logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Jana Veselá v reprezentaci WU15

Velkého úspěchu dosáhla naše hráčka Jana Veselá, která se dostala do nominace české reprezentace do 15 let.

V přestávce mezi zápasy 1.ligy žákyň se konal reprezentační sraz WU15. Sraz se konal v Plzni v Areálu Prokopávka v termínu od 24.3.2023 - 28.3.2023. Nejmladší reprezentantky měly v přípravě naplánované dva zápasy proti Bavorsku. Oba zápasy české reprezentantky jasně vyhrály stavem 5:1 a v odvetě 9:1. Jana se dostala do zápasu v prvním zápase ve 2.poločase na 20minut hry. Ve druhém zápase pak nastoupila v základní sestavě na celý první poločas 40 minut. Janě děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a držíme jí pěsti, aby se jí i nadále dařilo jak v našem klubu, tak na reprezentační úrovni. Ještě jednou velká gratulace!!!!!

Další fotky k článku:

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

logo nsa

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Naši sponzoři