logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2010-2011 - muži C

Muži C - okresní soutěž znojemska - 4. třída sk. A

Rozlosování + výsledky - jaro 2011
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
14 26.3. So 15,00 Štítary B – IE Znojmo C 0:3 Holzbauer, Ostrý, Dočekal
15 2.4. So 12,30 IE Znojmo C - Blížkovice B  0:1  
16 10.4. Ne 15,30 Grešlovo Mýto – IE Znojmo C 1:7 4x Dočekal, 2x Náprava, Peca
17 16.4. So 13,00 IE Znojmo C - Přímětice B 5:1 3x Meister, Ostrý M., Holzbauer 
18 24.4. Ne 16,00 Suchohrdly – IE Znojmo C (hř. Bantice)  4:3 2x Ostrý M., Holzbauer
19 30.4. So 13,30 IE Znojmo C - Mikulovice B 4:0 2x Ostrý M., Truhlář, Meister
20 8.5. Ne 16,30 Konice – IE Znojmo C 1:1 Meister
21 14.5. So 13,30 IE Znojmo C - Olbramkostel 2:3 Holzbauer, Truhlář
22 22.5. Ne 16,30 Hl. Mašůvky – IE Znojmo C 0:4 Ostrý Mir., Dočekal 2x, Peca
23 28.5. So 13,30 IE Znojmo C - Slatina 4:1  Petrla, Štancl, Ostrý M.,Holzbauer
24 5.6. Ne 16,30 Vranov n/D – IE Znojmo C 2:5 Drmota, Meister, 2x Dočekal, Holzbauer
25 11.6. So 15,00 Těšetice – IE Znojmo C 3:3 2x Kubále, Vlček
26 18.6. So 13,30 IE Znojmo C - Chvalovice B 6:2 3x Dočekal, Náprava, Benda, Klaška
Rozlosování + výsledky - podzim 2010
Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "C " Výsl. Góly
1 14.8. So 10,15 Blížkovice B – IE Znojmo C 3:5 2xNáprava Jiří, Vyorálek, Poláček M. Ostrý M.
2 21.8. So 13,30 IE Znojmo C – Grešlovo Mýto 10:1 Ostrý M.4x, Náprava 2x, Čech M.2x, Hagenhofer, Klouda
3 29.8. Ne 14,00 Přímětice B – IE Znojmo C 5:4 3x Sovják, Ostrý M.
4 4.9. So 13,30 IE Znojmo C – Suchohrdly 0:2  
5 11.9. So 16,00 Mikulovice B – IE Znojmo C 2:5 3xKubále, Ostrý M. Pojer Mich.
6 18.9. So 13,00 IE Znojmo C – Konice 4:3 4x Kubále
7 28.10. Čt 10,15 Olbramkostel – IE Znojmo C 1:6 2xKubále, Ostrý (PK), Zika, Poláček M., Čech P.
8 2.10. So 12,30 IE Znojmo C – Hluboké Mašůvky 11:2 vlastní, 6x Vyorálek, Sovják, Hagenhofer, Kubále, Peca
9 10.10. Ne 14,00 Slatina – IE Znojmo C 1:2 Poláček O. Kubále
10 16.10. So 12,00 IE Znojmo C – Vranov n/D 5:1 Berka, Kubále, Dočekal, vlastní, Benda (PK)
11 23.10. So 11,30 IE Znojmo C – Těšetice 0:4  
12 30.10. So 14,00 Chvalovice B – IE Znojmo C 3:1 Čech P.
13 6.11. So 11,00 IE Znojmo C – Štítary B 3:0 2x Samek Jan ml., Peca

Hráči


Berka Ladislav


Burša Vlastimil


Samek Jiří

Benda Martin

Náprava Jiří

Klaška Petr

Samek Jan

Šperl Ivo

Klouda Petr

Štancl Petr

Suchánek František


Poláček Martin


Pavlů Luboš

Vlček Vladimír

Sovják Tomáš

Čech Michal

Zika Jaroslav
 

Společná fotografie - podzim 2010

Blížkovice B - IE Znojmo ,,C'' 3-5  ( 1-2 )

Góly - Náprava Jiří(Mandelka) 2x, Vyorálek, Poláček ( Rejsek), Ostrý Mirek,

Naš C tým vstoupil do prvních mistrovských bojů velmi úspěšně a přivezl všechny  tři body z půdy soupeře.

Sestava FK IE Znojmo „C“

Klaška Petr – Pavlů Lubomír (76. Suchánek František), Benda Martin, Holzbauer Václav
(46. Čech Michal), Šperl Ivoš – Samek Jan (66. Vlček Vladimír), Náprava Jiří, Ostrý Mirek, Poláček Martin – Vyorávek Robin, Soják Tomáš

Trenér: Burša Vlastimil

Pomezní rozhodčí:
Papai Filip

Střelci branek IE Znojmo „C“: Náprava Jiří 2x  (4., 7.),  Poláček Martin (50.), Ostrý Mirek (64.), vlastní (80.)

Branky: Ostrý Mirek 4x, Náprava Jiří 2x, Čech Michal 2x, Hagenhofer Erik, Klouda Petr

Sestava: Klaška Petr – Pavlů Lubomír, Benda Martin, Čech Michal, Šperl Ivoš – Náprava Jiří, Ostrý Mirek, Pěnkava Tomáš, Hagenhofer Erik (46. Štancl Petr) – Berka Ladislav (30. Dočekal Dalibor), Suchánek František (46.Klouda Petr)

Trenér: Burša Vlastimil

Pomezní rozhodčí: Železný Milan st.

Sestava:

Klaška Petr – Pavlů Lubomír (46. Čech Michal), Benda Martin, Klouda Petr, Šperl Ivoš – Náprava Jiří, Štancl Petr, Meister Luboš, Zika Jaroslav (25. Poláček Martin) – Sovják Tomáš (63. Samek Jiří), Hagenhofer Erik
(Samek Jiří, Samek Jan, Poláček Martin, Suchánek František, Čech Michal)

Trenér: Burša Vlastimil

Pomezní rozhodčí: Filip Papai (uvolněný a kouřil při mávání)

50 diváků
Foto z utkání

Sestava: Klaška Petr – Pavlů Lubomír (55. Vlček Vladimír), Benda Martin, Klouda Petr, Šperl Ivoš – Samek Jan (Suchánek František), Dočekal Dalibor, Ostrý Mirek, Pojer Michal – Kubále Daniel, Sovják Tomáš

(Vlček Vladimír, Suchánek František, Železný Milan st.)

Trenér: Burša Vlastimil

Asistenti trenéra: Berka Ladislav, Kalina Lukáš
Vedoucí mužstva: Železný Milan st.
Pomezní rozhodčí: Železný Milan st. (poctivý)

Fanoušci IE Znojmo: Adámek Michal a jeho kamarád na kolech, Andulka Berková

Po dvou bezbodových kolech a touze konečně zabodovat, určil trenér Máslo výše uvedenou sestavu.

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

21. leden 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok