11. kolo Ivančice - IE Znojmo A 4:0 (1:0)

Branky: 18. (PK), 56., 67. a 70. Čožík

Sestavy a hodnocení utkání

Ivančice: Sojka - Holý, Ryška, Táborský (61. Jacko T.), Čermák, Jacko O., Černý (76. Kleibl), Bittner (71. Hron), Čožík (82. Sládek), Krátký, Pekáč
IE Znojmo: Bula - Kubošný, Procházka, Škvařil (67. Doubek), Dušek (78. Veselý), Kubále, Kropáček, Dufek, Kalina, Ostrý, Peřinka

Žk:Kubošný,Dufek,Kalina,Kubále,Bálka

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Zápas jsme začali hrozně.Už v první minutě jsme domácí pustili do šance a ti trefili jen tyč.V 18' minutě jsme inkasovali z naprosto zbytečné penalty a měli štěstí,že domácí už dokonce půle další branky nepřidali.My jsme soupeře za celý první poločas ani jednou neohrozili.Náš výkon se snad ani výkonem nazvat nedá,možná snad jen hrůza.Ve druhém poločase přišlo krátkodobé desetiminutové zlepšení.Vytvořili jsme si naši jedinou šanci,ale tu jsme neproměnili.Ivančice pak znovu převzali otěže zápasu do svých rukou a vstřelili nám další tři branky a my mohli být rádi,že jenom tři.Pokud bychom měli takto pokračovat,tak už moc bodů na podzim nezískáme.

22. únor 2019

Inzert Expres