Zápasy zimní přípravy dorostu

FK Znojmo dorost - TJ Sokol Hrádek muži 1:11 (1:4)Gól: VaněkSestava: Rybníček, Kaidl, Koukal, Procházka, Svoboda, Matoušek, Dyml, Horecký, Lichevník, Vaněk, Baran, Rytíř, Wrana, Sergej
FK Znojmo dorost - SK Sokol Jaroslavice muži 4:2 (0:1)Góly: 2x Dyml, Lichevník, ProcházkaSestava: Vaněk, Koukal, Procházka, Rybníček, Sýkora, Košíček, Dyml, Záhora, Horecký, Matoušek, Baran, Tejkal, Wrana, Kaidl
FK Znojmo dorost - TJ Sokol Dyje muži 5:2 (4:1)Góly: 2x Tejkal, 2x Matoušek, RytířSestava: Vaněk, Kaidl, Koukal, Procházka, Košíček, Sýkora, Svoboda, Dyml, Záhora, Horecký, Lichevník, Matoušek, Tejkal, Rytíř, Wrana

Přípravu na jaro jsme zahájili 10 ledna, tréninky probíhají na UT 2x týdně. Tréninkové dávky jsou zaměřené na běhání, silový trénink a kondici.
V rámci zimní přípravy se účastníme turnaje na umělém povrchu v Tasovicích hraný každý víkend obsazen týmy dorostu, mužů a mix muži/dorost jak to kterému klubu vyhovuje. My jsme zatím nastoupili vždy v dorostenecké sestavě. Do prvního zápasu jsme vstoupili z plné tréninkové zátěže a na hřišti se víceméně hledali. Další dva zápasy již byli herně lépe zvládnuté výsledky nepřeceňujeme ani nepodceňujeme, důležité je pro nás aby byla celková rozehranost hráčů do jarní fáze soutěže a tam si to sedlo naplno. Hráče občas protočíme na jiných postech než jsou zvyklí, abychom měli připravené alternativy změny rytmu atp.
Trenéři: Rytíř Hynek, Svoboda Petr
více foto zde: