10. kolo FK Znojmo – Tasovice 16:0 (5:0)

Góly – Krejčí M. 5x, Krejčí P. 3x, Pěnkava 3x, Burda 2x, Pospíchal, Jaroš, Balík,

Rehberger M. - Trochta, Rehberger M., Lehocký, Jaroš, Burda, Blažíček, Pěnkava, Krejčí P., Pospíchal, Krejčí M.
Náhradníci: Železný,Servit,Balík,Říháček,Fiala
Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina
Dnes si kluci tento zápas užili. Upozorňovali jsme na to ať tento zápas nepodcení. Je vidět, že naše slova v kabině si vzali k srdci. Vytvořili na soupeře tlak od začátku zápasu a po prvním poločase se šlo do kabin s pětigolovým náskokem. Na druhý poločas jsme udělali čtyři změny aby si někteří kluci odpočinuli, dali jsme tam naše mladíky. Kluci opět nenechali nic náhodě a ještě soupeři nastříleli jedenáct branek. V prvním poločase se blýskl třemi góly náš střelec Petr Krejčí, po jedné brance dali Marek Pospíchal a Tomáš Pěnkava. Druhý poločas zase řádil Michal Krejčí, ( asi ho v poločase někdo hecl, že Míšo) kterému se podařilo vstřelit pět gólů, dva góly přidali ještě Honza Burda a Tomáš Pěnkava a po jedné brance dali Kuba Jaroš a Marek Balík. Musíme uznat, že si tohoto vysokého vítězství samozřejmě vážíme ale na druhou stranu si myslíme, že soupeř z Tasovic by měl problémy i v okresním přeboru. Takže je potřeba zůstat při zemi a soustředit se na další soutěžní utkání které hrajeme v sobotu na Svratce Brno.
Dnes zaslouží pochvalu všichni kdo byl nominovaný na tento zápas, že kluci hráli na plno od první až do poslední minuty. Diváci viděli pěkné góly a krásné akce. Na lavičce jsme si to s Kaldou také užili, bylo to i pro nás velká pohoda bez žádných nervů. Jen tak dále kluci.