FK Znojmo dorost -  Sokol Dobšice dorost 6:1 (2:1)

Foto z utkání zde

Rybníček, Procházka, Košíček, Krontorád Marek, Lichevník, Veselý, Beno, Tejkal, Rytíř, Krontorád Martin.

Střídání – Horecký, Balada,Garzio, Svoboda,

Hodnocení utkání

Po třech zápasech, které jsme hráli proti mužským týmům OP a III. Třídy jsme nastoupili proti týmu dorostu. V prvních třech zápasech jsme herně a výsledkově hráli velmi dobře jen první poločasy (Hrádek 3:4, Tasovice 1:0 a Jaroslavice 3:3) druhé poločasy jsme většinou vůbec nezvládli výsledkově (Hrádek 2:8, Tasovice 0:2 a Jaroslavice 1:9).

Dnešní utkání jsme začali velmi dobře a už ve 4 minutě se ujali vedení a měli jsme další velké šance, ale koncovka nebyla efektivní. Aktivně jsme hráli jen do 18 minuty, pak se na naši hru nedalo dívat. Chyběl pohyb bez míče a v naší hře bylo spousty technických nedostatků a nepřesností. V poločase jsme museli našim klukům důrazně vysvětlit, co se nám nelíbí. Druhý poločas už byl o poznání lepší a v koncovce jsme byli efektivní hlavně zásluhou Ivo Tejkala, který vsítil 4 góly a dvěma úspěšnými zásahy Ondy Rytíře. I přes jasné vítězství a herní převahu nejsme s výkony některých našich hráčů úplně spokojeni. Bezchybný výkon dnes určitě předvedla stoperská dvojice Mara Krontorád a hlavně nejlepší hráč zápasu Kuba Košíček.