logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2013-2014 - mladší žáci

Rozlosování + výsledky mladší žáci A a B - podzim 2013 + jaro 2014

Mladší žáci A - jaro 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci A  hřiště  sraz  Výsl.
8 19.4. SO 10:15 IE Znojmo A – IE Znojmo B IE Znojmo 9:30 6:2
9 26.4. SO 14:30 1. SC Znojmo - IE Znojmo A  1. SC Znojmo  13:30 1:5
10 3.5. SO 10:15 IE Znojmo A - Vranov nad D IE Znojmo 9:45 15:0
11 10.5. SO 10:15 Jevišovice - IE Znojmo A  Jevišovice  8:45 1:11
12 17.5. SO 10:15 IE Znojmo A - Mramotice  IE Znojmo 9:45  
13 25.5. NE 14:30 Suchohrdly - IE Znojmo   Suchohrdly 13:30  
14 31.5. SO 10:15 IE Znojmo A -Tasovice    IE Znojmo  9:45  

 Mladší žáci B - jaro 2014 

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci A a B hřiště  sraz Výsl.
8 19.4 SO 10:15 IE Znojmo A – IE Znojmo B IE Znojmo  9:30 6:2
9 27.4. NE 14:00 Mramotice - IE Znojmo B Mramotice 12:45  0:4
10 3.5. SO 9:00 IE Znojmo B – 1. SC Znojmo IE Znojmo 8:30 1:6
11 11.5. NE 13:30 Suchohrdly - IE Znojmo B Suchohrdly 12:30 1:5
12 17.5. SO 9:00 IE Znojmo B - Vranov n.D. IE Znojmo 8:30  
13 24.5. SO 10:15 Tasovice - IE Znojmo B Tasovice 9:15  
14 31.5. SO 9:00 IE Znojmo B - Jevišovice IE Znojmo 8:30  

Mladší žáci A - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci A Sraz orientačně Výsl. Góly
1 8.9. Ne 8:30 IE Znojmo A – IE Znojmo B 7:30 10:3 Havliš 4x, Procházka 3x, Železný M.2x, Pigl - Koňařík, Vystčil, Vopravil
2 14.9. So 14:00 IE Znojmo A – 1.SC Znojmo 13:00 5:4 Stašková 3x, Havliš, Hega
3 22.9. Ne 10:15 Vranov - IE Znojmo A 8:45 0:7 Železný M., Końařík, Soukup, Servít Š., Havliš, Vystrčil, vlastní
4 28.9. So 14:00 IE Znojmo A – Jevišovice 13:00 4:1 Havliš 2x, Balík, Stašková
5 6.10. Ne 13:30 Mramotice - IE Znojmo A 12:15 0:6 Havliš 3x, Balík 2x, Servít Š.
6 13.10. Ne 14:00  IE Znojmo A – Suchohrdly 13:00 16:0 Balík 5x, Havliš 3x, Pigl 2x, Špalek Jáchym 2x, Špalek Štěpán, Železný Milan, Hega, Soukup
7 19.10. So 10:00 Tasovice - IE Znojmo A 8:45 3:3 Havliš 2x, Železný M

Mladší žáci B - podzim 2013

Kolo Datum Den Čas Utkání - mladší  žáci  B Sraz orientačně Výsl. Góly
1 8.9. Ne 8:30 IE Znojmo A – IE Znojmo B 7:30 10:3 Havliš 4x, Procházka 3x, Železný M.2x, Pigl - Koňařík, Vystčil, Vopravil
2 14.9. So 12:30 IE Znojmo B – Mramotice 11:30 12:1 Havliš 4x, Pigl 2x, Balík 2x, Końařík 2x, Procházka, Železný M.
3 22.9. Ne 14:00 1.SC Znojmo - IE Znojmo B 13:00 8:0  
4 28.9. So 12:30  IE Znojmo B – Suchohrdly 11:30 6:3 Balík 3x,Vystrčil 2x,Pigl
5 6.10. Ne 13:30 Vranov - IE Znojmo B 12:00 4:3 Holienka, Koňařík, Železný P.
6 13.10. Ne 12:30 IE Znojmo B – Tasovice 11:30 0:2  
7 20.10. Ne 13:00 Jevišovice - IE Znojmo B 11:30 2:1 Koňařík

Hráči a trenéři

Marek Balík

Eva Doubková

Dominik Dvořák

Pavel Havliš

Matěj Hega

Jan Holienka

Daniel Janák

Lucie Kadnárová

Dominik Koňařík

Jiří Nguyen

Martin Nguyen

Matěj Ondra

Alfred Pawelka

Tomáš Pigl

Šimon Servít

Patrik Soukup

Petr Spurný

Matyáš Šáňa

Tomáš Vopravil

Štěpán Vystrčil

Michal Wrana

František Svoboda

Milan Železný

Rostislav Procházka

Trenéři

Milan Železný

Daniel Ondra

 

Mladší žáci A

Maldší žáci B

Společná mladší žáci A + B

 

  1. 3.kolo dohrávka 1. SC Znojmo - IE Znojmo B ml.žáci 8-0
  2. 4.kolo IE Znojmo A ml.žáci - Jevišovice 4-1 (1-0)
  3. 4.kolo IE Znojmo B ml.žáci - Suchohrdly 6-3 (3-2)
  4. 5.kolo Vranov - IE Znojmo B ml.žáci 4-3 (2-2)
  5. 5.kolo Mramotice - IE Znojmo A ml.žáci 0-6 (0-3)
  6. 6.kolo IE Znojmo B ml.žáci - Tasovice 0-2 (0-1)
  7. 6.kolo IE Znojmo A ml.žáci - Suchohrdly 16-0 (7-0)
  8. 7.kolo Jevišovice - IE Znojmo B ml.žáci 2-1 (1-0)
  9. 7.kolo Tasovice - IE Znojmo A ml.žáci 3-3 (1-1)
  10. Mladší žáci mistři podzimu
  11. 1.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  12. 2.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  13. 3.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  14. 4.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  15. Mladší žáci B na turnaji v Hostimi
  16. 5.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  17. 6.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  18. 7.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  19. 8.kolo halové ligy ml.žáků Ivančice
  20. Andera Stašková má namířeno do Sparty Praha
  21. Informace pro mladší žáky
  22. Mladší žáci v přípravě na sezónu
  23. 8.kolo IE Znojmo A - IE Znojmo B mladší žáci 6-2
  24. 9.kolo 1.SC Znojmo - IE Znojmo A mladší žáci 1-5 (1-0)
  25. 9.kolo Mramotice - IE Znojmo B mladší žáci 0-4 (0-1)
  26. 10.kolo IE Znojmo B mladší žáci - 1.SC Znojmo 1-6 (0-2)
  27. 10.kolo IE Znojmo A mladší žáci - Vranov/D 15-0 (6-0)
  28. 11.kolo Jevišovice - IE Znojmo A ml.žáci 1-11 (1-3)
  29. 11.kolo Suchohrdly - IE Znojmo B ml.žáci 1-5 (0-4)
  30. 12.kolo IE Znojmo B ml.žáci - Vranov 0-2 (0-0)
  31. 12.kolo IE Znojmo A ml.žáci - Mramotice 11-0 (6-0)
  32. 13.kolo Tasovice - IE Znojmo B mladší žáci 6-3 (3-1)
  33. 13.kolo Suchohrdly - IE Znojmo A mladší žáci 1-17 (1-7)
  34. Dohrávka 14.kolo IE Znojmo B mladší žáci - Jevišovice 4-1 (2-1)
  35. Dohrávka 14.kolo IE Znojmo A mladší žáci - Tasovice 10-4 (4-1)
  36. Závěrečné hodnocení sezóny A týmu mladších žáků
  37. Mladší žáci první na turnaji v Jevišovicích

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

21. leden 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok