Mladší přípravka

Previous Next

V sobotu 12.6. se uskutečnil turnaj minipřírpavek ročník 2015 a mladší v Miroslavi. Na turnaji jsme měli dva týmy. Zelený a růžový tým skončili na turnaji na krásném druhém a třetím místě. Kromě našich se na turnaji představily týmy FC Miroslav, FC Ivančice, Sokol Pohořelice a Višňové.

Individuální ocenění si odnesl Jakub Malačka za nejlepšího hráče turnaje.  Gratulujeme!!!!!

Sestavy, výsledky a hodnocení

Mladší přípravka proti Dukle Praha

V pátek 18.3. jsme na našem hřišti sehráli přátelské zápasy proti týmům pražské Dukly a Moravských Budějovic.

Trenérem Dukly je náš bývalý hráč Matěj Šplíchal a Moravské Budějovice vedl jeho otec Pavel Šplíchal. Na třech hřištích se kluci vystřídali a odehráli tak kvalitní zápasy ve kterých se nehrálo na výsledky. Padlo mnoho krásných gólů a to bylo to hlavní.

2. červenec 2022