logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

Sezóna 2002-2003

Podzimní výsledky 2002:

Povinná výhra se doma konečně vydařila......

sobota 2. a neděle 3. listopadu 2002

Datum Den Utkání Výsledek Branky
2.11.2002 So MR dorost - Hustopeče  2:5  

3.11.2002

Ne

MR žáci - Jaroslavice

1:7  
3.11.2002 Ne MR "A" - Jaroslavice 6:2 Doválel 3, Krutek 2, Eliáš
3.11.2002 Ne Mikulovice - MR "B" 5:1  

Nedaří se a nedaří......

sobota 26. a neděle 27. října 2002

Datum Den Utkání Výsledek Branky
26.10.2002 So MR "B" - St. Petřín 1:2  

27.10.2002

Ne

Hrušovany - MR dorost

1:1  
27.10.2002 Ne Suchohrdly u Zn. - Mr žáci 3:0  
27.10.2002 Ne Tasovice "B" - MR "A" 3:1 Eliáš

sobota 12. a neděle 13. října 2002

Áčko v Konicích vydřelo povinnou výhru.....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
19.10.2002 So MR dorost - Miroslav odloženo  

20.10.2002

Ne

MR žáci - Rakšice

0:4  
20.10.2002 Ne Bantice - MR "B" 2:0  
20.10.2002 Ne MR "A" - Rakšice 2:1 Ostrý, Doválel

sobota 12. a neděle 13. října 2002

áčko opět nevyhrálo a má pouhých 7 bodů.....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
12.10.2002 So MR "B" - Božice  3:1 Dohnal, Matějíček, Linhart

12.10.2002

So

Únanov - MR dorost

1:1  
13.10.2002 Ne Břežany - MR žáci 2:1  
13.10.2002 Ne Břežany - MR "A" 2:1  

sobota 5. a neděle 6. října 2002

Konečně výhra....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
5.10.2002 So MR dorost - Pohořelice  4:2

 Cihlář, Vojáček, Polášek, Mossmer

6.10.2002

Ne

Chvalovice - MR "B"

1:3 Sláma, Stehlík, Dočekal
6.10.2002 Ne MR žáci - Šatov 1:6  
6.10.2002 Ne MR "A" - Šatov 2:0 Klaška, Doválel

sobota 28. září 2002

Šňůra smolných zápasů je snad nekonečná......

Datum Den Utkání Výsledek Branky
28.9.2002 So MR "B" - Mramotice 0:0  

28.9.2002

So

Moutnice - MR dorost

3:0  
28.9.2002 So Práče - MR žáci 0:5  
28.9.2002 So Práče - MR "A" 1:0  

sobota 21. a neděle 22. září 2002

ani po 7. kole nedošlo k obratu a pokračuje krize....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
21.9.2002 So MR dorost - Ivančice  3:2 Vojáček, Mossmer, Dřevojan

22.9.2002

Ne

MR žáci - Vranov n. D.

2:3  
22.9.2002 Ne Hrádek - MR "B" 1:0  
22.9.2002 Ne MR "A" - Hostěradice 0:1  

 

sobota 14. a neděle 15. září 2002

Černá série pokračuje....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
14.9.2002 So MR "B" - Pavlice "A" 2:4 Linhart, Vyorálek

14.9.2002

So

Tasovice - MR dorost

 4:0  
15.9.2002 Ne Valtrovice - MR žáci 3:4  
15.9.2002 Ne SC Znojmo "C" - MR "A" 2:1  

 

sobota 7. a neděle 8. září 2002

Černý víkend v Oblekovicích - nevyhrálo ani jedno mužstvo

Datum Den Utkání Výsledek Branky
7.9.2002 So MR dorost - Bosonohy 2:4    

7.9.2002

So

Micmanice "A" - MR "B"

5:1    
8.9.2002 Ne MR žáci - Únanov 0:10    
8.9.2002 Ne MR "A" - Miroslav "B" 2:6 Klaška, Truhlář  

 

sobota 31. srpna  a neděle 1. září 2002

super výsledek ačka v Oleksovicích, béčko totálně vyhořelo...

Datum Den Utkání Výsledek Branky
31.8.2002 So MR "B" - Dobšice  0:6  

1.9.2002

Ne

Zbýšov - MR dorost

 0:0  
1.9.2002 Ne Oleksovice - MR žáci  3:0  
1.9.2002 Ne Oleksovice - MR "A"  1:6 Klaška 2, Krutek, M. a P. Svoboda, Truhlář  

sobota 24. a neděle 25. srpna 2002

první domácí zápas pro "A" mužstvo nezačal dobře....

Datum Den Utkání Výsledek Branky
24.8.2002 So Jevišovice "B" - MR "B" 3:1 Navrkal

24.8.2002

So

MR dorost - Mor. Slávia

0:0

 
25.8.2002 Ne MR žáci - Hatě 4:3   
25.8.2002 Ne MR "A" - Hatě "A" 3:4  Doválel, Klaška 2

 

sobota 10. a neděle 11.8.2002

podzim nezačal zrovna šťastně...

Datum Den Utkání Výsledek Branky
10.8.2002 So MR "B" - Přimětice "A" 3:1 Berka, Linhart, Petrla

11.8.2002

Ne

Slup - MR žáci

8:1

 
11.8.2002 Ne D. Kounice - MR dorost 6:2  Hanák 2
11.8.2002 Ne Slup - MR "A" 2:2  Doválel, Krutek

 Přípravka jaro 2003

Kolo

Datum

Den

Hřiště

Čas

Utkání - přípravka

Výsl.

7

27.4.

Ne

Blížkovice

9,45

Pavlice - MR Zn.

0:4

11,25

Blížkovice - MR Zn.

2:0

8 4.5. Ne MR Znojmo 9,00 MR - Tasovice

2:1

11,25 MR - Těšetice

1:0

9 10.5. So SC Znojmo 9,00 SC Zn. "B" - MR Zn.

4:0

10,00 MR Zn. - Vratěnín

2:1

10 18.5. Ne Šatov 9,00 Šatov - MR Zn.

2:1

10,45 Dobšice - MR Zn.

3:0

 Žáci jaro 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - žáci Výsl.

8

30.3.

Ne

13,00

MR žáci - Slup

6:2

15

5.4.

So

13,30

MR žáci - Dyjákovice

1:2

16 13.4.

Ne

13,30

Hatě - MR žáci

2:0

17 19.4.

So

14,00

MR žáci - Oleksovice

2:1

18 27.4.

Ne

14,00

Únanov - MR žáci

4:0

19

3.5.

So

14,30

MR žáci - Valtrovice

10:1

20

11.5.

Ne

14,30

Vranov n. D. - MR žáci

4:1

21

18.5.

Ne

14,30 MR žáci - Práče

1:1

22

25.5.

Ne

14,30

Šatov - MR žáci

11:0

23

1.6.

Ne

14,30

MR žáci - Břežany

6:1

24

8.6.

Ne

14,30

Rakšice - MR žáci

16:0

25

15.6.

Ne

14,30

MR žáci - Suchohrdly

3:4

26

8.5.

Čt

10,00

Jaroslavice - MR žáci

0:3

 Dorost jaro 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - dorost MR Výsl.
14 29.3. So 10,30

MR dorost - D. Kounice

 0:6
15 5.4. So 10,30

MR dorost - Novosedly

2:2
16 13.4. Ne 15,30

Mor. Slavia - MR dorost

6:1
17 19.4. So 10,30

MR dorost- Zbýšov

2:1
18 26.4. So 16,00

Bosonohy - MR dorost

1:1
19 3.5. So 10,30

MR dorost - Tasovice

3:1
20 10.5. So 16,30

Ivančice - MR dorost

3:0
21 17.5. So 10,30

MR dorost - Moutnice

1:2
22 24.5. So 14,15

Pohořelice - MR dorost

4:0
23 31.5. So 10,30

MR dorost - Únanov

0:2
24 8.6. Ne 14,15

Miroslav - MR dorost

4:0
25 14.6. So 10,30

MR dorost - Hrušovany

2:6
26 22.6. Ne 14,15

Hustopeče - MR dorost

10:0

Muži B jaro 2003

Kolo

Datum

Den

Čas

Utkání - muži "B"

Výsl.

14

30.3.

Ne

10,15

Přimětice "A" - MR "B"

7:1

15

6.4.

Ne

15,30

Blížkovice - MR "B"

2:0

16

12.4.

So

10,15

MR "B" - Jevišovice "B"

3:4

17

20.4.

Ne

16,00

Dobšice - MR "B"

0:1

18

27.4.

Ne

16,00

MR "B" - Micmanice

0:2

19

4.5.

Ne

16,30

Pavlice - MR "B"

1:0

20

11.5.

Ne

16,30

MR "B" - Hrádek

4:1

21

18.5.

Ne

16,30

Mramotice - MR "B"

0:2

22

24.5.

So

10,15

MR "B" - Chvalovice

5:0

23

1.6.

Ne

16,30

Božice - MR "B"

5:0

24

7.6.

So

10,15

MR "B" - Bantice

0:0

25

15.6.

Ne

16,30

St. Petřín - MR "B"

1:1

26

21.6.

So

10,15

MR "B" - Mikulovice

3:1

Muži A jaro 2003

Kolo Datum Den Čas Utkání - muži "A" Výsl.
14 30.3. Ne 15,00 MR "A" - Slup 1:0
15 5.4. So 15,30 MR "A" - Štítary 2:0
16 13.4. Ne 15,30 Hatě - MR "A" 1:0
17 19.4. So 16,00 MR "A" - Oleksovice 5:0
18 27.4. Ne 16,00 Miroslav "B" - MR "A" 2:4
19 3.5. So 16,30 MR "A" - SC Znoj. "C" 2:3
20 10.5. So 16,30 Hostěradice - MR "A" 5:0
21 18.5. Ne 16,30 MR "A" - Práče 4:5
22 25.5. Ne 16,30 Šatov - MR "A" 5:1
23 1.6. Ne 16,30 MR "A" - Břežany 4:2
24 8.6. Ne 16,30 Rakšice - MR "A" 1:3
25 15.6. Ne 16,30 MR "A" - Tasovice "B" 0:3
26 22.6. Ne 16,30 Jaroslavice - MR "A" 4:2

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

Fotbalové zprávy

18. listopad 2019

Naši sponzoři

Reklamní blok