3.kolo Hatě - IE Znojmo žáci 1-1

Hatě - IE Znojmo žáci  1-1 (1-1)

Gól - Doubek Jan,

Ve třetím kole jsme zajížděli na hřiště do Dyjákoviček kde hrají svá utkání žáci Hatí. Naši kluci chtěli oproti minulému kolu bodovat a vsítit nějakou tu branku. Trenér Samek poslal na hřiště sestavu ve složení

Kroupa (7) –Pospíchal (8), Zálešák (6), Doubek J (8),  Rehberger T. (8),- Michlovič (8), Chlubna (7), Baláž (9), Raška (7),- Grexa Daniel (7), Blažíček (8),
Střídání (  Vopravil(6) , Rehberger Marek (N) )

Úvod zápasu nám vyšel nadmíru dobře. Hned ve 4 minutě se opřel do balónu kapitán týmu Honza Doubek a jeho střela s přispěním nerovnosti terénu skončila v domácí síti 0-1. V dalších minutách utkání jsme měli územní převahu ovšem naše aktivita směrem k brance soupeře končila většinou v ofsajdových pozicích. Domácím se podařilo vyrovnat z pokutového kopu za faul Pospíchala. Domácí hráč Skopal penaltu proměnil i přes to že si na ni náš gólman Kroupa sáhl 1-1.O tři minuty později orazítkoval střelou z poza vápna břevno náš záložník Michlovi. Vzrušení mezi diváky a hráči přinesla 30 minuta kdy hlavní sudí Hačecký přehlédl evidentní hraní rukou domácího hráče v pokutovém území.Do konce poločasu jsme měli několik slibných akcí,ale výsledný efekt v podobě gólu to nepřineslo.
 Vstup do druhé půle jsme měli opět velmi aktivní během prvních 10 minut jsme se dostali do tří vyložených šancí. Ovšem jak Grexa , Baláž tak Michlovič neobuli střelecké kopačky. Soupeř se na naší polovinu dostával sporadicky (za to však nebezpečně) ovšem i přesto naše obrana působila velmi spolehlivě hlavně Doubek, Rehberger a Pospíchal. Náš tlak na branku domácích trval do 25 minuty,ale ani jednou jsme se nedokázali v dobrých šancích prosadit. Když jsme následně odvrátili tři rohové kopy domácích do bezpečí skončilo utkání remízou.

Samek Milan trenér
Dneska kluci bojovali na doraz hráli s chutí ovšem trápila nás koncovka. Šance Baláže, Michloviče a hlavně Grexy volali po gólu. Fotbal je o brankách a tu jsme dokázali vsítit jen jednu. Proto si vezeme z hřiště soupeře jenom jeden bod. Dnes jsem byl pokojen s hrou obrany.