18. kolo - Dobšice - IE Znojmo - 2:3

Dobšice - IE Znojmo 2:3 (0:0), góly: Dufek, Dorňák Kahaj.

Hereči - Reindl, Olin Truong Mahn, Kafka, Dufek - Kahaj, Švéda, Benda, Zifčák - Dorňák, Hruška,

Střídání - Lacko, Magál.

Naši mladíci zajížděli na hřiště vedoucího týmu okresního přeboru. Na podzim nám domácí uštědřili desetigólový příděl. My naopak chtěli ukázat že naše jarní výsledky nejsou náhodné. Trenér Samek na soupeře trochu pozměnil sestavu. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Ovšem domácí si vytvořili dvě velké šance. Obě skvěle zlikvidoval gólman Heréči. Do třetice mu pomohla tyč. Naši kluci měli jednu velkou šanci kdy se ve skrumáži ve vápně dostal k míči Kahaj, ale jeho pokus skončil přímo v náruči domácího gólmana.

Ve druhé půli pokračovali naši borci v nasazení jako v poločase prvním. V 45minutě pronikal ve vápně Dorňák,byl faulován a Dufek se z penalty nemýlil 0-1. Domácí trochu znervózněli,ale herně předvedli že jsou kvalitním mužstvem. Naši opláceli enormním nasazením a navíc přidávali i fotbalovost. Druhý gól přidal Dorňák po krásné přihrávce Zifčáka 0-2. Domácím se o několik minut později podařilo snížit po rohu hlavou. Domácí se tlačí více před naší branku a otevírají obranu. Hrajeme na brejky. Jeden takový proměňuje Kahaj po akci Hrušky 1-3. Celá naše střídačka je na nohou. Domácí se nechtějí vzdát a opět snižují na rozdíl jednoho gólu. Kluci makají na doraz. Trenér Samek střídá některé vyčerpané hráče. Závěr utkání nechceme udělat chybu, hrajeme jednoduše a čekáme až sudí Vodák ukončí tento zápas. Hned po závěrečném hvizdu vypukl velký gejzír radosti na naší střídačce.

Samek Milan trenér

Dneska mi kluci udělali velkou radost a jsem na ně hrdý, že dokázali porazit tento tým a ještě k tomu na jejich půdě. V úvodu jsme měli trochu štěstí,ale to k dobrému výsledku někdy potřebujete. Hráli kolektivně s enormním nasazením a výsledek se dostavil. V kabině po zápase bylo vidět že jsou hodně šťastni a někteří tomu nechtěli ani uvěřit. Budu pro ně muset přichystat za to vítězství na trénink nějakou chutnou odměnu. Zaslouží si to.