4.kolo IE Znojmo starší žáci - Mikulovice 4-0 (2-0)

Gól - Chlubna 2x, Moravec Z., Pospíchal,

sestava :

Rehberger M.- 9 , Kopečný J.- 8 ,Raška V. - 8 , Špaček B. - 8 , Doubek M. - 7 , Moravec Z. - 7 , Vystavěl N.- 7, Pospíchal M. -7 , Chlubna F.- 8 , Severín R.- 8, Cihlář P. - 8,

střídání : Soukup P. - 8 , Neuman M.- 8 .

V 17 min. Pospíchal nachází volného Chlubnu a ten otevírá skore na 1:0 . Ve 30 min . Chlubna přesně přihrává Vystavělovi a ten s ledovím klidem zvyšuje na 2:0 a do poločasu se už nic vážnějšího neděje . Ve 2 půli nás soupeř začíná přehrávat po našich nepřesnostech a ofsajdových postavení ,ale v bráně nás drží perfektní Rehberger M. , a tak ve 48 min. Chlubna samostatnou akcí uniká přes 2 hráče a k tyčce zvyšuje skore bna 3:0 . V 66 min. se staví k přímemu kopu z 20 metrů Pospíchal a tvrdou ranou dává na konečných 4:0.

Řekli po utkání : Marek Pospíchal trenér

Dnes nám chyběli naši stabilní hráči kteří nastupovali za SC Znojmo a tak jsme museli povolat hráče z mladších žáků Cihláře, Neumana a Soukupa kteří po prvé hráli za st. žáky a musím jím poděkovat za nasazení a bojovnost . Musím říct , že za naší obětavost a výborné zákroky brankaře Marka Rehbergera zaslouženě vyhráváme tento zápas.