logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2014-2015 - dorost A

Dorost A - krajská soutěž Jihomoravského KFS

Rozlosování + výsledky - jaro 2015

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
15 28.3. So 11:45 IE Znojmo - Miroslav   3:0 Németh, Žižka, Raška 
16 4.4. So 13:15 Novosedly -IE Znojmo 11,30 2:5 Németh, Doubek J, Fryš, Moravec, Raška 
17 11.4. So 11:45 IE Znojmo - Mikulov   4:2 2x Raška, Németh, Žižka
18 19.4. Ne 16:00 Dobšice - IE Znojmo   1:3 Németh, Fryš, Rehberger 
19 25.4. So 11:45 IE Znojmo - Hor. Kounice   9:0 2x Németh, 2x Fryš, 2x Moravec, Kordula, Žižka
20 2.5. So 14:15 Pohořelice - IE Znojmo   12,45 5:2 Moravec, Raška 
21 9.5. So 11:45 IE Znojmo - Přímětice   9:0 2x Balík, 2x Németh, 2x Blažíček, Moravec, Kroupa, Doleček, Fryš
22 16.5. So 14:15 Prosiměřice - IE Znojmo   13,00 0:4 2x Németh, Rehberger, Doleček 
23 23.5. So 11:45 IE Znojmo - Višńové   3:1 3x Németh 
24 31.5. Ne 14:30 Unanov - IE Znojmo   13,00 3:6 Doubek, 2x Fryš, 2x Németh, Moravec 
25 6.6. So 11:45 IE Znojmo - Tasovice   0:0  
26 13.6. So 14:15 Kahan - IE Znojmo   14,15 6:0  
14 21.6. Ne 15:00 Blížkovice - IE Znojmo   15,00 4:6  

Rozlosování + výsledky - podzim 2014

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost BUS Výsl. Góly
1 10.8. Ne 16:30  IE Znojmo -Blížkovice   13:2 Nemeth 4x, Kordula 2x, Švéda, Žižka, Fryš, Blažíček, Novák, Moravec Zd., Kroupa p.k. 
2 16.8. So 14:15  Miroslav - IE Znojmo 12,30 1:6 Nemeth 3x, Žižka, Doleček, Raška 
3 24.8. Ne 16:30  IE Znojmo - Novosedly   4:3 Nemeth 3x, Švéda 
4 30.8. So 14:15  Mikulov - IE Znojmo 12,15 11:2 Moravec Zd. Fryš 
5 7.9. Ne 16:30 IE Znojmo - Dobšice   6:3  Nemáš 2x, Nemeth 2x, Fryš, Švéda
6 13.9. So 13:00 Hor.Kounice - IE Znojmo   11,15 3:3 Nemeth 2x, Moravec Zd. 
7 21.9. Ne 16:00  IE Znojmo - Pohořelice   3:0 Nemeth, Žižka, Švéda 
8 27.9. So 13:45 Přímětice - IE Znojmo   1:3 3x Nemeth
9 5.10. Ne 15:30 IE Znojmo -Prosiměřice   7:1 Fryš 3x, Nemeth 2x, Kordula, Rehberger M. 
10 11.10. So 12:45 Višńové - IE Znojmo 11,00 1:2 Raška, Nemeth 
11 19.10. Ne 15:00 IE Znojmo - Unanov   4:1 2x Švéda, Kordula, Blažíček
12 26.10. Ne 11:45 Tasovice - IE Znojmo 10,31 1:3 Moravec, Kordula, Nemeth 
13 2.11. Ne 14:00 IE Znojmo - Kahan   2:1 Németh, vlastní 

Brankáři

Jakub-Kroupa Marek-Rehberger
Jakub Kroupa  Marek Rehberger

Hráči

Filip-Kordula Jakub-Dolecek Jan-Doubek

Filip Kordula

Jakub Doleček 

Doubek Jan 96

Jakub-Sveda Jiri-Moravec Jiri-Zizka

Jakub Švéda

Jiří Moravec

Jiří Žižka

Marek-Pospichal Milan-Doubek Petr-Nemeth
Marek Pospíchal

Milan Doubek

Petr Nemeth

Radek-Nemas Vaclav-Raska Zbynek-Bartunek

Radek Nemáš

Václav Raška Zbyněk Bartůněk 

Realizační tým

Milan-Samek-trener
Milan Samek - trenér
Marek-Pospichal-as-trenera
Marek Pospíchal - asistent trenéra

Gól- Žižka 5x, Nemeth, Raška, Moravec Zd.,                                     Hráno na hřišti v Havraníkách

Po utkání proběhlo na hřišti v Oblekovicích předsezónní stmelování mužstva včetně realizačního týmu. Opečené prase skvěle připravil Jan Doubek a Milan Čihal. Děkujeme !!!!!!!!!                         

Sestava a hodnocení utkání

  1. 2.kolo FC Miroslav - IE Znojmo dorost A 1-6 (0-2)
  2. 3.kolo IE Znojmo dorost A - Novosedly 4-3 (0-1)
  3. 4.kolo Mikulov - IE Znojmo dorost A 11-2 (2-0)
  4. 5.kolo IE Znojmo dorost - Dobšice 6-3 (3-2)
  5. Tréninky dorostu
  6. 7.kolo IE Znojmo dorost - Pohořelice 3-0 (1-0)
  7. 8.kolo Přímětice- IE Znojmo dorost 1-3 (0-0)
  8. Dohrávka 6.kolo Hor. Kounice - IE Znojmo A dorost 3-3 (2-0)
  9. 9.kolo IE Znojmo A dorost - Prosiměřice 7-1 (4-1)
  10. 10.kolo Višňová- IE Znojmo dorost A 1-2 (0-1)
  11. 11.kolo IE Znojmo dorost - Unanov 4-1 (0-1)
  12. 12. kolo Tasovice - IE Znojmo dorost 1-3 (0-1)
  13. 13.kolo IE Znojmo A dorost - Kahan 2-1 (1-0)
  14. Zimní příprava dorostu
  15. IE Znojmo dorost – Nové Sýrovice muži 3-5 (2-1)
  16. IE Znojmo dorost – FC Ivančice dorost 0-6 (0-3)
  17. IE Znojmo dorost/muži – TJ Višňové 2:4 (2:2)
  18. IE Znojmo - ESV Sigmundsherberg 3:6 (1:2)
  19. Soustředění dorostu
  20. IE Znojmo dorost – Unanov 5-5
  21. 16. kolo Novosedly – IE Znojmo A dorost 2-5 (1-2)
  22. 17.kolo IE Znojmo A dorost – Mikulov 4:2 (3:2)
  23. Dohrávka 15.kolo IE Znojmo A dorost - FC Miroslav 3-0 (3-0)
  24. 18.kolo Sokol Dobšice – IE Znojmo A dorost 1-3 (1-1)
  25. 19.kolo IE Znojmo A dorost – Horní Kounice 9-0 (3-0)
  26. 20.kolo Pohořelice – IE Znojmo A dorost 5-2 (2-0)
  27. 21.kolo IE Znojmo A dorost – TJ Přímětice 9-0 (4-0)
  28. 22.kolo Prosiměřice - IE Znojmo A dorost 0:4 (0:2)
  29. 23.kolo IE Znojmo A dorost – TJ Višńová 3-1 (2-1)
  30. 24.kolo Unanov – IE Znojmo A dorost 3-6 (3-4)
  31. Pozvánka na utkání dorostu v boji o první místo
  32. 25.kolo IE Znojmo A dorost – Sokol Tasovice 0-0
  33. 26. kolo Kahan - IE Znojmo A dorost 6:0 ( 2:0)
  34. 14.kolo Blížkovice - IE Znojmo A dorost 4:6 ( 1:1)
  35. Hodnocení sezóny dorostu trenérem Janem Lattnerem

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

21. leden 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok