Góly - Železný Petr 2x, Samek 2x, Urválek, Doválel,  Jakub,

V neděli 20.9. dopoledne jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Slupi.

Nastoupili jsme v sestavě:
Krčál - Pojer Mich., Pavelka, Petrla, Truhlář(13' Vyorálek) - Gretz, Železný P., Samek, Doválel - Vašíček(51' Jakub), Urválek(63' Kuchař).

Hned v 2.min. po pasu Urválka zabojoval ve vápně Vašíček, míč se dostal k Doválelovi, který z úhlu zakončil do brankáře.
Běžela 6.minuta a P. Železný našel krásnou ulicí rozběhnutého Urválka, který šel od půlky sám a bez problému zakončil - 1:0.
Hosté se osmělili až po čtvrthodině hry, kdy tvrdou střelu z dálky nadvakrát pokryl Krčál.
Ve 24.min. po dlouhé přihrávce Pojera se prosadil 1 na 1 Vyorálek a po jeho přihrávce zvýšil P. Železný na 2:0.
V 28.min. zahráváme rohový kop, Doválel z malého vápna netrefuje hlavou branku, míč se dostává k Železnému, který přihrává na hranici velkého vápna Samkovi, který střelou k tyčce zvyšuje na 3:0.
V 35.min. po dlouhé době zahrozili hosté, ale jejich střela z úhlu byla slabá a nepřesná.
Z protiútoku se po ryhlé kombinaci ocitá Vašíček s Urválkem sami před gólmanem, ale bohužel druhý jmenovaný špatně přihrál a šanci chytil hostující gólman. Ve 42.min. prostrčil Vašíček za obranu míč Samkovi, který se ocitl sám před gólmanem, ale prováhal vhodný okamžik k zakončení a vracející se obránce mu míč odkopl na roh.
Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu jako první, hosté stáli v 8 lidech na velkém vápně a spoléhali se na to, jestli jim vyjde nějaký brejk a my jsme se tlčili pořád do zahuštěné obrany.
Na začátku druhé půle se po sérii narážeček dostal ke stele Doválel, ale jeho střela byla slabá.
V 57.min. jsme se dostali do rychlého brejku, Jakub přihrál osamocenému Urválkovi, ale ten laxně zakončil.
Během dvou minut se dostal do velkých šancí Pavelka a dvakrát Doválel, ale gól z toho nebyl.
V 61.min. našel po úniku po lajně Železný na přední tyčce Jakuba, který zvyšuje na 4:0.
Běžela 67.min. a další rychlá akce - Samek za obranu na rozběhnutého Vyorálka, který dává před prázdnou bránu Doválelovi a pro něho už nebyl problém vstřelit další náš gól - 5:0.
Vzápětí po další přihrávce Vyorálka jde sám na hostující bránu Železný a s přehledem zvyšuje na 6:0.
V 72.min. přihrál Samek rozběhnutého Jakuba, kterého tentokrát brankář vychytal.
Hosté se dostali do pořádné akce až v 78.min., kdy rozhodčí po faulu Krčála nařídil pokutový kop proti naší bráně.
Ale Krčál svoje zaváháni napravil a penaltu skvěle zneškodnil.
V 78.min. zahodil možnost na vstřelení hatrricku Železný a skóre zápasu ukončil pěkným slalomem hostující obranou Samek - 7:0.

Řekli po utkání:
J. Ludvík, trenér IE Znojmo - Jednoznačné a zasloužené vítězství, potěšilo mě, že kluci i za rozhodnutého stavu pořád chtěli hrát a soupeře nenechali vydechnout.