Novoroční fotbálek 2023

V neděli 1.1.2023 jsme se již po 49. sešli na tradiční „Novoroční čunču“. Letos nás hrálo 25.

Nejmladšími účastníky byli Kaidl Tobiáš (2010) a Železný David (2009). Oba hráli dobře. Nejstaršími hráči byli Burýšek Ivo a Máslo, oba ročník 1960. Z důvodů zdravotní indispozice zůstali tentokrát mezi diváky Bulín Josef a Železný Milan nejstarší. Hrálo se za příjemného počasí. Ale už několik let jsme si nezahráli pravou zimní čunču na sněhu. Opět hráli „staří“ proti „mladým“. Ti postupně vedli již 6:3. Začaly jim však docházet síly, čehož „staří“ zkušeně využili, v dramatickém závěru nakonec zvítězili 8:7. Hrstka diváků (5) se utkáním bavila. Po utkání jsme chvíli poseděli u piva ve sklepě u Jardy Baráka. Nakonec někteří z nás skončili v hospodě v Sedlešovicích, majitel Mirek Novák otevřel kvůli nám už ve 13:00. Hráli jsme kulečník, a hlavně mariáš.

Nikomu se nic nestalo, což je vždy nejdůležitější. Příjemně jsme si vše užili, můžeme se těšit na kulatý ročník v roce 2024.

Další fotky k článku: