11.kolo FK Znojmo C - Vranov nad Dyjí 4.1 (1:1)

Goly:Kempa,Rohák,Kadla,Dalda - Muller.

Mara Reh.-Čáp,Kadla,Rohák,Lupen-Miloš Řih,Kempa,Truhlik,Přema-Pěna,Laťas.

Náhradníci:Dejv,Bendik,Vašek Hol,Karlos,Kodl,Dalda,Mara Dohnal.

Očima trenére:Jako už tradičně v domácích utkáních jsme nezačali vůbec dobře.Špatná kombinace,nulový pohyb,žalostná koncovka.16.minuta 0:1.Ani to nás neprobralo z letargie.Během dalších 20. minut jsme po hrubkách v obraně pustili soupeře do tří šancí.Naštěstí máme v brance Maru Reh. a ten nás opět podržel.Ve 39. minutě vyrovnal přízemní střelou Kempa.V poločase jsem vystřídal 5 hráčů ve snaze zlepšit naší hru.Úvodních 15. minut druhé půlky tomu však nenasvědčovalo.Naštěstí se pak pohotovou střelou prosadil Rohák a vnesl tak do našich řad trochu klidu.V 70. minutě došlo ke kuriózní situaci.Kadla z půlky hřiště hledal kolmou přihrávkou Dejva stojícího ve vápně hostí a míč po odskoku nečekaně skončil v bráně.3:1.Poslední slovo měl pak Dalda.Střely Karlose a Miloše Řih. orazítkovali břevno a tyč branky.Sázku na výsledek tak vyhrál Kodl,který jako jediný z 25. tipařů uhodl výsledek 4:1.

Podzimní bilance céčka:9 zápasů,8 výher,1 remíza,25 bodů,skóre 34:10.

1. místo v tabulce.TO JE NÁDHERA.

Pořadí střelců:Gavoš 8,Dalda 5,Pěna 3,Kempa 2,Rohák 2,Vašek Hol. 2,Kropec 2,Miloš Řih. 2,

Kodl,Čáp,Karlos,Dejv,Laťas,Lupen,Přema a Kalda po 1 brance.

Děkuji všem hráčům za vzornou reprezentaci oddílu a na jaře opět na viděnou.