u M. – IE Znojmo B 3:4 Holzbauer, Čech, Lógr, Drmota
Rozlosování + výsledky - podzim 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
2 13.8. So 16,30 Přímětice – IE Znojmo B 1:3 Pojer, Samek, Šperl
3 21.8. Ne 10,15 IE Znojmo „B“ - Oleksovice 7:2 3x Samek M. 2x Vašíček, Poláček, Zach
4 28.8. Ne 16,30 Bohutice – IE Znojmo B 3:2 vlastní, Kubále
5 4.9. Ne 10,15 IE Znojmo B - Mor. Krumlov B 6:1 2x Samek, 2x Vašíček, 2x Ostrý T.
6 11.9. Ne 16,00 Rakšice – IE Znojmo B 4:5 Kubále 2x, Samek, Mosmmer, Bálka
7 18.9. Ne 10,15 IE Znojmo B - Višňové 7:1 Zach 2x, Samek, Mossmer, Pompa, Soukup, Dufek
8 24.9. So 16,00 Šanov – IE Znojmo B 2:2 2x Drmota
9 2.10. Ne 10,15 IE Znojmo B - Jezeřany 1:1 Drmota
10 9.10. Ne 15,00 Božice – IE Znojmo B 0:0  
11 16.10. Ne 10,15 IE Znojmo B - Dobšice B 2:2 Mossmer, Ostrý T.
12 23.10. Ne 14,30 Miroslav B – IE Znojmo B 1:2 Doválel, Mossmer
13 30.10. Ne 10,15 IE Znojmo B - Blížkovice 3:2 Ostrý T., Kubále, Drmota
1 6.11. Ne 10,15 IE Znojmo B - Suchohrdly u M. 2:1 2x Kubále
14. 13.11. Ne 10,15 IE Znojmo B - Přimětice A 5:2 Lógr,Poláček,Mossmer,Kubále,Drmota

Hráči sezóny 2011-2012 (bude upraveno)

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987

Hráči

Polek_Ondej_78 Kubale-160x200 Pavelka-160x200
Poláček Ondřej 1978 Kubále Daniel 1981 Pavelka Martin 1978
Dovalel-160x200 Pojer_Milo_82 Pojer_Michal_84
Doválel Aleš 1978 Pojer Miloš 1982 Pojer Michal 1984
Sperl-Michal Soukup-Lukas Samek-Milan-160x200
Šperl Michal Soukup Lukáš Samek Milan 1971
Spolecna-muzi-B-2009-10

Realizační tým

Ludvik-160x200

Trenér - Ludvík Jaroslav 1976

Dohnal_Marek

Asistent trenéra - Dohnal Marek

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída sk. A

Rozlosování + výsledky - jaro 2012
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži C Výsl. Góly
16 31.3. So 12:30 IE Znojmo C - Grešlovo Mýto 4:1 2x Holzbauer, 2x Blažíček
17 8.4. Ne 10:15 Olbramkostel – IE Znojmo C 2:2 Peca, Ostrý M (p)
18 14.4. So 13:00 IE Znojmo C - Chvalovice B 9:1 3x Dočekal, 2x Náprava, Peca, Rosecký, Miklík, Papai
19 21.4. So 16:00 Přímětice B – IE Znojmo C 2:2 Ostrý(pen.), Peca
20 28.4. So 13:00 IE Znojmo C - Konice 1:3 Kafka
21 5.5. So 16:30 Blížkovice B – IE Znojmo C 4:1 Ostrý
22 12.5. So 13:30 IE Znojmo C - Slatina 3:1 Pospíchal, Miklík, Benda
23 19.5. So 16:30 Štítary – IE Znojmo C 3:1 Peca
24 26.5. So 13:30 IE Znojmo C - Starý Petřín 2:0 Miklík, Holzbauer
25 2.6. So 16:30 Unanov B – IE Znojmo C 9:0  
26 9.6. So 13:30 IE Znojmo C - Hl.Mašůvky 6:0 Kafka 4x, Holzbauer, Blažíček
15 16.6. So 12:30 IE Znojmo C - Šatov B 6:7 3x Kalina, 2x Samek M., Doválel
Rozlosování + výsledky - podzim 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
2 14.8. Ne 13,00 IE Znojmo C - Vranov n /D 11:0 3xPeca, 2xSamek Jan,2x Dočekal,Štancl,Klouda,2xBenda
3 21.8. Ne 16,30 Grešlovo Mýto – IE Znojmo C 1:6 3x Ostrý, 2x Truhlář, Peca
4 27.8. So 13,00 IE Znojmo C - Olbramkostel 5:2 3x Ostrý, Klouda, Peca
5 3.9. So 16,30 Chvalovice B – IE Znojmo C 2:3 Drmota, Truhlář, Dočekal
6 10.9. So 13,00 IE Znojmo C - Přímětice B 2:3 Peca, Ostrý (P.K.)
7 18.9. Ne 16,00 Konice – IE Znojmo C 3:1 Drmota
8 24.9. So 13,00 IE Znojmo C - Blížkovice B 2:7 Burša, Vlček
9 2.10. Ne 14,00 Slatina – IE Znojmo C 3:3 Soukup, Benda, Dočekal
10 8.10. Ne 12,30 IE Znojmo C - Štítary 10:5 5x Ostrý, 2x Dočekal, Benda L, Truhlář, Stašek
11 15.10. So 15,00 Starý Petřín – IE Znojmo C 10:1 Bálka
12 22.10. So 12,00 IE Znojmo C - Unanov B 1:0 Samek Jan
13 30.10. Ne 10,15 Hl. Mašůvky – IE Znojmo C 2:0
1 6.11. Ne 11,45 Šatov B – IE Znojmo C 3:1 Dočekal
14 12.11. So 13:00 Vranov n.D. - IE Znojmo C 6:2 2x Dočekal

Hráči


Berka Ladislav


Burša Vlastimil


Samek Jiří

Benda Martin

Náprava Jiří

Klaška Petr

Samek Jan

Šperl Ivo

Klouda Petr

Štancl Petr

Suchánek František


Pavlů Luboš


Vlček Vladimír
   

Společná fotografie - podzim 2010

spolecna-muzi-c3

Dorost - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2012
Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Výsl Góly
16 1.4. Ne 13:00 Horní Kounice - IE Znojmo 2:2 2x Dufek
17 8.4. Ne 15:30 IE Znojmo - Chrlice 2:4 Hruška, Dufek
18 14.4. So 13:45 Oslavany - IE Znojmo 3:0  
19 22.4. Ne 16:00 IE Znojmo - Miroslav 2:9 Kafka, Dufek
20 28.4. So 13:45 Novosedly - IE Znojmo 7:2 Dufek, Benda
21 6.5. Ne 16:30 IE Znojmo - Zastávka 2:1 Hruška, Dufek
22 12.5. So 10:15 Sparta Brno B - IE Znojmo 6:3 Dufek, Kafka, Heréči
23 20.5. Ne 16:30 IE Znojmo - ČAFC 9:0 Dufek 3x, Heréči 2x, Benda,Švéda, Olin Thai, Hruška
24 26.5. So 16:30 Dobšice - IE Znojmo 3:1 Dufek
25 3.6. Ne 16:30 IE Znojmo - Pohořelice 0:1  
26 9.6. So 16:30 Unanov - IE Znojmo 4:1 Dufek
15 16.6. So 14:15 Zbýšov - IE Znojmo 3:5 Dufek 4x, Heréči

Rozlosování + výsledky - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Bus Výsl. Góly
2 13.8. So 14:15 Přímětice - IE Znojmo   1:4 4x Hruška
3 21.8. Ne 16:30 IE Znojmo - Hor.Kounice   0:2  
4 27.8. So 14:15 Chrlice - IE Znojmo 12,15 5:2 Heréči, Hruška
5 4.9. Ne 16:30 IE Znojmo - Oslavany   1:2 Dufek
6 11.9. Ne 13:45 Miroslav - IE Znojmo 12,30 6:2 Dufek, Kahai
7 18.9. Ne 16:00 IE Znojmo - Novosedly   1:2 Raindl
8 25.9. Ne 16:00 Zastávka - IE Znojmo 14,00 3:2 Hruška, Kafka
9 2.10. Ne 15:30 IE Znojmo - Sp. Brno B   3:3 Dufek, Kahai, Hereči
10 9.10. Ne 10:15 ČAFC - IE Znojmo 8,30 0:9 Dufek 3x, Kahaj 3x, Hruška, Benda, Doubek Milan
11 16.10. Ne 15:00 IE Znojmo - Dobšice   4:2 2x Kahai, 2x Hruška
12 22.10. So 12:15 Pohořelice - IE Znojmo 11,00 5:1 Hruška
13 30.10. Ne 14:00 IE Znojmo - Unanov   0:1  
1 6.11. Ne 14:00 IE Znojmo - Zbýšov   2:2 2x Hruška
14 13.11. Ne 13:30 IE Znojmo - Přímětice   2:2 2x Kafka

Hráči

Brankář
Hereci-Tomas

Heréči Tomáš
Hráči
Dufek-Jiri Benda-Libor Kafka-Jakub
Dufek Jiří Benda Libor Kafka Jakub
Raindl-Robin Kopecny-Jan Balaz-Lukas
Raindl Robin 93 Kopečný Jan Baláž Lukáš
Moravec-Jiri-97 Doubek_Jan_96 Hruka_Dan_94
Moravec Jiří 97 Doubek Jan 96 Hruška Dan 94
Kroupa_Jakub_96 Maly_Patrik_96 Muller_Martin_94
Kroupa Jakub 96 Malý Patrik 96 Muller martin 94
Zifcak_Pavel_94 Zvodnk_Martin_94  
Zifčák Pavel 94 Závodník Martin 94  

Realizační tým

Mossmer_Michal
Michal Mossmer - trenérSamek_Ji_Trenr_65
Jiří Samek - asistent trenéra
Zelezny-Petr-asistent-trenera
Železný Petr - asistent trenéra
Dorost_2010-_2011

Starší žáci - Okresní přebor

Rozlosování + výsledky - jaro 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Bus Výsl. Góly
12 8.4. Ne 13:30 IE Znojmo žáci – Unanov   2:2 2x Stašková
13 15.4. Ne 14:30 Mramotice - IE Znojmo žáci 13,30 2:3 Raška, Blažíček, Pospíchal
14 22.4. Ne 14:00 IE Znojmo žáci – Dobšice   0:2  
15 29.4. Ne 14:00 Mikulovice - IE Znojmo žáci 13,00 1:3 Stašková, Moravec Jiří, Chlubna
16 6.5. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Jevišovice   5:2 Stašková 2x, Chlubna 2x, Pěnkava
17 13.5. Ne 14:30 Olbramovice - IE Znojmo žáci 13,15 0:13 Pospíchal 5x, Chlubna 3x, Pěnkava 2x, Stašková, Ducký, Raška
18 20.5. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Božice   3:0 kontumačně
19 27.5. Ne 10:15 Hatě - IE Znojmo žáci 9,30 1:3 Stašková, Chlubna, Zimmer
20 3.6. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Miroslav   1:2 Chlubna
21 10.6. Ne 14:30 Prosiměrice - IE Znojmo žáci 13,30    
22 17.6. Ne 13:00 Tasovice - IE Znojmo žáci 12,00 3:1  

Rozlosování + výsledky - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Bus Výsl. Góly
1 28.8. Ne 14,30 Unanov - IE Znojmo žáci 13,30 1:9 Chlubna 4, Pospíchal 2 , Moravec Z. 2 , Stašková 1 
2 4.9. Ne 14,30 IE Znojmo žáci – Mramotice   9:1 Pospíchal 3x, Stašková 3x, Chlubna, Blažíček, Moravec Z.
3 11.9. Ne 14,00 Dobšice - IE Znojmo žáci   5:3 Stašková, Raška, Blažíček
4 18.9. Ne 14,00 IE Znojmo žáci – Mikulovice   4:0 Chlubna 2x, Moravec Z., Pospíchal
5 25.9. Ne 14,30 Jevišovice - IE Znojmo žáci 13,30 2:3 Pospíchal 2x, Chlubna
6 2.10. Ne 13,30 IE Znojmo žáci – Olbramovice      
7 9.10. Ne 13,00 Božice - IE Znojmo žáci 12,00 5:3  
8 16.10. Ne 13,00 IE Znojmo žáci – Hatě   2:0 Pospíchal, Severýn
9 23.10. Ne 10,15 Miroslav - IE Znojmo žáci 9,15 3:2 Chlubna, Blažíček
10 30.10. Ne 12,00 IE Znojmo žáci – Prosiměřice      
11 6.11. Ne 12,00 IE Znojmo žáci – Tasovice   2:0 2x Stašková

Rozlosování + výsledky
mladší žáci A - jaro 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší žáci A Bus Výsl. Góly
11 7.4. So 13:00 Tasovice - IE Znojmo žáci 12,00 3:0  
12 14.4. So 10:00 IE Znojmo žáci – Hrušovany   0:7  
13 22.4. Ne 9:30 Višnové - IE Znojmo žáci 8,30    
14 28.4. So 10:00 IE Znojmo žáci – Šatov   5:1 Blažíček 2x,Havliš, Stašková, Pěnkava
15 5.5. So 15:00 Práče - IE Znojmo žáci 14,00 3:1 Veselý
16 12.5. So 10:00 IE Znojmo žáci – Višňové   6:3 Blažíček 3x, Stašková 2x, Pěnkava
17 20.5. Ne 10:00 Šatov - IE Znojmo žáci 9,15 3:3  
18 26.5. So 10:00 IE Znojmo žáci – Práče   10:3 Stašková 3x,Havliš 2x, Pospíchal 2x, Železný M 2x, Špaček
19 2.6. So 10:00 IE Znojmo žáci – Tasovice   8:2 Stašková 3x, Blažíček 3x,Havliš 2x
20 9.6. Ne 15:00 Hrušovany - IE Znojmo žáci 14,00 2:7 Stašková 5x, Pěnkava 2x

Rozlosování + výsledky
mladší žáci A - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší žáci A
Bus Výsl. Góly
1 27.8. So 10,00 IE Znojmo žáci – Tasovice   5:1 Blažíček 3x, Stašková, Preiss
2 3.9. So 13,15 Hrušovany - IE Znojmo žáci 12,15    
3 10.9. So 10,00 IE Znojmo žáci – Višňové   1:7 Šouc P.
4 18.9. Ne 9,00 Šatov - IE Znojmo žáci 8,15 1:3 Neumann, Cihlář, Válek
5 24.9. So 10,00 IE Znojmo žáci – Práče   14:0 Stašková 5x, Válek J. 3x, Pěnkava 2x, Blažíček 2x, Klaška, Špaček
6 1.10. So 10,00 Tasovice - IE Znojmo žáci 9,15 3:3 Stašková, Šouc, Balík
7 8.10. So 10,00 IE Znojmo žáci – Hrušovany   1:5 Špaček
8 16.10. Ne 16,00 Višnové - IE Znojmo žáci 15,00 5:5 Pěnkava 2x, Blažíček 2x, Stašková
9 22.10. So 10,00 IE Znojmo žáci – Šatov   11:4 Stašková 4x, Pěnkava 3x, Balík 2x, Blažíčk, Havliš
10 30.10. Ne 9,00 Práče - IE Znojmo žáci 8,00 3:8 Stašková 3x, Havliš 3x, Pěnkava 2x

Rozlosování + výsledky
mladší žáci B - jaro 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší žáci B Bus Výsl Góly
11 8.4. Ne 10:15 Micmanice - IE Znojmo žáci 9,15 3:1 Bauer
12 14.4. So 8:30 IE Znojmo žáci – Hrádek   1:9 Válek
13 22.4. Ne 14:30 Pavlice - IE Znojmo žáci 12,30 6:4 Balík 3x, Bauer
14 28.4. So 8:30 IE Znojmo žáci – Blížkovice   4:1 Balík 2x, Želzný M., Válek J.
15 5.5. So 10:15 Hevlín - IE Znojmo žáci 9,00 7:0  
16 12.5. So 8:30 IE Znojmo žáci – Pavlice   2:6 Válek Jan 2x
17 19.5. So 15:00 Blížkovice - IE Znojmo žáci 14,00 3:2 Bauer, Havliš
18 26.5. So 8:30 IE Znojmo žáci – Hevlín   5:1 Vákek J. 3x,Bauer, Šouc
19 2.6. So 8:30 IE Znojmo žáci – Micmanice   4:7 Válek J 3x, Bauer
20 10.6. Ne 10:15 Hrádek - IE Znojmo žáci   9,15  

Rozlosování + výsledky
mladší žáci B - podzim 2011

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší žáci B Bus Výsl Góly
1 27.8. So 9,00 IE Znojmo žáci – Micmanice   3:5 Havliš 2x, Soukup
2 4.9. Ne 14,30 Hrádek - IE Znojmo žáci 13,3    
3 10.9. So 9,00 IE Znojmo žáci – Pavlice   3:13 Balík 2x, Železný M.
4 18.9. Ne 10,15 Blížkovice - IE Znojmo žáci 9,15 7:3  
5 24.9. So 9,00 IE Znojmo žáci – Hevlín   2:5 Balík, Válek
6 1.10. So 13,30 Micmanice - IE Znojmo žáci 12,30 7:2 Servít Erik, Balík
7 8.10. So 9,00 IE Znojmo žáci – Hrádek   0:8  
8 16.10. Ne 13,00 Pavlice - IE Znojmo žáci 12,00 4:1 Válek
9 22.10. So 9,00 IE Znojmo žáci – Blížkovice   2:3 Železný Milan, Auer Denis
10 29.10. So 10,00 Práče - IE Znojmo žáci 9,00    

Přípravka A i B - okresní soutěž znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2012

Kolo Utkání Den Datum Čas Hřiště Výsledek Góly
8. kolo  HATĚ- IE ZNOJMO A NE 15.4.2012 9:00 HATĚ 7:5 Havliš, Bauer,Soukup,Servít Š., Neumann
HATĚ - IE ZNOJMO B NE 15.4.2012 10:00 2:3 Końařík, Špalek Jáchym,Ondra
9. kolo  IE Znojmo  A- PRÁČE SO 21.4.2012 8:30 IE Znojmo 4:2 Bauer 2x, Havliš, Balík
IE Znojmo  B- BOŽICE SO 21.4.2012 9:25 3:5 Železný P. Końařík, Špalek J.
IE Znojmo B- PRÁČE  SO 21.4.2012 10:30 2:5 Ondra Špalek J., ???
IE Znojmo A- BOŽICE  SO 21.4.2012 11:25 16:2 Soukup 4x, Balík 3x, Neumann 3x, havliš 2x, Železný M. 2x, Bauer, Servít Š.
10. kolo  Dobšice B - IE ZNOJMO B NE 29.4.2012 8:30 DOBŠICE 4:1 Železný P.
Dobšice C -IE Znojmo  A  NE 29.4.2012 9:25 2:17 Havliš 4x, Balík 3x, Bauer 3x, Železný M., 2x, Soukup 2x, Neumann, Janák, Spurný
 Dobšice C - IE Znojmo B  NE 29.4.2012 10:30 0:9 Železný P. 4x, Duhajská 2x, Vystrčil, Špalek J., Procházka
Dobšice B -IE Znojmo  A  NE 29.4.2012 11:25 1:9 Železný M., 3x, Soukup 2x, Bauer 2x, Neumann 2x
11. kolo IE Znojmo A - Hatě  SO 5.5.2012 9:00 IE Znojmo 4:5 Havliš 2x, Železný M.,, Soukup
IE Znojmo B - Hatě  SO  5.5.2012 10:00 1:9 Poláček Denis
12. kolo  Božice - IE Znojmo A NE 13.5.2012 8:30 Božice 2:7 Havliš 2x, Neumann 2x, Bauer, Balík,Servít Š.
Práče - IE Znojmo B NE 13.5.2012 9:25  5:1 Koňařík
Práče - IE Znojmo A NE 13.5.2012 10:30 3:3 Neumann, Havliš, Bauer
Božice - IE Znojmo B NE 13.5.2012 11:25 4:0  
13. kolo IE Znojmo B - Dobšice C SO 19.5.2012 8:30 IE Znojmo 3:3 Koňařík 2x, Wrana
IE Znojmo A - Dobšice B  SO 19.5.2012 9:25 10:1 Havliš 5x,Balík 3x, Bauer 2x
IE Znojmo A - Dobšice C SO 19.5.2012 10:30 20:1 Železný P.3x, bauer 3x, Poláček 3x, Vaněk 3x, Balík 3x, Servít 2x, Spurný, Havliš, Železný M.
IE Znojmo B - Dobšice B SO 19.5.2012 11:25 4:7 Koňařík, Wrana,Ondra, Vystrčil
14. kolo  IE Znojmo  A - IE Znojmo B NE 27.5.2012 9:00 IE Znojmo    
 IE Znojmo  A- IE Znojmo B NE 27.5.2012 10:00    

Rozlosování + výsledky - podzim 2011 

kolo Utkání den  datum    čas hřiště  výsledek góly
1 kolo               
nehrajeme            
             
2 kolo Práče - IE Znojmo  A NE 18.9.2010 8:30 Práče 1:1 Balík
Božice -IE Znojmo  B NE 18.9.2010 9:25 3:0  
Božice-IE Znojmo A  NE 18.9.2010 10:30 0:4 Vopravil 2x, Železný P., Železný M.
Práče -IE Znojmo B  NE 18.9.2010 11:25 4:0  
3. kolo IE Znojmo  B - Došice B NE 25.9.2011 9:00 IE Znojmo  3:4 Železný P. 2x, Špalek Jáchym
IE Znojmo  A - Hatě  NE 25.9.2011 9:00 1:3 Havliš
IE Znojmo  A - Došice B NE 25.9.2011 10:00 14:1 Soukup 4x, Železný M 2x,Havliš 2x,Balík 2x, Neumann 2x
IE Znojmo  B - Hatě  NE 25.9.2011 10:00 1:13 Procházka
 4 kolo               
Nehrajeme            
             
5 kolo  IE Znojmo  A - Práče NE 9.10.2011 9:00 IE Znojmo 5:0 Balík 4x, Železný M
IE Znojmo  B - Božice  NE 9.10.2011 9:00  2:4 Ondra, Vystrčil
IE Znojmo A  - Božice NE 9.10.2011 10:00 4:0 Železný M. 2x, Soukup, Balík
IE  Znojmo  B - Práče NE 9.10.2011 10:00 1:8 Procházka
 6. kolo Hatě - IE Znojmo A NE 16.10.2011 8:30 Dyjákovičky 4:2 Železný M. Havliš
Dobšice B - IE Znojmo  B NE 16.10.2011 9:25 3:4 2x Ondra, 2x Wrana
Dobšice B - IE Znojmo  A NE 16.10.2011 10:30 1:8 Balík 3x, Havliš, Soukup,Železný M.,Železný P., Šúpalek J.
Hatě - IE Znojmo B NE 16.10.2011 11:25 5:3 Wrana 2x, Ondra
7. kolo  IE Znojmo  A - IE Znojmo B NE 23.10.2011 9:00 IE Znojmo    
 IE Znojmo  A- IE Znojmo B NE 23.10.2011 10:00    

Realizační tým

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér přípravky A

Zelezny-Petr-asistent-trenera

Petr Železný - trenér přípravky B

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Prochazka_Pavel__asistent_trenera

Pavel Procházka - asistent trenéra

Ondra_Daniel_asistent_trenera

Daniel Ondra - asistent trenéra

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

Pripravka_A_tym

Přípravka - A-tým - podzim 2011

Pripravka_B_tym

Přípravka - B-tým - podzim 2011

Hráči přípravky A

Havlis_Pavel_2001
Pavel Havliš 2001

Janak_Daniel_2001
Daniel Janák 2001

Neumann_Michal__2001
Michal Neumann 2001
Servit_Simon_2002
Šimon Servít 2002
Soukup_Patrik_2001
Patrik Soukup 2001
Spurny_Petr_2001
Petr Spurný 2001
Vopravil_Tomas__2001
Tomáš Vopravil 2001
Zelezny_Milan_2001
Milan Železný
 

Hráči přípravky B

Duhajska_Veronika_2004
Veronika Duhajská 2001
Erat_Jan_2003
Jan Erat 2003
Ondra_Matej_2002
Matěj Ondra 2002
Polacek_Patrik_2004
Patrik Poláček 2004
Prochazka_Erik_2004
Erik Procházka 2004
Spalek_Jachym_2003
Jáchym Špalek 2003
Spalek_Stepan_2003
Štěpán Špalek 2003
Vanek_Dominik_2004_
Dominik Vaněk 2004
Vystrcil_Stepan_2002
Štěpán Vystrčil 2002
Zamecnik_Radek_2004
Radek Zámečník 2004
Zelezny_Petr_2004
Petr Železný 2004

Muži A - krajský přebor Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2013
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Góly
16 24.3. Ne 15:00   IE Znojmo - Mor. Krumlov 1:1 Procházka
17 31.3. Ne 15:30  Ráječko -IE Znojmo 4:0  
18 7.4. Ne 15:30   IE Znojmo - Ivančice 3:0 Šťava, Železný, Procházka
19 13.4. So 16:00  Boskovice -IE Znojmo 3:4 Šťáva, Železný (p), Procházka, Černý
20 21.4. Ne 16:00   IE Znojmo - Bzenec 3:1 Černý, Šťava, Vašíček
21 27.4. So 16:00  Sparta Brno -IE Znojmo 5:0  
22 4.5. So 16:30   IE Znojmo - Podivín 2:2 Škvařil, Černý
30 8.5. ST 16:30   IE Znojmo - Kyjov 0:0  
23 11.5. So 16:30  Rousínov -IE Znojmo 6:2 Drozd, Železný
24 19.5. Ne 16:30   IE Znojmo - Novosedly 1:3 Procházka
25 26.5. Ne 16:30  Mutěnice -IE Znojmo 4:0  
26 1.6. So 16:30   IE Znojmo - Rajhrad 3:4 Samek Milan, Černý, Ostrý
27 8.6. So 16:30  Kuřim -IE Znojmo 1:3 Šťava, Železný, Ostrý
28 15.6. So 16:30   IE Znojmo - Blansko 2:0 Ostrý, Kubále
29 22.6. So 16:30  Bosonohy -IE Znojmo    
Rozlosování + výsledky - podzim 2012
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Góly
1 12.8. Ne 16:30  Mor.Krumlov - IE Znojmo 0:1 Rolník
2 18.8. So 16:30   IE Znojmo - Ráječko 3:2 Procházka, Drozd, Ostrý
14 22.8. ST 17:00   IE Znojmo - Bosonohy 3:2 Štáva, Škvařil, Kubále
3 25.8. So 16:30  Ivančice - IE Znojmo 1:1 Škvařil
4 2.9. Ne 16:30   IE Znojmo - Boskovice 0:1  
5 8.9. So 16:30  Bzenec -IE Znojmo 2:1 Procházka
15 12.9. ST 17:00  Kyjov - IE Znojmo 1:0  
6 15.9. So 16:00   IE Znojmo - Sparta Brno 0:2  
7 22.9. So 16:00  Podivín - IE Znojmo 2:5 2x Procházka, Mařík, Šťáva, Ostrý 
8 30.9. Ne 16:00   IE Znojmo - Rousínov 0:4   
9 6.10. So 15:30  Novosedly - IE Znojmo 2:1  Ostrý
10 13.10. So 15:00   IE Znojmo - Mutěnice  2:4 2x Kalina
11 20.10. So 15:00  Rajhrad - IE Znojmo 1:0  
12 27.10. So 14:30   IE Znojmo - Kuřim 4:3  Procházka, Samek, Rolník, Vašíček
13 3.11. So 14:00  Blansko - IE Znojmo 1:1 Ostrý

Hráči pro sezónu 2012-2013

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987
Hráči
Adamek Cerny-160x200
Kalina-160x200
Adámek Michal 1983 Černý Daniel 1983 Kalina Lukáš 1980
Marik_Miroslav ostry-t Samek-Milan-160x200
Mařík Miroslav 1990 Ostrý Tibor 1987 Samek Milan 1972
Vesely-160x200 Stava-160x200 Kubosny-160x200
Veselý Martin 1981 Šťáva Pavel 1983 Kubošný Rudolf 1986
Prochazka Rolnik-160x200 Skvaril_Jan
Procházka Martin 1989 Rolník Petr 1982

Škvařil Jan 1991

Vasicek_Martin_80    

Vašíček Martin 1980

   

Realizační tým

Penkava-160x200

Trenér - Tomáš Pěnkava 1971

Ludvik-160x200

Asistent trenéra - Jaroslav Ludvík 1976

zeleznymilan60-let-10-2008

Ved. mužstva: Železný Milan starší, 1948

Muži B - okresní přebor Znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži B Výsl. Góly
15 31.3. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Božice    
16 7.4. Ne 15:30 Olbramovice – IE Znojmo B   1:1 Samek Jan
17 14.4. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Chvalovice 3:0 kontumačně
18 21.4. Ne 16:00 Jezeřany – IE Znojmo B   3:0  
19 28.4. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Bohutice 2:4 Samek Jan, Šperl
20 5.5. Ne 16:30 Oleksovice – IE Znojmo B 1:0  
21 12.5. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Jaroslavice 3:0 Samek Jan, Samek M., Dušek
22 19.5. Ne 14:00 Přímětice – IE Znojmo B 1:3 2x Kubále, Mossmer (PK)
23 26.5. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Miroslav B 0:0  
24 1.6. So 16:30 Práče – IE Znojmo B 2:0  
25 9.6. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Dobšice B 1:5 Vašíček
26 16.6. Ne 16:30 Rakšice – IE Znojmo B 0:7 3x Škvařil, Mossmer, 3x Šperl

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži B Výsl. Góly
1 12.8. Ne 10:15 IE Znojmo B - Mor. Krumlov B 4:5 Samek M. Šperl, Samek J., Černý
2 19.8. Ne 16:30 Božice – IE Znojmo B  1:1 Samek M.
3 26.8. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Olbramovice 2:2 Soukup, Samek M.
4 1.9. So 16:30 Chvalovice – IE Znojmo B 1:2 Samek, Rolník
5 9.9. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Jezeřany 0:3  
6 14.9. Pa 17:30 Bohutice – IE Znojmo B  2:1 Drmota
7 23.9. Ne 10:15 IE Znojmo B - Oleksovice 11:2 5x Kubále, 3x Samek M., Černý,  Škvařil, Šperl
8 30.9. Ne 16:00 Jaroslavice – IE Znojmo B  2:5 2x Kubále, Černý, Samek, Bálka (PK)
9 7.10. Ne 10:15 IE Znojmo B - Přímětice 1:0 Šperl
10 14.10. Ne 15:00 Miroslav B – IE Znojmo B  0:5 2x Soukup, Samek, Škvařil, Mucha (PK)
11 21.10. Ne 10:15 IE Znojmo B - Práče 3:3 Samek, Bálka, Černý
12 28.10. Ne 10:15 Dobšice B – IE Znojmo B  3:2  Ostrý T., Samek
13 4.11. Ne 10:15 IE Znojmo B - Rakšice 2:3 2xKubále
14 10.11. So 10:15 Mor.Krumlov B – IE Znojmo B  2:0   

Hráči sezóny 2012-2013

(bude upraveno)

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987

 

Hráči
 
Polek_Ondej_78 Kubale-160x200 Pavelka-160x200
Poláček Ondřej 1978 Kubále Daniel 1981 Pavelka Martin 1978
Dovalel-160x200    
Doválel Aleš 1978    
Sperl-Michal Soukup-Lukas Samek-Milan-160x200
Šperl Michal Soukup Lukáš Samek Milan 1971

Spolecna-muzi-B-2009-10

Realizační tým

Ludvik-160x200

Trenér - Ludvík Jaroslav 1976

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída sk. A

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži C Výsl. Góly
15 ?.     Pavlice – IE Znojmo C 5:1 Klaška
16 8.5. St 10:15 IE Znojmo C - Blížkovice 4:3 Dočekal, Klaška, Pěnkava, Blažíček
17 14.4. Ne 16:00 Konice – IE Znojmo C 0:2 Klaška 2x
18 21.4. Ne 13:00 IE Znojmo C - Přímětice B 0:7  
19 27.4. So 16:00 Křepice – IE Znojmo C 2:1 Klouda
20 4.5. So 13:30 IE Znojmo C - Slatina 6:1 Klaška 2x, Pěnkava, Dočekal, Peca, Holzbauer
21 12.5. Ne 16:30 Vranov – IE Znojmo C 1:2 Kafka, Kalina
22 19.5. Ne 13:30 IE Znojmo C - Chvalovice B 4:0 2x Kalina, 2x Klaška
23 25.5. So 16:30 Olbramkostel – IE Znojmo C 2:1 Klaška
24 1.6. So 13:30 IE Znojmo C - Hl. Mašůvky 5:0 Pospíchal, Dočekal, Klaška, Klouda, Kalina
25 9.6. Ne 10:15 Unanov B – IE Znojmo C 2:2 2x Peca
26 15.6. So 13:30 IE Znojmo C - Šatov B 4:5 2x Pospíchal, Kalina, Pěnkava

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
1 12.8. Ne 16:30 Grešlovo Mýto – IE Znojmo C 1:5 Náprava, 2x Dufek, Holzbauer, Soukup
2 18.8. So 13:30  IE Znojmo C - Pavlice 2:3 Klaška, Holzbauer
3 25.8. So 16:30 Blížkovice B – IE Znojmo C  3:2 Náprava, Dočekal
4 2.9. Ne 13:30  IE Znojmo C - Konice 4:2 2x Dufek, Soukup, Holzbauer
5 9.9. Ne 16:30 Přímětice B – IE Znojmo C  3:0  
6 15.9. So 13:00  IE Znojmo C - Křepice 2:6 Dočekal, Klouda
7 23.9. Ne 14,00 Slatina – IE Znojmo C  2:1 Soukup
8 30.9. Ne 13:00  IE Znojmo C - Vranov n /D 5:1 2x Truhlář,Klaška, Samek Jan, Vlček
9 7.10. Ne 10,15 Chvalovice B – IE Znojmo C  2:2 Holzbauer, Kafka Jak.
10 13.10. So 12:00  IE Znojmo C - Olbramkostel 3:2 2x Klaška, Pěnkava
11 21.10. Ne 15,00 Hl. Mašůvky – IE Znojmo C  3:6 3x Dočekal, Holzbauer, Klaška, Mossmer Mar.
12 27.10. So 11:30  IE Znojmo C - Unanov B 2:3 2x Klaška
13 4.11. Ne 14,00 Šatov B – IE Znojmo C  5:1 Ostrý
14 10.11. So 11:00  IE Znojmo C - Grešlovo Mýto 8:1 Klaška 3x, Ostrý 3x,Truhlář, Dočekal

Hráči


Berka Ladislav


Burša Vlastimil


Samek Jiří

Benda Martin

Náprava Jiří

Klaška Petr

Samek Jan


Štancl Petr


Klouda Petr


Pavlů Luboš


Vlček Vladimír


Pospíchal Marek

Bulín Václav

Pěnkava Tomáš

Peca Robert

Společná fotografie - jaro 2013

spolecna-muzi-c3

 
 

Dorost - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
15 30.3. So 15:30  IE Znojmo - Zastávka   4:2  
16 7.4. Ne 13:15 Hustopeče - IE Znojmo   11,30 6:4 2x Varaja, Doleček, Baláž
17 13.4. So 16:00  IE Znojmo - Miroslav   3:4 Varaja 2x,Muller
18 20.4. So 13:45 Oslavany - IE Znojmo   12,00 0:2 Varaja, Zezulka
19 27.4. So 16:00  IE Znojmo - Unanov   1:4 Nemeth
20 5.5. Ne 13:00 Hor. Kounice - IE Znojmo   11,30 2:0  
21 11.5. So 16:30  IE Znojmo - Pohořelice   3:0 Varaja, Nemeth, Raška
22 18.5. So 14:15 Přímětice - IE Znojmo     2:1 Nemeth
23 25.5. So 16:30  IE Znojmo - Rosice   0:4  
24 2.6. Ne 14:15 Zbýšov - IE Znojmo   12,15 4:5 Baláž, 2x Doubek, 2x Raška
25 8.6. So 16:30  IE Znojmo - Dobšice   2:7 Raška, Nemeth
26 16.6. Ne 13:45 Tasovice - IE Znojmo   n 2:2 2x Doleček
14 23.6. Ne 16:30 Prosiměřice - IE Znojmo        

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost Výsl. Góly
1 12.8. Ne 16:30 IE Znojmo - Prosiměřice 2:1 2x Varaja
2 18.8. So 14:15 Zastávka - IE Znojmo 3:1  
3 26.8. Ne 16:30 IE Znojmo - Hustopeče 4:2 Prčík 2x, Zifčák, Varaja
4 2.9. Ne 14:15 Miroslav - IE Znojmo  4:2 2x Varaja
5 9.9. Ne 16:30 IE Znojmo - Oslavany 3:1 Benda, 2x Varaja
6 15.9. So 16:00  Unanov - IE Znojmo 9:2 Doubek, Moravec
7 23.9. Ne 16:00  IE Znojmo - Hor.Kounice 2:6 Prčík, Muller
8 29.9. So 13:45 Pohořelice - IE Znojmo  2:1 Varaja
9 7.10. Ne 15:30  IE Znojmo - Přímětice 1:4  Baláž
10 13.10. So 12:45 Rosice - IE Znojmo  3:0  
11 21.10. Ne 15:00  IE Znojmo - Zbýšov 2:4 Varaja, Nemeth
12 27.10. So 14:30 Dobšice - IE Znojmo  4:1 Varaja
13 4.11. Ne 14:00  IE Znojmo - Tasovice 0:5  
14 10.11. So 14:00 Prosiměřice - IE Znojmo     

Hráči (bude upraveno)

Brankář
Hereci-Tomas
Heréči Tomáš

Hráči
Balaz-Lukas Benda-Libor Doubek_Jan_96

Baláž Lukáš

Benda Libor 94

Doubek Jan 96

Hruka_Dan_94 Kopecny-Jan Zifcak_Pavel_94

Hruška Dan 94

Kopečný Jan

Zifčák Pavel 94

Moravec-Jiri-97 Zvodnk_Martin_94 Kroupa_Jakub_96
Moravec Jiří 97

Závodník Martin 94

Kroupa Jakub 96

Muller_Martin_94 Maly_Patrik_96  

Muller Martin 94

Malý Patrik 96  

Realizační tým

Mossmer_Michal
Michal Mossmer - trenér

Samek_Ji_Trenr_65
Jiří Samek - asistent trenéra

Zelezny-Petr-asistent-trenera
Železný Petr - asistent trenéra

Dorost_2010-_2011

Starší žáci - Okresní přebor

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Výsl. Góly
14 31.3. Ne 13:30 IE Znojmo žáci – Prosiměřice    
15 7.4. Ne 13:30 Božice - IE Znojmo žáci    
16 13.4. So 14:00 IE Znojmo žáci – Jevišovice 4:0 Stašková, Pospíchal, Vystavěl, Kopečný.
17 21.4. Ne 10:15 Miroslav - IE Znojmo žáci 3:1 Pospíchal
18 28.4. Ne 14:00 IE Znojmo žáci – Dobšice 1:3 Kopečný
19 5.5. Ne 14:30 Mikulovice - IE Znojmo žáci 4:0  
20 8.5. ST 10:15 IE Znojmo žáci – Tasovice 2:1 Pěnkava, Pospíchal
21 12.5. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Šatov 2:3 2x Pěnkava
22 18.5. So 14:30 Šanov - IE Znojmo žáci 1:11 Stašková 4x, Pospíchal 4x, Vystavěl 2x, Blažíček
23 26.5. So 15:00 volný los    
24 2.6. Ne 8:15 Unanov - IE Znojmo žáci    
25 9.6. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Štítary 6:1 Pospíchal 2x, Stašková, Blažíček, Vystavěl, Jaroš
26 16.6. Ne 14:30 Višňové - IE Znojmo žáci    

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Výsl. Góly
1 12.8. Ne 14:30 Tasovice - IE Znojmo žáci 1:1 Jaroš
2 19.8. Ne 14:30 Prosiměřice - IE Znojmo žáci    
3 26.8. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Božice 3:2 Pospíchal, Pěnkava, Rehberger
4 2.9. Ne 14:30 Jevišovice - IE Znojmo žáci 1:2 Stašková, Pěnkava
5 9.9. Ne 14:30 IE Znojmo žáci – Miroslav 1:1 Pospíchal
6 16.9. Ne 14:00 Dobšice - IE Znojmo žáci 1:0  
7 23.9. Ne 14:00 IE Znojmo žáci – Mikulovice 8:1 Stašková 3x, Pospíchal 2x, Jaroš, Pěnkava, Caha
8 30.9. Ne 10:15 Šatov - IE Znojmo žáci 1:1 Pěnkava
9 7.10. Ne 13:30 IE Znojmo žáci – Šanov 3:2 Jaroš 2x, Pospíchal
10 13.10. So 15:00 volný los    
11 21.10. Ne 13:00 IE Znojmo žáci – Unanov 5:2 Kopečný 3x, Jaroš 2x
12 28.10. Ne 12:30 Štítary - IE Znojmo žáci    
13 4.11. Ne 12:00 IE Znojmo žáci – Višnové    

Rozlosování + výsledky
mladší žáci A i B - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci  Výsl. Góly
11 6.4. So 10:15 IE Znojmo žáci – Višňové 0:1  
12 14.4. Ne 14:00 Micmanice - IE Znojmo žáci 1:2 Havliš, Železný Milan
13 20.4. So 10:15 IE Znojmo žáci – Hrušovany 2:6 Válek Jan, Stašková
14 28.4.     volno    
15 4.5. So 10:15 IE Znojmo žáci – Tasovice    
16 12.5. Ne 14:30 Višnové - IE Znojmo žáci 6:3 2x Bauer, Veleba
17 18.5. So 10:15 IE Znojmo žáci – Micmanice 10:6 Pigl 3x, Havliš 2x, Balík 2x, Válek J. 2x, Veleba
18 26.5. Ne 14:30 Hrušovany - IE Znojmo žáci 1:3 Pigl, Veleba, Havliš
19 2.6.     volno    
20 8.6. So 14:30 Tasovice - IE Znojmo žáci 4:2 Železný Milan, Válek Jan

Rozlosování + výsledky
mladší žáci A i B - podzim 2012

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci A a B Výsl. Góly
1 26.8. Ne 9:30 Višnové - IE Znojmo žáci 5:0  
2 1.9. So 10:00 IE Znojmo žáci – Micmanice 10:3 Stašková 4x, Bauer 3x, Balík 2x, Havliš
3 9.9. Ne 9:00 Hrušovany - IE Znojmo žáci 4:3 Stašková, Soukup, Železný M. 
4 15.9.     volno    
5 22.9. So 14:00 Tasovice - IE Znojmo žáci 9:1 Balík
6 29.9. So 10:00 IE Znojmo žáci – Višňové 0:7  
7 7.10. Ne 13:30 Micmanice - IE Znojmo žáci 2:12 Havliš 4x, Stašková 3x, Veleba 2x, Molnár, Balík, Bauer
8 13.10. So 10:00 IE Znojmo žáci – Hrušovany 6:3 Stašková 3x, Havliš, Veleba, Válek
9 20.10.     volno    
10 27.10. So 10:00 IE Znojmo žáci – Tasovice 3:5 Stašková, Veleba, Válek Jan  

Přípravka A i B - okresní soutěž znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
11   Ne 9:00 volný los      
  Ne 10:00 volný los      
12 13.4. So 9:00 IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 9:0 Koňařík 2x,Špalek Jáchym 2x,Poláček 2x,Železný, Ondra, Duhajská
  IE Znojmo A - Hatě 4:10 Železný Petr, Nguyen Jiří,Koňařík 2x
  IE Znojmo B - Šatov 7:1 Vystrčil 2x,Balada 2x,Novák, Kobliha, Pawelka
10:00 IE Znojmo B - Hatě 5:12 Veselý 2x,Balada,Novák,Ostrý
13 21.4. Ne 8:30 Hrádek - IE Znojmo B Božice 7:9 Veselý 3x, Balada 3x, Rytíř 2x, Kobliha
  Hrádek - IE Znojmo A 1:11 Konařík 4x, Duhajská 2x, Kopr 2x,Špaček, Poláček, Špalek Jachym
9:25 Božice - IE Znojmo A 1:11 Konařík 5x, Špalek Jachym 4x, Kopr, Duhajská
  Božice - IE Znojmo B 5:6 Veselý 3x, Balada, Dvořák, Pawelka
14 27.4. So 9:00 IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 25:0 Konařík 5x, Špalek Jachym 3x, Špalek Štěpán 3x, Železný Petr 3x, Kopr 3x, Špaček 2x, Poláček 2x, Vaněk 2x, Duhajská, Nguyen J.
  IE Znojmo B - Jaroslavice 5:1 4x Veselý, Balada
  IE Znojmo A - Dyjákovice 8:1 Železný Petr 4x, Konařík 2x, Kopr,Špalek Jachym
10:00 IE Znojmo B - Dyjákovice 4:4 Veselý 2x, Rytíř, Kobliha
15 4.5. So 8:30 Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice 7:0  
  Dobšice C - IE Znojmo B 5:0  
  Dobšice B - IE Znojmo A 6:1 Kopr
9:25 Dobšice C - IE Znojmo A 3:3 Konařík 2x,Nguyen Jiří
16 11.5. So 9:00 IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo 5:4 Špaček,Balada,Koňařík,Ondra,Pawelka - Lichevník,Vybíral,Špalek Jáchym,Nguyen Jiří
10:00 IE Znojmo B - IE Znojmo A 4:2 Špalek Štěpán,Špalek Štěpán,Nguyen Jiří,Vybíral - Rytíř, Ondra
17 19.5. Ne 8:30 Jaroslavice - IE Znojmo B Dyjákovice 6:4 Rytíř,Balada,Nguyen Martin,Pawelka
  IE Znojmo A - Jaroslavice 8:1 Ondra 4x,Koňařík 2x,Poláček,Špalek Štěpán
  IE Znojmo B - Dyjákovice 1:7 Pawelka
9:25 Dyjákovice - IE Znojmo A 3:7 Ondra 2x,Veselý 2x,Špalek Jáchym,Špalek Štěpán,Špaček
18 26.5. Ne 8:30 Šatov - IE Znojmo B Chvalovice    
9:25 Hatě - IE Znojmo A    
19 2.6. Ne 9:00 IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Božice    
20 8.6. So 9:00 IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo    
10:00 IE Znojmo B - Dobšice B    

Rozlosování + výsledky - podzim 2012

Kolo Datum Den Utkání - přípravka Hřiště Výsl. Góly
1 2.9. Ne IE Znojmo A - IE Znojmo B IE Znojmo    
IE Znojmo B - IE Znojmo A    
2 9.9. Ne Šatov -IE Znojmo B Šatov 3:5  Janda 3x,Špaček,Kobliha
Hatě -IE Znojmo A 0:9 Ondra 4x,Wrana 3x,Konařík 2x
Hatě - IE Znojmo B 7:2 Janda, Dvořák
Šatov - IE Znojmo A 1:11 Ondra 4x,Vystrčil 3x,Špalek Jáchym, Špalek Štěpán, Procházka, Železný Petr
3 16.9. Ne IE Znojmo A - Hrádek IE Znojmo 5:1 Koňařík 3x,Ondra 2x.
IE Znojmo A - Božice 14:0 Duhajská 2x,Servít, Koňařík 5x,Železný Petr 2x,Ondra 2x,Procházka, Vystrčil
IE Znojmo B - Božice 4:1 Veselý, Janda, Kopr 2x
IE Znojmo B - Hrádek 0:4  
4 23.9. Ne Jaroslavice - IE Znojmo B Jaroslavice 0:14 Špalek Jách. 4x,Vystrčil 4x,Ondra 3x, Koňařík 2x, Železný Petr
IE Znojmo B - Jaroslavice 4:2 Janda 2x, Kopr 1x, Nguyen
IE Znojmo B - Dyjákovice 2:6 Kopr, Janda
Dyjákovice -IE Znojmo A 3:3  Ondra, Vystrčil, Koňařík
5 30.9. Ne IE Znojmo A - Dobšice C IE Znojmo 17:0 Koňařík 6x,Ondra 5x,Špalek  2x, Poláček 2x,Vystrčil, Železný Petr
IE Znojmo A - Dobšice B 10:0 Koňařík 5x,Špalek J. 2x,Vystrčil, Servít, Železný Petr
IE Znojmo B - Dobšice C 4:4 Kopr 2x, Veselý, Pawelka
IE Znojmo B - Dobšice B 3:8 Nguyen, Špaček, Janda
6 7.10.   volný los      
7 14.10. Ne IE Znojmo A - Jaroslavice IE Znojmo 11:1 Koňařík 4x,Ondra 3x,Špalek Jách. 2x,Procházka, Duhajská
IE Znojmo A - Dyjákovice 5:7 Koňařík 4x,Špalek Š.
IE Znojmo B - Dyjákovice 3:5 Špaček 2x,Kopr
IE Znojmo B - Jaroslavice 3:3 Veselý 2x,Pawelka
8 21.10. Ne IE Znojmo A - Šatov IE Znojmo 11:0 Poláček 3x,Koňařík 3x,Ondra 2x,Železný P. 2x,Duhajská
IE Znojmo A - Hatě 5:5 Železný P.2x,Ondra,Špalek  J., Koňařík
IE Znojmo B - Šatov 5:2 Kopr, Rytíř, Pawelka,Veselý,Janda
IE Znojmo B - Hatě 0:8  
9 28.10. Ne Hrádek -IE Znojmo B Hrádek    
Božice - IE Znojmo A    
10 4.11. Ne Dobšice B - IE Znojmo B Dobšice    
Dobšice C - IE Znojmo A    

Realizační tým

elezn-Miloslav-trenr

Miloslav Železný - trenér přípravky A

Zelezny-Petr-asistent-trenera

Petr Železný - trenér přípravky B

Spurn-Petr-vedouc-tmu

Petr Spurný - vedoucí mužstva

Prochazka_Pavel__asistent_trenera

Pavel Procházka - asistent trenéra

Ondra_Daniel_asistent_trenera

Daniel Ondra - asistent trenéra

Staek-Antonn

Antonín Stašek - člen realizačního týmu

Pripravka_A_tym

Přípravka - A-tým - podzim 2011

Pripravka_B_tym

Přípravka - B-tým - podzim 2011

Hráči přípravky A

Havlis_Pavel_2001
Pavel Havliš 2001

Janak_Daniel_2001
Daniel Janák 2001

Neumann_Michal__2001
Michal Neumann 2001
Servit_Simon_2002
Šimon Servít 2002
Soukup_Patrik_2001
Patrik Soukup 2001
Spurny_Petr_2001
Petr Spurný 2001
Vopravil_Tomas__2001
Tomáš Vopravil 2001
Zelezny_Milan_2001
Milan Železný
 

Hráči přípravky B

Duhajska_Veronika_2004
Veronika Duhajská 2001
Erat_Jan_2003
Jan Erat 2003
Ondra_Matej_2002
Matěj Ondra 2002
Polacek_Patrik_2004
Patrik Poláček 2004
Prochazka_Erik_2004
Erik Procházka 2004
Spalek_Jachym_2003
Jáchym Špalek 2003
Spalek_Stepan_2003
Štěpán Špalek 2003
Vanek_Dominik_2004_
Dominik Vaněk 2004
Vystrcil_Stepan_2002
Štěpán Vystrčil 2002
Zamecnik_Radek_2004
Radek Zámečník 2004
Zelezny_Petr_2004
Petr Železný 2004

 

Muži A - krajský přebor Jihomoravského KFS

Rozlosování + výslkedky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Góly
17 29.3. So 15:30 Jevišovice - IE Znojmo 3:0  
18 6.4. Ne 15:30 IE Znojmo - Vojkovice 2:4 Procházka, Železný P. 
19 12.4. So 16:00 Sparta Brno - IE Znojmo 5:1 Zach
20 19.4. So 16:00 IE Znojmo - Ivančice 1:2 Šplíchal
21 26.4. So 16:00 Kuřim - IE Znojmo 2:4 Procházka, Železný, Černý, Ostrý 
22 3.5. So 16:30 IE Znojmo - Novosedly 4:0 3x Černý, Procházka 
29 8.5. ČT 16:30 Rousínov - IE Znojmo 4:1 Kubále 
23 11.5. Ne 16:30 Ráječko - IE Znojmo 4:0  
24 14.5. ST 17:00 IE Znojmo - Mor. Krumlov 0:2  
30 21.5. ST 17:30 IE Znojmo - Kyjov 1:1 Ostrý T. 
25 24.5. So 16:30 Bzenec - IE Znojmo 3:2 Černý, Procházka 
26 31.5. So 16:30 IE Znojmo - Ratiškovice 2:1 2x Ostrý T. 
27 7.6. So 16:30 Rajhrad - IE Znojmo    
28 14.6. So 10:15 IE Znojmo - Mutěnice    

Rozlosování + výsledky - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl. Góly
1 10.8. So 16:30  Bosonohy - IE Znojmo 2:1 Černý (PK)
2 17.8. So 16:30   IE Znojmo - Jevišovice 2:0 Kubále, Škvařil
15 21.8. ST 17:30 Kyjov - IE Znojmo 5:2 vlastní, Železný Petr
3 24.8. So 16:30  Vojkovice - IE Znojmo 3:2 Samek, Procházka
4 1.9. Ne 16:30   IE Znojmo - Sparta Brno 2:1 Procházka (vl.), Samek M.
5 8.9. Ne 16:30  Ivančice - IE Znojmo 3:0  
6 15.9. Ne 16:00   IE Znojmo - Kuřim 3:1 Ostrý, 2x Procházka
7 21.9. So 16:00  Novosedly - IE Znojmo 2:3 Železný P., Černý, Kubále
8 29.9. Ne 16:00   IE Znojmo - Ráječko 2:2 Škvařil, Černý (PK)
9 6.10. Ne 15:30  Mor.Krumlov - IE Znojmo 2:0  
10 12.10. So 15:00   IE Znojmo - Bzenec 4:1 3x Procházka, Černý
11 19.10. So 15:00  Ratíškovice - IE Znojmo 1:2 Černý, Železný P.
12 26.10. So 14:30   IE Znojmo - Rajhrad 2:0 Procházka, Horák
13 3.11. Ne 14:00  Mutěnice - IE Znojmo 5:0  
14 9.11. So 14:00   IE Znojmo - Rousínov 2:1 Černá (PK), Kubále
16 16.11. So 13:30   IE Znojmo - Bosonohy 1:1 Kubále

Hráči pro sezónu 2013-2014

(bude upraveno)

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987
Hráči
Adamek Cerny-160x200
Adámek Michal 1983 Černý Daniel 1983 Kubále Daniel 1981
Marik_Miroslav ostry-t Samek-Milan-160x200
Mařík Miroslav 1990 Ostrý Tibor 1987 Samek Milan 1972
Vesely-160x200 Stava-160x200 Kubosny-160x200
Veselý Martin 1981 Šťáva Pavel 1983 Kubošný Rudolf 1986
Prochazka   Skvaril_Jan
Procházka Martin 1989  

Škvařil Jan 1991

Realizační tým

Penkava-160x200

Trenér - Tomáš Pěnkava 1971

Ludvik-160x200

Asistent trenéra - Jaroslav Ludvík 1976

zeleznymilan60-let-10-2008

Ved. mužstva: Železný Milan starší, 1948

Muži B - okresní přebor Znojemska

Rozlosování + výsledky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
15 30.3. Ne 10:15 IE Znojmo B - Oleksovice 5:0 2x M. Samek, Škvařil, Dušek, Vašíček
16 6.4. Ne 15:30 Přímětice – IE Znojmo B 2:0  
17 13.4. Ne 10:15 IE Znojmo B - Hevlín 2:3 Dušek, Bálka 
18 20.4. Ne 10:15 Dobšice B – IE Znojmo B 3:1 Kubále
19 27.4. Ne 10:15 IE Znojmo B - Rakšice 5:2  Horák, Samek, Mossmer, Holzbauer, Drmota
20 4.5. Ne 16:30 Bohutice – IE Znojmo B 0:1 Vašíček
21 11.5. Ne 10:15 IE Znojmo B - Mikulovice 2:3 Mossmer, Vašíček
22 18.5. Ne 16:30 Jaroslavice – IE Znojmo B 1:4 Drmota, Poláček (p), Vašíček, Bálka
23 25.5. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Práče 6:0 2x Poláček, Škvařil, Samek M., Vašíček, Mossmer 
24 30.5. PA 18:00 Mor. Krumlov B – IE Znojmo B   3:0  
25 8.6. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Miroslav B    
26 14.6. So 16:30 Chvalovice – IE Znojmo B      

Rozlosování + výsledky - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "B " Výsl. Góly
1 11.8. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Unanov 10:1 Železný P.3x, Vašíček 2x, Železný M., Černý, Šperl, Dušek, Mossmer
2 16.8. Pa 16:30 Oleksovice – IE Znojmo B 0:3 Zach, 2x Černý
3 25.8. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Přímětice 1:3  
4 1.9. Ne 16:30 Hevlín – IE Znojmo B 2:1 Ostrý M.
5 8.9. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Dobšice 4:4 Drmota, Samek J., Šperl, Černý PK
6 15.9. Ne 17:30 Rakšice – IE Znojmo B 0:3 Holzbauer, Železný M. PK, Vašíček
7 22.9. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Bohutice 4:0 2x Drmota, 2x Kubále
8 29.9. Ne 16:00 Mikulovice – IE Znojmo B 3:2 Šperl, Železný M.
9 6.10. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Jaroslavice 2:1 Vašíček, Drmota
10 13.10. Ne 15:00 Práče – IE Znojmo B 2:2 Šperl, Vašíček
11 20.10. Ne 10:15 IE Znojmo B -  Mor. Krumlov B 2:1 Mossmer, Vašíček
12 27.10. Ne 10:15 Miroslav B – IE Znojmo B 2:2 Holzbauer, Vašíček
13 3.11. Ne 10:15 IE Znojmo B - Chvalovice 2:4 Šperl, Vašíček

Hráči sezóny 2013-2014

(bude upraveno)

Brankáři
Mucha_Tomas Vitamvas-160x200
Mucha Tomáš 1986 Vítámvás Luboš 1987

 

Hráči
 
Polek_Ondej_78 Kubale-160x200 Pavelka-160x200
Poláček Ondřej 1978 Kubále Daniel 1981 Pavelka Martin 1978
Dovalel-160x200
Doválel Aleš 1978 Benda Libor 1994 Dufek Jiří 1993
Sperl-Michal Soukup-Lukas Samek-Milan-160x200
Šperl Michal Soukup Lukáš

Samek Milan 1971

   
Vašíček Martin    

Spolecna-muzi-B-2009-10

Realizační tým

Ludvik-160x200

Trenér - Ludvík Jaroslav 1976

 

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída

Rozlosování + výsledky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
12 30.3. So   volný los    
13 6.4. Ne 12:30 IE Znojmo C - Dyje 8:3 Klaška 2x, Kafka Jan 2x, Dočekal, Pěnkava, Pospíchal, Burša 
14 12.4. So 16:00 Suchohrdly B – IE Znojmo C 1:2 Pavelka, Benda M.  
15 19.4. So 13:30 IE Znojmo C - Lechovice 1:4 Bálka 
16 26.4. So 16:00 Přímětice B – IE Znojmo C 6:1 Blažíček 
17 3.5. So 13:30 IE Znojmo C - Konice 3:1 Mossmer Mich., Dočekal, Klaška 
18 10.5. So 16:30 Slup B – IE Znojmo C  1:1 Kalina 
19 17.5. So 13:30 IE Znojmo C - Krhovice 3:2 Mossmer, Klaška, Dočekal 
20 24.5. So 16:30 Práče B – IE Znojmo C   4:0  
21 31.5. So 13:30 IE Znojmo C - Hatě B 6:0 2x Klaška, 2x Dočekal, Pěnkava, Benda M.
22 7.6. So 13:30 IE Znojmo C - Prosiměřice B 6:4 2x Pěnkava, 2x Kafka, Klaška,  Náprava

Rozlosování + výsledky - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži C Výsl. Góly
1 10.8. So 16:30 Prosiměřice – IE Znojmo C 1:2 Klaška, Kafka
2 17.8. So   volný los    
3 25.8. Ne 16:30 Dyje – IE Znojmo C 5:4 2x Náprava, Dočekal, Pěnkava
4 1.9. Ne 13:30  IE Znojmo C - Suchohrdly B 12:4 8x Pěnkava, 2x Klaška, Mossmer, Dočekal
5 8.9. Ne 16:30 Lechovice – IE Znojmo C 2:4 2x Dočekal, Pavelka, Klaška
6 15.9. Ne 13:00  IE Znojmo C - Přímětice B 0:6  
7 22.9. Ne 16:00 Konice – IE Znojmo C 5:2 Berka, Dočekal
8 29.9. Ne 13:00  IE Znojmo C - Slup B 8:1 Pěnkava 3x, Klaška 3x, Truhlář, Klouda
9 6.10. Ne 15:30 Krhovice – IE Znojmo C 3:3 2x Mossme Mar., Soukup
10 12.10. So 12:00  IE Znojmo C- Práče B 4:2 3x Mossmer Mich., Klaška
11 20.10. So 15:00 Hatě B – IE Znojmo C 4:3 Klaška, Holzbauer, Kafka

Hráči


Berka Ladislav


Burša Vlastimil


Samek Jiří

Benda Martin

Náprava Jiří

Klaška Petr

Samek Jan


Štancl Petr


Klouda Petr


Pavlů Luboš


Vlček Vladimír


Pospíchal Marek

Bulín Václav

Pěnkava Tomáš

Peca Robert

Společná fotografie - jaro 2013

spolecna-muzi-c3

Dorost - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
15 29.3. So 15:30 IE Znojmo - Kahan   2:2 Blažíček Nemáš
16 5.4. So 13:15 Přímětice -IE Znojmo   7:2 Doubek Jan, Žižka 
17 12.4. So 16:00 IE Znojmo - Unanov   1:3 Doleček
18 19.4. So 13:45 Miroslav - IE Znojmo 12,30h 5:2 Nemeth, Doubek J.
19 26.4. So 16:00 IE Znojmo - Hor. Kounice   5:5 Doleček, Raška, Nemeth, Baláž, Nemáš
20 3.5. So 13:30 Prosiměřice - IE Znojmo   12,15h 7:1 Nemeth
21 10.5. So 16:30 IE Znojmo - Křepice   1:5 Kordula
22 17.5. So 14:15 Pohořelice - IE Znojmo   12,15h 5:2 2x Nemeth 
23 24.5. So 16:30 IE Znojmo - Novosedly   2:2 vlastní, Pěnkava 
24 1.6. Ne 16:30 Dobšice - IE Znojmo     8:0  
25 7.6. So 16:30 IE Znojmo - Hustopeče      
26 14.6. So 13:45 Tasovice - IE Znojmo   12,30h    

Rozlosování + výsledky - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
1 11.8. Ne 16:30 IE Znojmo -Blížkovice   3:2 Kroupa, Žižka, Doleček
2 17.8. So 14:15 Kahan (Zastáv) - IE Znojmo 12,45h 1:1 Švéda
3 25.8. Ne 16:30 IE Znojmo - Přímětice   4:3 3x Švéda, Nemeth
4 31.8. So 16:30 Unanov - IE Znojmo 15,15h 5:1 Švéda
5 8.9. Ne 16:30 IE Znojmo - Miroslav   1:2 Švéda
6 15.9. Ne 13:00 Hor.Kounice - IE Znojmo   11,45h 2:2 Švéda , Nemeth
7 22.9. Ne 16:00  IE Znojmo - Prosiměřice   2:8 Doubek Jan, Nemeth
8 29.9. Ne 13:45 Křepice - IE Znojmo   11,45h 2:1 Nemeth
9 6.10. Ne 15:30 IE Znojmo - Pohořelice   1:2 Nemeth
10 12.10. So 12:45 Novosedly - IE Znojmo   11,00h 1:9 Žižka 2x, Nemeth, Kordula, Švéda, Pospíchal, Vystavěl, vlastní 2x
11 20.10. Ne 15:00  IE Znojmo - Dobšice   7:2 Nemeth 3x, Žižka 2x, Švéda, Kroupa
12 26.10. So 12:15 Hustoupeče - IE Znojmo   10,30h 7:0  
13 3.11. Ne 14:00  IE Znojmo - Tasovice   3:2 Nemeth, Švéda, Žižka
14 10.11. Ne 14:00 Blížkovice - IE Znojmo   12,45h 8:2 Kordula, Žižka

Brankáři

 
Jakub-Kroupa Marek-Rehberger
Jakub Kroupa  Marek Rehberger
 
Hráči
Filip-Kordula Jakub-Dolecek Jan-Doubek

Filip Kordula

Jakub Doleček 

Doubek Jan 96

Jakub-Sveda Jiri-Moravec Jiri-Zizka

Jakub Švéda

Jiří Moravec

Jiří Žižka

Marek-Pospichal Milan-Doubek Petr-Nemeth
Marek Pospíchal

Milan Doubek

Petr Nemeth

Radek-Nemas Vaclav-Raska Zbynek-Bartunek

Radek Nemáš

Václav Raška Zbyněk Bartůněk 

Realizační tým

Milan-Samek-trener
Milan Samek - trenér
Marek-Pospichal-as-trenera
Marek Pospíchal - asistent trenéra

Spolecna-dorost-jaro2014

Starší žáci - Okresní přebor

Rozlosování + výsledky - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - starší žáci Bus Výsl.
10 12.4. So 13:30 IE Znojmo žáci – Višňové    
11 20.4. Ne 14:00 Prosiměřice - IE Znojmo žáci 12,35 5:5 
12 26.4. So 13:30 IE Znojmo žáci – Miroslav   1:2 
13 4.5. Ne 14:00 Mikulovice - IE Znojmo žáci 12,25 1:11 
14 10.5. So 14:00 IE Znojmo žáci – Štítary   1:7 
15 18.5. Ne 8:30 Dobšice - IE Znojmo žáci -  
16 24.5. So 14:00 IE Znojmo žáci – Hostěradice    
17 1.6. Ne 10:30 Tasovice - IE Znojmo žáci 9,20  
18 8.6. Ne 13:30 Přímětice - IE Znojmo žáci